26

Odp: tr─ůdzik

medycyna estetyczna Gdańsk mi pomogla wink

27

Tr─ůdzik to moja zmora! Nienawidz─Ö tej dolegliwo┼Ťci. Ci─Ö┼╝ko jest z tym ┼╝y─ç, ale jako┼Ť sobie radz─Ö. Bardzo pomagaj─ů mi w tym porady mojej dermatolog jak i krem cetaphil ps lipoaktywny, bo dzi─Öki nim jako┼Ť daj─Ö rad─Ö funkcjonowa─ç, a sk├│ra nie wygl─ůda z nim tak ┼║le

28

leczy┼éam si─Ö na tradzik ok 2 lata. Po zarzyciu lekarstw, a nawet antybiotyk├│w bywa┼éo bardzo  r├│┼╝nie. W ko┼äcu zaprzesta┼éam wizyt u lekarzy i pomysla┼éam ┼╝e gabinet medycyny estetycznej mi pomo┼╝e. I rzeczywi┼Ťcie tak by┼éo, koszmar si─Ö sko┼äczy┼é smile Dzi─Öki terapii peelingami chemicznymi pozby┼éam si─Ö tr─ůdziku. Polecam !

29

Jak dla mnie najlepszym sposobem by┼éoby przede wszystkim p├│j┼Ť─ç do dermatologa najpierw.

30

Cze┼Ť─ç dziewczyny,musz─Ö si─Ö Wam pochwali─ç jak pozby┼éam si─Ö tr─ůdzika... A wi─Öc z tr─ůdzikiem m─Öcz─Ö si─Ö rok, od 17 lat zauwa┼╝y┼éam u mnie tr─ůdzik na policzkach, z dnia na dzie┼ä by┼éo coraz gorzej, stosowa┼éam r├│┼╝ne toniki,┼╝ele,maseczki,peelingi, nawet maseczki domowej roboty,par├│wki,dos┼éownie WSZYSTKO co si─Ö tylko da┼éo, jedynie co mi pomog┼éo to krem przeciwtr─ůdzikowy Calluna Medica. Jest ┼Ťwietny.

31 (edytowany przez Bernart43 2018-09-28 06:31:49)

mia┼éam okropne blizny potr─ůdzikowe, z kt├│rymi nie mog┼éam si─Ö w zaden sposob upora─ç. Dopiero pan doktor http://tarkiewicz.pl/uslugi/kwas-hialuronowy/ po┼╝egna┼é moj problem. Zyska┼éam wieksz─ů pewno┼Ť─ç siebie i pi─Ökn─ů cer─Ö. Polecam !