Temat: Filologia Angielska Studia

Witam , mam takie pytanie odno┼Ťnie studi├│w filologii angielskiej.
Stoj─Ö przed wyborem uczelni, czy kto┼Ť mo┼╝e poleci─ç jak─ů┼Ť szczeg├│ln─ů? I uzasadni─ç dlaczego akurat taka? Wyb├│r jest ogromny i ci─Ö┼╝ko mi co┼Ť wybra─ç. Wst─Öpnie my┼Ťla┼éam nad UJ w Krakowie.

2

Odp: Filologia Angielska Studia

S┼éysza┼éam, ┼╝e dobra filologia angielska jest jeszcze na Uniwersytecie w Gda┼äsku . Maj─ů te┼╝ nowy kierunek filologia angielska + filologia niemiecka, prowadz─ů te┼╝ kursy na przewodnika po Gda┼äsku dla obcokrajowc├│w z Europejskim Certyfikatem

3

Your article is detailed, thanks to it I solved the problem I am entangled. I will regularly follow your writers and visit this site daily. run 3

4

Moja znajoma studiowa┼éa na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim i jest zadowolona z tej uczelni. Moim zdaniem nie bez znaczenia jest dostosowanie uczelni do miejsca zamieszkania, wi─Öc je┼Ťli nie masz konkretnych przeciwwskaza┼ä, to wybra┼éabym co┼Ť blisko domu. No chyba, ┼╝e chcesz si─Ö sprawdzi─ç w samodzielnym ┼╝yciu i wynajmowa─ç mieszkania z dala od domu.

5

Amazing article thanks for sharing run 3

6

Moja znajoma studiowała na Uniwersytecie Łódzkim i jest zadowolona. Biegle mówi po angielski i z powodzeniem wykorzystuje to w pracy.

7

Je┼Ťli zamierzcie wybra─ç si─Ö na takie w┼éa┼Ťnie studia, warto ju┼╝ wcze┼Ťniej zadba─ç o sw├│j poziom j─Özyka angielskiego. Bardzo dobre kursy j─Özykowe dla m┼éodzie┼╝y organizuje na przyk┼éad Szko┼éa J─Özykowa Speak-Up, z kt├│rej ofert─ů mo┼╝ecie si─Ö zapozna─ç na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-mlodziezy. Polecam, bo taka dodatkowa wiedza na pewno si─Ö Wam przyda i u┼éatwi przej┼Ťcie rekrutacji smile

8

xxxxx

9

Uczniowie lice├│w, kt├│rzy chc─ů p├│j┼Ť─ç na filologi─Ö angielsk─ů naprawd─Ö musz─ů si─Ö dobrze nauczy─ç tego j─Özyka zanim zaczn─ů go g┼é─Öbiej studiowa─ç. Zw┼éaszcza s┼éuchania i wymowy, ale wyobra┼║cie sobie analiz─Ö j─Özykow─ů dzie┼é Szekspira. Na studiach nikt nie uczy od podstaw - przynajmniej nie tam gdzie ja si─Ö uczy┼éem. Moja c├│rka, lat 6, obecnie te┼╝ marzy o karierze anglistki big_smile. Ale m├│wi─ůc powa┼╝nie, niekt├│rzy po pierwszym tygodniu tylko p┼éacz─ů, inni ca┼ékiem rezygnuj─ů.  A trzeba uczy─ç si─Ö tego j─Özyka, bo to jest taka konkretna podstawa dzisiaj. Dlatego jestem got├│w nawet si─Ö zapo┼╝yczy─ç je┼Ťli trafi si─Ö ┼Ťwietna okazja warsztat├│w czy obozu j─Özykowego.

10

I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here 
duck life

11

w Warszawie jest najlepsza