1

Temat: usługi kurierskie

Jesli m├│wimy o wysokiej jakosci us┼éugach kurierskich to co mamy na my┼Ťli? Na co klienci najcze┼Ťciej zwracaja uwage? Czym kieruj─ů sie przy wyborze?

2

Odp: usługi kurierskie

Ja nie korzystam... Jedynie jak tylko przychodz─ů paczki do mnie, a wtedy nie mam wyboru

3

Warto te┼╝ zerkn─ů─ç na propozycje firmy kurierskiej na; https://www.sendit.pl/centrum-informacj ÔÇŽ urierskich  . Maj─ů tam super propozycje , dobra cena, jako┼Ť dor─Öczenia. Dzia┼éaj─ů na terenie Polski w wielu oddzia┼éach, a tak┼╝e mo┼╝liwo┼Ť─ç przesy┼éki zagranic─Ö.

4 (edytowany przez bikas 2018-08-24 17:48:18)

A ja nadaj─Ö paczki w paczkomacie, nie musz─Ö czeka─ç na kuriera.

5

Ja również korzystam z Sendit, z uwagi na ceny i to że nie muszę wychodzić z domu, na przykład do paczkomatu mam daleko, a tak nie tracę cennego czasu.

6

Ja korzystam ale z naszych standardowych krajowych wink Czasami s─ů problemu no ale co mo┼╝na poradzi─ç.. smile

7

Ja zwaracam uwag─Ö czy to tani kurier , bo generalnie je┼╝eli chodzi o us┼éugi to raczej ┼Ťwiadcz─ů takie same, a jak to m├│wi─ů, po co przep┼éaca─ç. Na wi─Öcej raczej nie patrz─Ö chyba ┼╝e na szybko┼Ť─ç wykonywanego przewozu paczki i dostarczenia jej.

8 (edytowany przez Bernart43 2018-08-07 11:32:35)

Ja korzystam z firmyhttp://www.sendello.pl . To firma po┼Ťrednicz─ůca przy wyborze kuriera. Zawsze wszystko na czas i nie uszkodzone.

9

Z tego co wiem firma Gastrro.pl korzysta z us┼éug kuriera FedEx. Firma wysy┼éa naprawd─Ö drogi sprz─Öt bo produkty nawet i po kilkadziesi─ůt tysiecy z┼éoty. Wi─Öc chyba fedex dba o paczki. Tak mi si─Ö wydaje.

10

Polecam skorzysta─ç z ParcelABC. Cz─Östo nadaj─Ö przesy┼éki do Irlandii oraz innych kraj├│w europejskich i jestem zadowolony z jako┼Ťci obs┼éugi.

11

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tak. Przecie┼╝ teraz nie ma ┼╝adnego problemu z wyborem kurier├│w, bo na rynku jest ich naprawd─Ö sporo. Sam czasem zastanawiam si─Ö, kt├│ra firma b─Ödzie najlepsza, ale zamiast traci─ç czas na por├│wnania, sprawdzam jakie ma ups ceny na Furgonetce. To o wiele szybsze i przyjemniejsze wyj┼Ťcie.