101

Odp: Własny biznes - porady

Z do┼Ťwiadczenia, bo firm─Ö prowadz─Ö ju┼╝ kilka lat mog─Ö Ci powiedzie─ç ┼╝e najwa┼╝niejsze jest wykorzystywanie szans, podejmowanie ┼Ťwiadomego ryzyka i odpowiednie zabezpieczenie w┼éasnej dzia┼éalno┼Ťci. Ja zdecydowa┼éem si─Ö na zarz─ůdzanie ryzykiem finansowym. Tutaj https://www.kuke.com.pl/aktualnosci/kon ÔÇŽ ym,76.html mo┼╝esz poczyta─ç wszystko na ten temat. Powiem tylko tyle, ┼╝e to by┼éa bardzo dobra decyzja!

102

Odp: Własny biznes - porady

Prowadz─ůc w┼éasny biznes warto zapozna─ç si─Ö z ofert─ů https://leasinglaptopa.pl/  Skorzysta─ç z mo┼╝liwo┼Ťci leasingu laptopa lub laptop├│w i nastepnie wrzucenie ich w koszta utrzymania firmy. To badzo op┼éacalna i oszcz─Ödna opcja dla firm.

103

Odp: Własny biznes - porady

Ciekawa sprawa. Moim zdaniem warto wykorzystać takie rady, bo w przeciwnym razie, sami narażacie się na straty. Dobrym przykładem jest chociażby hodowla drobiu, gdzie bez takich premiksów jak http://www.bas-pol.pl/produkt/premiksy_i_mpu.html ciężko odpowiednio zadbać o swój biznes. Nie bagatelizujcie tak istotnych kwestii, bo może się to odbić na Waszych zarobkach..

104

Odp: Własny biznes - porady

Ja w┼éa┼Ťnie poszukuj─Ö firmy robi─ůcej strony WWW dla szk├│┼é... Czy na przyk┼éad taka strona dla szko┼éy b─Ödzie ok?