logo słówka

LEWA REKLAMA SLOWKA.PL

REKLAMA
 

Ustrzel słówka i zostań językowym bandytą!

 

Ustrzel słówka i zostań językowym bandytą!

Obiecujesz sobie, że w końcu weźmiesz się do roboty i podszlifujesz zaniedbany angielski, zapomniany niemiecki czy ledwie tknięty hiszpański? Natłok obowiązków powoduje, że nie dotrzymujesz danego sobie słowa, co kończy się frustracją i zniechęceniem do nauki? Nie wiesz, jak to zmienić? Zamień naukę w zabawę dzięki wciągającej grze LangBandit. To idealna propozycja zarówno dla znudzonych nastolatków (oraz ich nauczycieli!), zabieganych studentów czy zapracowanych dorosłych, jak i dla językowych pasjonatów.

 

LangBandit krok po kroku

Jest to ekscytująca, a zarazem bardzo prosta w obsłudze aplikacja do nauki angielskich, niemieckich i hiszpańskich słówek dostępna w sklepach Google Play oraz App Store. Możesz pobrać ją za darmo albo skorzystać z wersji premium, jeśli chcesz uzyskać dostęp do nagrań native speakerów oraz list słówek do powtórki przed kolejną rozgrywką. Po założeniu darmowego konta oraz wybraniu jednego z dostępnych awatarów jesteś gotowy, by stanąć do pojedynku ze znajomymi albo losowo wybranymi przeciwnikami. Im więcej słów „ustrzelisz” w sześciu szybkich rundach (każda to trzy pytania typu „wybierz tłumaczenie” albo „połącz słowa z ich tłumaczeniami”), tym więcej punktów i odznak zdobędziesz, wspinając się tym samym w rankingu „bandytów” z całego świata.


Dlaczego warto wybrać LangBandit?

  1. To doskonałe narzędzie dla zabieganych – pozwala szybko i przyjemnie poznać i powtórzyć setki nowych słówek, zwrotów i idiomów. Rundy są błyskawiczne, więc nawet jeśli na rozgrywki możesz poświęcić tylko parę minut dziennie, i tak nauczysz się co najmniej kilku słówek.

  2. LangBandit to świetne rozwiązanie dla tych, którym brakuje motywacji: inni bandyci depczący ci po piętach i wyzywający na pojedynki nie pozwolą porzucić nauki! Opcja powiadomień o kolejnym ruchu dodatkowo mobilizuje do dalszej gry.

  3. Emocje towarzyszące rywalizacji powodują, że nauka słownictwa z LangBandit ma niewiele wspólnego z mozolnym wkuwaniem słówek z podręcznika. Gra może więc z powodzeniem zachęcić do nauki także osoby, które zaczynają ziewać na samą myśl o językach obcych. Co więcej, zaangażowanie emocjonalne sprzyja zapamiętywaniu, więc szybkie poszerzenie zasobu słownictwa może cię pozytywnie zaskoczyć!

  4. Gra zawiera słownictwo na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2) i sama dostosowuje trudność słówek zgodnie z wynikami kolejnych rozgrywek. Dodatkową zaletą jest podział słownictwa na różne kategorie tematyczne (np. rodzina, sport, prawo, marketing, phrasal verbs, etc.), więc każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i przydatnego.

  5. Dzięki LangBandit możesz uczyć się języków dosłownie wszędzie – w domu, w autobusie, w kolejce, w poczekalni czy na ulicy – dzięki czemu łatwiej przygotujesz się na zajęcia czy do egzaminu.

  6. Aplikacja znakomicie sprawdza się na kursach językowych jako uzupełnienie materiału z zajęć i narzędzie motywujące. Dla uczniów to atrakcyjna odmiana od typowych zadań z książki, a nauczyciel może weryfikować postępy, sprawdzając historię rozgrywek czy miejsce uczniów w rankingu. Odrobina rywalizacji między kursantami na pewno przyda się zwłaszcza do podtrzymania motywacji w trakcie dłuższych przerw od nauki takich jak święta, ferie zimowe czy wakacje.

  7. Z LangBandit możesz uczyć się trzech najpopularniejszych w Polsce języków obcych. Język zmieniasz w dowolnej chwili za pomocą jednego przycisku. Jeśli chcesz, pojedynkujesz się w każdym z trzech języków jednocześnie (w wersji darmowej możesz na raz rozpocząć 10 pojedynków, a w wersji premium bez ograniczeń).

  8. Last but not least, grafika, utrzymana w konwencji Dzikiego Zachodu – stąd bandyci, pojedynki i strzelaniny, jest nowoczesna i przejrzysta i z pewnością przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi.

 

Gorąco polecam wszystkim szukającym niesztampowych, motywujących narzędzi do nauki języków obcych – samoukom, uczniom i nauczycielom!

Autorka: Katarzyna Jarocka

REKLAMA

do góry
Copyright 2024 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo