Temat: Czas wolny

Hej, poruszam temat naszego, waszego czasu wolnego. Jak najcz─Ö┼Ťciej go sp─Ödzacie? Czy kto┼Ť z was uwielbia aplikacja trasy motocyklowe? Zastanawia mnie ile nas jest smile

Jestem w trakcie tworzenia rankingu uwzgl─Ödniaj─ůcego aplikacje mobilne dla motocyklist├│w, aby m├│c pom├│c wszystkim wkraczaj─ůcym w ten ┼Ťwiat. Posiadanie aplikacje dla motocyklisty jest dobrym krokiem na start, jeszcze przed wyruszeniem w swoj─ů pierwsz─ů podr├│┼╝, fascynaci b─Öd─ů mogli zorientowa─ç si─Ö jak wygl─ůda jej przebieg.

Głównym celem utworzenia rankingu jest aby zebrać te najbardziej przydatne aplikacje dla motocyklistów w jednym miejscu.

2

Odp: Czas wolny

Jak ja mam czas wolny to ogl─ůdam telewizor i gram w gry komputerowe.Taki ju┼╝ jestem tak naprawd─Ö.

3

Interesuj─ů mnie profesjonalne kaski motocyklowe https://www.moto-abc.pl/. Zastanawiam si─Ö nad tym, gdzie najlepiej kupowa─ç takie akcesoria ÔÇô czy w┼éa┼Ťnie w internecie, czy lepiej stacjonarnie? Mo┼╝e macie wi─Öksze do┼Ťwiadczenie w tym temacie?

4

My w ostatnim czasie z dzie─çmi nami─Ötnie rozwi─ůzujemy krzy┼╝├│wki. Gry planszowe ju┼╝ nam si─Ö troch─Ö znudzi┼éy, ale my┼Ťlimy nad nowymi tytu┼éami. W przypadku krzy┼╝├│wek to nieko┼äcz─ůca si─Ö opowie┼Ť─ç. Ja rozwi─ůzuje panoramiczne, a dla dzieci szukam czego┼Ť w internecie. Jest wiele miejsc, gdzie znajdziecie bardzo fajne materia┼éy do darmowego pobrania. Wystarczy p├│┼║niej tylko wydrukowa─ç. Du┼╝─ů baz─Ö krzy┼╝├│wek dla dzieci znalaz┼éam wpisuj─ůc has┼éo krzy┼╝├│wka religijna. Materia┼éy s─ů ilustrowane i na A4 wygl─ůdaj─ů bardzo przejrzy┼Ťcie. Nie trzeba u┼╝ywa─ç lupy wink

5

W wolnym czasie najcz─Ö┼Ťciej spotykamy si─Ö ze znajomymi. Tak to o to trudno.

6 (edytowany przez misia99 2019-02-03 12:17:10)

A ja zazwyczaj przegl─ůdam demotywatory Nie mam jako┼Ť strasznie du┼╝o wolnego czasu, ale to mog─Ö robi─ç nawet z telefonu czy tabletu. Zdarza mi si─Ö przegl─ůda─ç memy jad─ůc autobusem do pracy. To taka ma┼éa forma do odstresowania si─Ö. Lubi─Ö te┼╝ obejrze─ç dobry film, ale zawsze mam problem z wyborem. Nigdy nie wiem co powinnam obejrze─ç.

7

Ostatnio spotka┼éem si─Ö z okre┼Ťleniem park kulturowy pozna┼ä. Zacz─ů┼éem interesowa─ç si─Ö obszarami obj─Ötymi t─ů nazw─ů. Byli┼Ťcie kiedy┼Ť w takich parkach w Polsce? Znacie jakie┼Ť ciekawe i godne polecenia miejsca?

8

siemka smile ja w czasie wolnym spotykam si─Ö ze znajomymi!!

9

Mo┼╝na troch─Ö zadba─ç o kondycj─Ö, albo si─Ö zrelaksowa─ç. Polecam dobry masa┼╝ np taki jak masa┼╝ w klinice Deobeauty. Zawsze lepiej jest skorzysta─ç z profesjonalist├│w, bo inaczej nie ka┼╝dy masa┼╝ b─Ödzie skuteczny. W przypadkach wi─Ökszego spi─Öcia mi─Ö┼Ťni, czy kontuzji, mo┼╝na, a nawet trzeba, wzi─ů─ç seri─Ö masa┼╝y. Oczywi┼Ťcie, s─ů te┼╝ inne zabiegi warte polecenia w klinice medycyny estetycznej, zw┼éaszcza dla pa┼ä smile

10

Widz─Ö, ┼╝e jest tutaj wielu graczy, co w sumie mnie wcale nie dziwi. W ko┼äcu dzisiaj wiele os├│b gra w gry dla relaksu, ale nie tylko. Wiele os├│b lubi po prostu rywalizacj─Ö, kt├│ra jest mo┼╝liwa na portalu http://gamehag.com Moim zdaniem warto bli┼╝ej pozna─ç spos├│b dzia┼éania takiego systemu i przekona─ç si─Ö, dlaczego ju┼╝ ponad 2 500 000 ludzi na ┼Ťwiecie korzysta z tego portalu. Czuj─Ö, ┼╝e b─Ödziecie zadowoleni smile

11

Ostatnio tego czasu wolnego jest coraz mniej sad