Temat: Korepetycje z angielskiego

Witam wszystkich!
Korepetycje s─ů coraz bardziej popularne jak dla dzieci, tak i dla os├│b doros┼éych.
Dla syna szuka┼éam korepetytora na fejsbuku. Wszystko by┼éo super- szybki kontakt, dobra cena. Ale ze studentami nie uda┼éo si─Ö dostosowa─ç terminu. Zacz─Ö┼éam szuka─ç w google. Polecam wszystkim stron─Ö https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ . Zostawi┼éam na tej stronie zg┼éoszenie do kilku korepetytor├│w. Za 20 minut zadzwoni┼éa Pani mened┼╝erka i zacz─Ö┼éa pyta─ç o lokalizaje, terminy zaj─Ö─ç ect. To mnie bardzo zdziwi┼éo, ale ju┼╝ za jaki┼Ť p├│┼é godziny otrzyma┼éam smsa z namiarami do korepetytora. Um├│wili┼Ťmy si─Ö z Panem ┼üukaszem na lekcje na nast─Öpny dzie┼ä. Ju┼╝ min─Ö┼éo 3 miesi─ůce, wida─ç efekty, syn jest zadowolony. Kole┼╝anka na tym portalu zna┼éa┼╝la korepetytora z matematyki i jest zadowolona. Polecam

2

Odp: Korepetycje z angielskiego

Exactly! Tutorials are very useful for the students. It helps in learners in providing them step by step learning guide. There are many tutorials available online. Online learning has made education much easier for the learners. Tutorials can be available in many formats such as videos, PDFs, word and etc and can be accessible from anywhere. There are many online resources available but not all are 100% good.

3

Witam, jestem t┼éumaczem pracuj─ůcym dla firmy t┼éumaczeniowej. Mam wieloletni─ů praktyk─Ö w zawodzie. Je┼Ťli kto┼Ť b─Ödzie potrzebowa┼é kontaktu z akademickim j─Özykiem angielskim, to zapraszam do kontaktu maciek.kowalczyk [at] yandex.com. Angielskiego ucz─Ö na wszystkich poziomach.

4

Best event management company in delhi NCR