1 (edytowany przez damianolejj 2018-08-09 08:28:17)

Temat: nauka

Jak si─Ö najszybciej nauczy─ç m├│wi─ç?

2

Odp: nauka

praktykujac

3

Znale┼║─ç kogo┼Ť z kim mo┼╝esz m├│wi─ç po angielsku, w┼Ťr├│d znajomych najlepiej smile

4

watching movies and tv shows in english with subtitles works as a charm..that helped me a lot and i no longer need to hire someone to write my essay for me..but also you can look for skype and viber groups where people are learning enlgish by takling to each other..best of luck

5

┼╗eby nauczy─ç si─Ö m├│wi─ç, trzeba rozmawia─ç. Czytanie i s┼éuchanie to nie to samo. Ilu uczni├│w znam, kt├│rzy potrafi─ů super czyta─ç - rozumiej─ů ca┼ée ksi─ů┼╝ki po angielsku. A w mowie nie ma odwagi w og├│le. Znajd┼║ znajomego na facebooku z kt├│rym b─Ödziesz m├│g┼é pogada. To jest co┼Ť, co zadzia┼éa bardzo szybko.

6

no dobrze ale z kim mam rozmawia─ç jak u mnie nikt nie umie angielskiego?

7

Istniej─ů strony internetowe, gdzie mo┼╝esz pozna─ç ludzi z innych kraj├│w. Jak nie mo┼╝esz znale┼║─ç ludzi dooko┼éa siebie, to znajd┼║ gdzie┼Ť indziej i tyle.  Fajny pomys┼é to wyjazd w czasie studi├│w na Erasmusa - tam po prostu trzeba si─Ö prze┼éama─ç.

8

Najszybciej nauczysz sie rozmawiajac z kims innym wink Najlepiej z native speakarem. Slowek dobrze jest sie uczy─ç z angielskich filmow i seriali big_smile

9

groups where people are learning enlgish by takling to each other..best of luck ě»ěž┘ć┘ä┘łě» ┘ł█îě▓

10

nie ma innego wyj┼Ťcia, trzeba si─Ö odwa┼╝y─ç i m├│wi─ç i to du┼╝o. je┼╝eli nie sta─ç Ci─Ö na prywatne lekcje, to mo┼╝na si─Ö poumawia─ç na Skype z obcokrajowcami pogada─ç lu┼║no na r├│┼╝ne tematy. nawet jesli nie b─Ödzie to native speaker, kt├│ry jest w stanie Ci─Ö poprawi─ç to pomo┼╝e prze┼éama─ç strach przed m├│wieniem. pomaga te┼╝ ogl─ůdanie zagranicznych seriali albo s┼éuchania radia, nawet bez wi─Ökszej koncentracji cz─Ö┼Ť─ç konstrukcji zostaje w g┼éowie.

11

Dell Service center in dwarka Sector - 1

12

Dell Service center in dwarka Sector - 2

13

Dell Service center in dwarka Sector - 3

14

Dell Service center in dwarka Sector - 4

15

Jest mn├│stwo metod do nauki j─Özyka obcego, mi samej zaj─Ö┼éo du┼╝o czasu aby znajomo┼Ť─ç kilka odpowiednich dla mnie ale mimo wszystko dalej szukam.
Znalaz┼éam co┼Ť takiego, mo┼╝e komu┼Ť si─Ö przyda, kilka trafnych metod:
http://www.lubiehiszpanie.pl/5-sposobow ÔÇŽ ka-obcego/

Dajcie zna─ç jak macie jakie┼Ť inne pomys┼éy:)

16

Trzeba chyba du┼╝o s┼éuchac po angielsku i pr├│bowa─ç rozmawia─ç. Dobrym sposobem jest poznanie kogo┼Ť w Angli  i rozmowa przez internet.

17

Rozmawiaj─ůc z kim┼Ť big_smile mo┼╝e jaki┼Ť znajomy, kto┼Ť kto m├│wi lepiej od Ciebie po angielsku smile

18

Rozmawianie po angielsku wcale nie jest takie trudne jak si─Ö wydaje. Mia┼éem kilka mo┼╝liwo┼Ťci w ┼╝yciu i to bardzo cenne do┼Ťwiadczenia. Ale trzeba te┼╝ nauczy─ç si─Ö porz─ůdnie wypowiada─ç s┼éowa, bo zmiana y na i mo┼╝e ┼║le si─Ö sko┼äczy─ç przy niekt├│rych wyrazach big_smile

19

I am happy to find this post very useful for me
friv4school

20

Ja chodzi┼éam na studia z Turystyki we Wroc┼éawiu https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/stu ÔÇŽ eacja/opis prowadzone cz─Ö┼Ťciowo w j─Özyku angielskim, to ┼Ťwietny spos├│b na szybkie podszkolenie si─Ö w j─Özyku

21

rozumiej─ů ca┼ée ksi─ů┼╝ki po angielsku. A w mowie nie ma odwagi w og├│le. Znajd┼║ znajomego na facebooku z kt├│rym b─Ödziesz m├│g┼é pogada. To jest co┼Ť
ě»ěž┘ć┘ä┘łě» ěžě│┘ć┘ż

22

Dokladnie, rozmowa jest najwazniejsza. Ludzie, ktorzy ucza sie z ksiazek nigdy nie naucza sie jezyka bez rozmowy... a Ci ktorzy tylko rozmawiaja tez ucza sie jak dzieci smile