x

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies). Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie. Dowiedz się więcej.

logo słówka
SŁÓWKO NA DZIŚ
bed
łóżko
arbitrary
arbitralny
le vestiaire
szatnia
el registro de invitados
rejestr gości hotelowych
das Pech, Peche
pech
l' orfano
sierota (r. męski)
posłuchaj
posłuchaj
posłuchaj
posłuchaj
posłuchaj
posłuchaj
REKLAMA BOCZNA


DODAJ MATERIAŁ
Teraz i Ty możesz podzielić się z innymi swoją wiedzą z języka obcego!

Regulamin serwisu Slowka.pl

 1. Slowka.pl jest serwisem koncentrującym się na tematyce języków obcych, umożliwiającym także nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów pomiędzy jego użytkownikami, w celu wymiany informacji, komentarzy i poglądów.
 2. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
 3. Rejestracja i utworzenie konta odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie www. Konto aktywowane jest poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail.
 4. Z chwilą aktywacji konta użytkownik akceptuje niniejszy Regulamin.
 5. Łamanie Regulaminu, podejmowanie działań niezgodnych z prawem, nagannych moralnie i etycznie oraz działanie na szkodę serwisu może doprowadzić do usunięcia konta użytkownika.
 6. Dane podane przez użytkownika podczas rejestracji nie będą podawane osobom trzecim.
 7. Z chwilą aktywacji konta użytkownik wyraża zgodę na:
  • gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przekazanych przez siebie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych.
  • otrzymywanie na wskazane w formularzu rejestracyjnym konto pocztowe, materiałów reklamowych (maksymalnie 3 wiadomości w miesiącu)
  • akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Każdy użytkownik serwisu Slowka.pl ma możliwość wglądu, aktualizacji i usunięcia danych dotyczących jego osoby. W przypadku usunięcia danych koniecznych do rejestracji w serwisie, użytkownik traci prawo do korzystania z usług serwisu dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 9. Użytkownik serwisu Slowka.pl uprawniony jest do korzystania z materiałów umieszczonych w serwisie jedynie w zakresie własnego użytku osobistego. Zabronione jest użycie zamieszczonych w serwisie materiałów w celach zarobkowych.
 10. Slowka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę materiałów umieszczonych w serwisie przez użytkowników.
 11. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie awarie serwisu, bądź szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu, bądź jego awarii.
 12. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu oraz prawo do usunięcia użytkownika bez podania przyczyny.
Prawa autorskie
 1. Treść stron internetowych chroniona jest prawem autorskim i nie może być modyfikowana, zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana chyba, że firma Edgard (Właściciel) wyrazi na to zgodę pisemną.
 2. Wyjątek stanowią teksty zamieszczane przez użytkowników (w tym teksty piosenek). Wszelkie prawa autorskie do tych tekstów posiadają ich autorzy. Serwis Slowka.pl udostępnia je jedynie do użytku prywatnego, domowego w celach edukacyjnych. Jeśli autor konkretnego tekstu znajdującego się w serwisie Slowka.pl nie życzy sobie, aby treść była dostępna - prosimy o kontakt i informację - tekst zostanie niezwłocznie usunięty.
Regulamin umieszczania treści
 1. Za teksty nadesłane przez użytkowników serwis Slowka.pl nie ponosi odpowiedzialności - Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za materiały zamieszczone w serwisie Slowka.pl
 2. Niedozwolone jest umieszczanie treści powszechnie uznawanych za obraźliwe i uwłaczające ludzkiej godności - takie materiały nie zostaną umieszczone w serwisie.
 3. O poszczególnych etapach zatwierdzania bądź odrzucania materiałów będziemy informować automatycznie za pośrednictwem wymiany wiadomości w serwisie Slowka.pl. Redakcja Slowka.pl zastrzega sobie możliwość odrzucania publikacji bez uzasadnienia.
 4. Redakcja Slowka.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w nadesłanych materiałach.
 5. Autor materiału umieszczonego w serwisie Slowka.pl wyraża zgodę na emisję kreacji reklamowych na podstronach serwisu Slowka.pl, które będą prezentować jego tekst. Wie, że nie przysługują mu z tego tytułu żadne prawa do roszczeń majątkowych.
 6. Wszystkie nadesłane materiały stanowią własność jego twórcy (użytkownika), podlegają ochronie prawnej. Wszelkie prawa do danej treści posiada jego autor. Teksty piosenek umieszczane są przez użytkowników w serwisie Slowka.pl tylko i wyłącznie do użytku domowego, prywatnego w celach edukacyjnych i poznawczych.
 7. Przesyłając materiał do umieszczenia w serwisie Slowka.pl Użytkownik akceptuje zarówno regulamin umieszczania treści jak i regulamin serwisu oraz zapoznałem się i akceptuję informację dotyczącą praw autorskich.
STREFA JĘZYKA
do góry

Copyright 2018 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl