1

Temat: Pigułki antykoncepcyjne Vines

Witajcie, czy kto┼Ť z Was stosuje te pigu┼éki ? Je┼Ťli tak, to jak sie po nich czujecie ? smile

2

Odp: Pigułki antykoncepcyjne Vines

Ja biorę vines od kilku miesięcy, czuję się po nich bardzo dobrze, zero skutków ubocznych czy bólu piersi, głowy, nic z tych rzeczy więc jestem z nich zadowolona

3 (edytowany przez tommuh 2017-12-05 22:07:53)

ja własnie je zaczęłam stosować, póki co jest wszystko dobrze, nie mam plamień itp, a powiedzcie jak z libido ? smile

4

ja biore belare, ten sam producent i tez niska zawartosc hormonow i libido mam wysokie, okres sie unormowal nie jest juz tak obfity i bolesny no i piersi mi sie poprawily big_smile

5

Ja przy tych pigu┼ékach czuj─Ö si─Ö dobrze, nie mam skutk├│w ubocznych jak niekt├│rzy opisuj─ů.  Ja odk─ůd zacz─Ö┼éam je stosowa─ç to czu┼éam,ze sa to pigu┼éki stworzone dla mnie. Piersi sta┼éy si─Ö mniej tkliwe przed okresem, do tego brzuch mnie nie boli, pms jest bardziej zno┼Ťny, No i jestem zabezpieczona, mog─Ö si─Ö kocha─ç z moim partnerem kiedy chce, nie my┼Ťl─ůc o prezerwatywach.

6

Znalaz┼éam bardzo ciekaw─ů publikacj─Ö na temat tabletek niskodawkowych http://antykoncepcjanamiare.pl/5-ciekaw ÔÇŽ rto-znac/p , wydawa┼éo mi si─Ö ┼╝e takie tabletki s─ů raczej dla m┼éodych dziewczyn a tu wyczyta┼éam mi─Ödzy innymi ┼╝e mog─ů stosowa─ç je r├│wnie┼╝ kobiety dojrza┼ée, przed menopauz─ů, kt├│re nie potrzebuj─ů ju┼╝ wy┼╝szej dawki hormon├│w