26

Odp: Kamerzysta czy fotograf na wesele?

Fotograf to podstawa, natomiast kamerzysta jest moim zdaniem zb─Ödny. Co do fotografa, to wa┼╝ne, aby potrafi┼é uchwyci─ç emocje towarzysz─ůce takiemu wydarzeniu. Ja mog─Ö poleci─ç Tomasza Doszaka, ma do┼Ťwiadczenie i pasj─Ö, przez http://www.doszak.pl/kontakt/ mo┼╝na si─Ö z nim skontaktowa─ç - dzia┼éa g┼é├│wnie w Opolu, ale dojedzie wsz─Ödzie.

27

No jak dla mnie to musi by─ç jeden i drugi. Przecie┼╝ wideo to zupe┼énie inna pami─ůtka ni┼╝ zdj─Öcia. Je┼Ťli nie mo┼╝ecie znale┼║─ç nikogo sprawdzonego, to ja polec─Ö Wam tak─ů opcj─Ö fotograf slubny gdansk sprawd┼║. Warto przedzwoni─ç i dopyta─ç o szczeg├│┼éy.

28

U nas te┼╝ by┼é fotograf i kamerzysta. Nie umia┼éabym z kt├│rego┼Ť zrezygnowa─ç. Tym bardziej, ┼╝e mieli┼Ťmy ┼Ťlub plenerowy w Amore w P┼éocku. Tak pi─Ökn─ů uroczysto┼Ť─ç jaka by┼éa, w tak pi─Öknym miejscu to koniecznie chcieli┼Ťmy uwieczni─ç.

29

Lepszy fotograf, kamerzysta ma wi─Öksz─ů trudno┼Ť─ç z uzyskaniem efektu naturalno┼Ťci w nagraniu, ci─Ö┼╝ej jest mu si─Ö ustawi─ç ze sprz─Ötem, jest te┼╝ zazwyczaj dro┼╝szy ni┼╝ taki fotograf.

30

Je┼╝eli mia┼ébym wybiera─ç pomi─Ödzy kamerzyst─ů a fotografem, to wybra┼ébym fotografa. Do zdj─Ö─ç cz─Ö┼Ťciej zagl─ůdamy ni┼╝ do film├│w.

31

Raczej wolałabym fotografa

32

Kamerzysta to dla mnie wyrzucenie kasy, przynajmniej jesli idzie o wesele. Co innego sam moment ┼Ťlubu. Ale kto p├│┼║niej ogl─ůda d┼éugie godziny kr─Öcenia kamer─ů wesela? Co innego fotograf, a dodatkowo na przyk┼éad fotobudka. Tutaj https://www.mimofoto.pl/ mozna wynaj─ů─ç fotobudk─Ö, a akcesori├│w to maja chyba ze 150. Mega fajna zabawa jest przy tym smile Niezapomniane wra┼╝enia.

33

Wzi─Ö┼éabym kamerzyst─Ö i fotobudk─Ö. Ka┼╝dy zazwyczaj robi fotki swoimi aparatami plus m┼éodzi zazwyczaj robi─ů sobie sesje zdj─Öciowe plenerowe dlatego z fotografa mo┼╝na zrezygnowa─ç. A fotobudki si─Ö super sprawdzaj─ů, bardziej na luzie s─ů te zdj─Öcia a jak wynajmiesz porz─ůdny sprz─Öt to jako┼Ť─ç b─Ödzie super. My mieli┼Ťmy na weselu fotobudk─Ö Smove i spisa┼éa si─Ö na medal, zdj─Öcia wyra┼║ne, kolory nasycone i w nied┼éugim czasie mn├│stwo ich uda┼éo si─Ö zrobi─ç.