101

Odp: Nauka angielskiego z seriali, film├│w

Ja pami─Ötam, ┼╝e uczy┼éam si─Ö angielskiego w┼éa┼Ťnie na serialu 'Przyjaciele'. tak mnie to wci─ůgn─Ö┼éo ┼╝e do dzisiaj nie jestem w stanie odpu┼Ťci─ç ┼╝adnego odcinka na kt├│ry trafi─Ö w TV!

102

Nauka angielskiego z Friends jest naprawd─Ö przyjemna. Ale w┼é─ůczcie sobie np. Downton Abbey i ci─Ö┼╝ko cokolwiek zrozumie─ç. smile

103

Ja mam swoj─ů metod─Ö, czyli ogl─ůdanie z angielskimi napisami - generalnie staram si─Ö s┼éucha─ç, ale jak nie daj─Ö rady, to szybka pauza albo cofni─Öcie o pi─Ö─ç sekund i czytam po englishu. Potem przy okazji mo┼╝na us┼éysze─ç, jak to faktycznie wybrzmia┼éo w filmie. Na ten moment leci Big Bang Theory oraz Rick and Morty wink

104

Ja te┼╝ ogl─ůdam z angielskimi napisami ale ci─Ö┼╝komi idzie. Musz─Ö si─Ö jeszcze du┼╝o nauczy─ç

105

To ┼Ťwietny inspiruj─ůcy artyku┼é. Jestem bardzo zadowolony z twojej dobrej pracy.
Podajesz bardzo pomocne informacje  FNAF World

106

Ogl─ůdanie film├│w bardzo pomaga, za dziecka du┼╝o ogl─ůda┼éem po angielsku i wydaje mi si─Ö, ┼╝e te┼╝ to wp┼éyn─Ö┼éo na tera┼║niejszo┼Ť─ç smile

107

nstagram (also known as IG[8]) is a photo and video-sharing social networking service owned by Facebook, Inc. It was created by Kevin Systrom and Mike Krieger, and launched in October 2010 exclusively on iOS. A version for Android devices was released a year and 6 months later, in April 2012, followed by a feature-limited website interface in November 2012, and apps for Windows 10 Mobile and Windows 10 in April 2016 and October 2016 respectively.
ě»ěž┘ć┘ä┘łě» ě¬┘ä┌»ě▒ěž┘ů ěĚ┘äěž█î█î