logo słówka

LEWA REKLAMA SLOWKA.PL


FAQ

Konto i logowanie

Materiał językowyPrzestały do mnie przychodzić lekcje słówek na e-mail. Co zrobić?

Pierwszy krok - sprawdź czy lekcje nie wpadają do SPAMU. Tak czasem się dzieje. Jeśli ich tam nie ma, oznacza to, że musisz zaktualizować swój profil użytkownika. W tym celu zaloguj się do serwisu (użyj swojego adresu e-mail i hasła podanego przy rejestracji), sprawdź czy masz wypełnione pole LOGIN - jeśli nie, wpisz go. Sprawdź też czy masz zaznaczoną w profilu chęć otrzymywania lekcji e-mail. Jeśli nie, wybierze te języki, które Cię interesują i zapamiętaj wybór. Lekcje powinny zacząć do Ciebie przychodzić od następnego dnia roboczego.


Jak wypisać się z otrzymywania lekcji (usunąć adres z listy mailngowej)?

Aby przestać otrzymywać bezpłatne lekcje językowe na swój e-mail lub newsletter informacyjny zaloguj się do swojego profilu użytkownika, wejdź do zakładki Mój profil a następnie kliknij w Edytuj profil. Znajdziesz tam listę lekcji na które się zapisałeś - wystarczy, że odznaczysz ich otrzymywanie. Podobnie jest z newsletterem informacyjnym i testami sprawdzającymi Twoją wiedzę. Pamiętaj, aby na końcu potwierdzić swoją decyzję, klikając w 'Aktualizuj profil'


Jak zawiesić otrzymywanie lekcji np. na czas wakacji?

Postępuj tak jak w procedurze wypisywania się z otrzymywania lekcji. Aby potem przywrócić ich dostarczanie, koniecznym będzie zaznaczenie ich otrzymywania w Twoim profilu.


Jak założyć konto?

Aby założyć konto należy kliknąć w link "Rejestracja" znajdujący się w górnym panelu strony. Następnie wypełnij krótki formularz . Po wypełnieniu na podane konto pocztowe zostanie przysłana wiadomość e-mail wraz z linkiem aktywacyjnym do Twojego konta.


Chcę zajrzeć do archiwum lekcji e-mailowych. Gdzie ono jest, jak z niego skorzystać?

Link do archiwum lekcji jest dostępny w dolnym menu na stronie. Aby mieć do nich dostęp musisz być zalogowany w serwisie. Logowanie znajduje się w górnym panelu strony. Jeśli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie, załóż je. Jeśli nie wiesz jak to zrobić przeczytaj instrukcję "Jak założyć konto".


Czy za założenie konta użytkownika są pobierane jakieś opłaty?

Absolutnie nie. Założenie konta, jak i inne usługi w serwsie Slowka.pl, jest bezpłatne.


Czy lekcje językowe wysyłane na e-mail są rzeczywiście bezpłatne.

Oczywiście. Wszystkie lekcje słownictwa, jak również testy tygodniowe, miesięczne i dostęp do archiwum są bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat za usługi oferowane przez serwis.


Chcę usunąć swoje konto z serwisu. Jak to zrobić?

Aby usunąć konto kliknij w Kontakt, wybierz dział wsparcia technicznego i podając swój e-mail, którego używałeś przy zakładaniu profilu oraz login napisz do nas o usunięciu Twoich danych z naszej bazy.


Dlaczego lektorzy w lekcjach nie czytają wolniej?

Wszystkie pliki dźwiękowe zostały nagrane przez native speakerów. Prędkość czytania słówek i zdań jest jak najbardziej zbliżona do oryginalnej, rzeczywistej wymowy. Pozwala to na naukę żywego języka oraz kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu. Jeżeli masz problemy ze zrozumieniem nagranego przykładu, proponujemy ponowne odsłuchanie nagrania i jednoczesne śledzenie jego zapisu.

STREFA JĘZYKA
do góry
Copyright 2024 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo