1 (edytowany przez damianolejj 2018-08-17 14:35:08)

Temat: edukacja

Dlaczego w szko┼éach teraz tak dziwnie ucz─ů?
https://postawnasiebie.pl/fast-burn-extreme/

2

Odp: edukacja

Tzn. jak ? M├│g┼éby┼Ť to troch─Ö rozwin─ů─ç....

3

damianolejj co masz na my┼Ťli pisz─ůc dziwnie ? Nie wiem o jakiej szkole konkretnie piszesz, ale ja nie mam ┼╝adnych zastrze┼╝e┼ä do kwestii nauki w szkole mojego dziecka ( Te Vizja w Warszawie na Ochocie ). Wysoki poziom nauczania, zaj─Öcia prowadzone w spos├│b ciekawy i przyst─Öpny dla ucznia. Dodatkowo du┼╝a ilo┼Ť─ç ciekawych zaj─Ö─ç dodatkowych, w kt├│rych dziecko mo┼╝e swobodnie uczestniczy─ç ( wi─Ökszo┼Ť─ç odbywa si─Ö w ramach czesnego ). My┼Ťl─Ö zatem, ┼╝e to kwestia wyboru odpowiedniej plac├│wki smile

4 (edytowany przez jjusti18 2018-08-31 12:44:03)

Dzieci z ┼éatwo┼Ťci─ů ucz─ů si─Ö poprzez zabaw─Ö. Tak┼╝e jak zale┼╝y nam, ┼╝eby nasze dziecko nauczy┼éo si─Ö przyk┼éadowo obcego j─Özyka. Mo┼╝na zakupi─ç zabawki marki fisher price chocia┼╝by tutaj https://minimen.pl/dla-dzieci/zabawki-d ÔÇŽ edukacyjne kt├│re s─ů polsko-angielskie. W ten spos├│b dziecko b─Ödzie utrwala┼éo sobie s┼é├│wka polskie i uczy┼éo te┼╝ angielskie.

5

Tak naprawd─Ö nowe techniki uczenia s─ů o wiele bardziej skuteczne od prymitywnych sposob├│w, kt├│re s─ů praktykowane w jeszcze wielu szko┼éach.

6

┼╝adnych zastrze┼╝e┼ä do kwestii nauki w szkole mojego dziecka ( Te Vizja w Warszawie na Ochocie ). Wysoki poziom nauczania, zaj─Öcia prowadzone w spos├│b ciekawy i przyst─Öpny dla ucznia. Dodatkowo du┼╝a ě»ěž┘ć┘ä┘łě» ěž█î┘ů┘ł  ilo┼Ť─ç ciekawych zaj─Ö─ç dodatkowych, w kt├│rych dziecko mo┼╝e swobodnie uczestniczy─ç

7

nauki w szkole mojego dziecka ( Te Vizja w Warszawie na Ochocie ). Wysoki poziom nauczania, zaj─Öcia prowadzone w spos├│b ciekawy i przyst─Ö
ě»ěž┘ć┘ä┘łě» ┘ćě▒┘ů ěž┘üě▓ěžě▒ ě»█î┘łěžě▒

8

Szko┼éa w obecnej formie wywodzi si─Ö z XVIII wieku. Zosta┼éa wynaleziona w Prusach, Mia┼éa na celu wykszta┼écenie du┼╝ej ilo┼Ťci wiernych poddanych, Czyli dzieciak mia┼é ca┼éy dzie┼ä siedzie─ç i uczy─ç si─Ö wiedzy z encyklopedii i nie mie─ç czasu na my┼Ťlenie. Obecnie uczenie si─Ö w ten spos├│b jest nieefektywne, ale jaka podstawa szkolna, takie nauczanie. Nauczyciele dostaj─ů kuip─Ö papier├│w do wype┼énienia i niemo┼╝liwy do przerobienia program. Nikt ich nie szkoli jak powinni uczy─ç. Nie ma wizji co powinien wiedzie─ç m┼éody cz┼éowiek po maturze. Ale to potem szko┼éy dziwnie ucz─ů. Do ministerstwa si─Ö zg┼éo┼Ťcie i zapytajcie.

9

Edukacja jest bardzo wa┼╝na w ┼╝yciu ka┼╝dego cz┼éowieka, jestem zdania ┼╝e na ka┼╝dym etapie naszego ┼╝ycia warto pog┼é─Öbiac swoja wiedze i sie kszta┼éci─ç. Brain gym https://braingym.pl/ to mijsce kt├│re jeszcze bardziej pomoze nam zag┼é─Öbic sie w nasz m├│zg. Program przeznaczony jest dla ka┼╝dego: od dzieci w wieku 6 lat, poprzez student├│w, czy nawet doros┼ée osoby, kt├│ra chc─ů poprawi─ç swoj─ů pami─Ö─ç, koncentracje, zdolno┼Ťci intelektualne, osi─ůgn─ů─ç lepsze wyniki w nauce b─ůd┼║ pracy.

10

New teaching methods are much more effective than primitive methods.

11

jakie┼Ť dziwne s─ů te posty

12

co to znaczy dziwnie?

13

I agree with your opinion .Hope you share many things.
Superfighters

14

Zgadzam si─Ö co do ogromnej roli edukacji w naszej kulturze. Warto przy tym pami─Öta─ç, ┼╝e bycie nauczycielem to ci─Ö┼╝ka praca ÔÇô a szkolna administracja i dokumentacja bywa cz─Östo bardzo z┼éo┼╝ona. Do jej prowadzenia potrzebne s─ů odpowiednie dzienniki i druki. Z pewno┼Ťci─ů jednak szko┼éom jest coraz ┼éatwiej zaopatrywa─ç si─Ö w tego rodzaju asortyment, na przyk┼éad poprzez fakt, ┼╝e mo┼╝na go wygodnie zam├│wi─ç w wydawnictwie http://edulex.com.pl/. Na pewno bardzo to u┼éatwia ┼╝ycie plac├│wkom szkolnym ÔÇô a warto d─ů┼╝y─ç do tego, by mog┼éy jak najwi─Öcej uwagi po┼Ťwi─Öci─ç swojej g┼é├│wnej misji, wi─Öc edukacji smile.

15

Dzi─Öki za niezwykle interesuj─ůce porady. S─ůdz─Ö, ┼╝e z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů przydadz─ů mi si─Ö one.

16

To chyba jednak zale┼╝y od szko┼éy wink w sensie przecie┼╝ nie w ka┼╝dej szkole ucz─ů tak samo wink

17

The article is exceptionally good and straightforward. This is precisely what I require.
Piano Tiles 2