1

Temat: Ramki drewniane

Zrobi┼éem mojej ma┼é┼╝once ostatnio prezent. Kiedy┼Ť mia┼éa pewn─ů sesj─Ö zdj─Öciow─ů i znalaz┼éem firm─Ö, kt├│ra zajmuje si─Ö przerabianiem zdj─Ö─ç na obrazy na p┼é├│tnie. St─ůd te┼╝ wybra┼éem jedno, jej ulubione, troszk─Ö dopie┼Ťci┼éem w Photoshopie i przes┼éa┼éem do wspomnianej drukarni. Dwa dni p├│┼║niej mia┼éem du┼╝y ┼éadnie zrobiony obraz. Problem polega┼é na tym, ┼╝e jak ka┼╝de dzie┼éo, to te┼╝ musia┼éo mie─ç ramk─Ö. Tutaj szczerze powiedziawszy moja pomys┼éowo┼Ť─ç si─Ö sko┼äczy┼éa. Nie mia┼éem bladego poj─Öcia co zrobi─ç, aby oprawa by┼éa oryginalna. Szuka┼éem, gmera┼éem, sprawdza┼éem ca┼é─ů sie─ç. Niestety niczego specjalnego nie znalaz┼éem. Zdecydowa┼éem si─Ö wi─Öc na klasyczn─ů opraw─Ö. Ramki drewniane, kt├│re by┼éy w ofercie jednej z pracowni wygl─ůda┼éy elegancko i pasowa┼éy do tre┼Ťci obrazu. Jako, ┼╝e moja Pi─Ökna by┼éa ubrana na obrazie w klimacie ┼Ťredniowiecznym, to ciemnobr─ůzowa rama ze z┼éotymi zdobieniami by┼éa idealnym wyborem. Wizualizacja realizacji potwierdzi┼éa moje wyobra┼╝enie. Zdecydowa┼éem si─Ö i do dzi┼Ť boli mnie kark od tego jak mocno zosta┼éem u┼Ťciskany po wr─Öczeniu prezentu.

2

Odp: Ramki drewniane

Uwielbiam drewniane ramki, kt├│re chcia┼éabym wykorzysta─ç jako ozdoby w moim domu. Pomy┼Ťla┼éam o takich > https://aluramy.pl/ramy-drewniane/profil-sur-g poniewa┼╝ s─ů one lakierowane, co zabezpiecza drewno przed szkodliwym dzia┼éaniem warunk├│w atmosferycznych oraz szkodnikami. Dzi─Öki tym wszystkim rozwi─ůzaniom ramy drewniane przypadaj─ů do gustu nawet najbardziej wymagaj─ůcym klientom, ceni─ůcym sobie estetyk─Ö i elegancj─Ö wn─Ötrz, w tym w┼éa┼Ťnie mnie !