Temat: Kredyt konsolidacyjny

Pobralam si─Ö 2 m-ce temu. M─ůz przed naszym slubem zaci─ůgn─ů┼é kredytow na kwot─Ö 150 tys ┼é─ůcznie. Teraz chce aby┼Ťmy we dwojk─Ö zaci─ůgn─Öli na te kredyty kredyt konsolidacyjny po to, ┼╝eby placic mniejsza rat─Ö. Czy jest konieczno┼Ť─ç ze taki kredyt musz─ů zaci─ůgn─ů─ç oboje malzonkow? wiem ze kredyty pozaci─ůgane przed malzenstwem mnie nie obowi─ůzuj─ů i gdyby m─ůz przestal je spacac komornik mnie wjedzie na konto. Ale co w sytuacji gdy na te kredyty zaci─ůgni─Öte przed malzenstwem we 2k─Ö bierzemy kredyt konsolidacyjny albo on sam bierze kredyt konsolidacyjny?Rozdzielnosci maj─ůtkowej nie mamy.
M─ůz mowil ze w banku powiedzieli mu ze obydwoje musimy ten kredyt wzi─ů─ç bo jeste┼Ťmy malzenstwem i nie mamy rozdzielno┼Ťci?Czy tak faktycznie jest???

2

Odp: Kredyt konsolidacyjny

Je┼Ťli nie macie rozdzielno┼Ťci maj─ůtkowej to kredyt ten b─Ödzie na Was oboje. Nawet je┼Ťli on we┼║mie na siebie.Proponowa┼éabym ustali─ç rozdzielno┼Ť─ç maj─ůtkow─ů. I niech on potem sp┼é─ůca ten kredyt. B─Ödziesz zabezpieczona. W banku dobrze Ci powiedzieli
Sugerowa┼éabym jeszcze dopyta─ç si─Ö o szczeg├│┼éy na tym forum kredytowym: http://www.forum-kredytowe.pl/ -  udziela si─Ö tam wi─Öcej specjalist├│w obeznanych  w firnansach ni┼╝ na forum s┼éowka.

3

M├│wi─ůc szczerze to wyra┼╝enie nie kojarzy mi si─Ö zbyt dobrze i chyba bym z tym nie ryzykowa┼éa.

4

rossin napisał/a:

M├│wi─ůc szczerze to wyra┼╝enie nie kojarzy mi si─Ö zbyt dobrze i chyba bym z tym nie ryzykowa┼éa.

Og├│lnie dlugi nie sa niczym dobrym i trzeba si─Ö ich wystrzega─ç. Kredyt konsolidacyjny bierze si─Ö jednak jak jest si─Ö naprawd─Ö pod ┼Ťcian─ů oraz nie ma si─Ö poj─Öcia jak poradzi─ç sobie z obecnymi zobowi─ůzaniami kredytowymi. Jasne,┼╝e jest to dodatkowe obci─ů┼╝enie finansowe. Nie ma si─Ö co czarowa─ç. Z drugiej strony je┼Ťlimiesi─Öczne raty kredyt├│w przekraczaj─ů to co zarabiamy to nie ma raczej innego wyj┼Ťcia ni┼╝ kredyt. No chyba, ┼╝e chcemy czeka─ç z za┼éo┼╝onymi r─Ökami na komornika.
Najlepsz─ů opcj─ů jest ranking kredyt├│w konsolidacyjnych:
http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/ ÔÇŽ olidacyjne
Trzeba po prostu usi─ů┼Ť─ç sobie na spokojnie i  zorientowa─ç si─Ö w ofertach poszczeg├│lnych bank├│w.

5 (edytowany przez Kasima 2017-02-20 13:43:55)

Tak to ju┼╝ jest, je┼Ťli nie ma rozdzielno┼Ťci maj─ůtkowej. Kredyty konsolidacyjne mog─ů si─Ö okaza─ç dobrym wyj┼Ťciem z do┼Ť─ç niekorzystnych sytuacji finansowych, nale┼╝y jednak wybra─ç naprawd─Ö odpowiedni─ů ofert─Ö - nie mo┼╝na zapomina─ç, ┼╝e troch─Ö ich jest. Je┼Ťli kto┼Ť chce wzi─ů─ç taki kredyt, to dobrym wyj┼Ťciem jest skorzystanie z por├│wnywarki Direct Money. Tutaj podaj─Ö link http://direct.money.pl/kredyty-gotowkow ÔÇŽ lidacyjne/. smile

6

S┼éysza┼éam o nich. Chyba jest to pozytywne rozwi─ůzanie dla os├│b, kt├│re pozaci─ůga┼éy wiele kredyt├│w i teraz od ka┼╝dego musz─ů p┼éaci─ç odsetki...

7

Dzieki temu masz jeden kredyt i dłuższy termin spłat.

8

Ja bym jednak poleci┼éa dobrze pozna─ç oferty wszystkich bank├│w by mie─ç por├│wnanie i mo┼╝liwo┼Ť─ç wybrania tego na najlepszych warunkach. Mo┼╝na skorzysta─ç z pomocy por├│wnywarki kredytowej https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/
Dzi─Öki takiemu rozs─ůdnemu podej┼Ťciu do sprawy kredytu mamy pewno┼Ť─ç,┼╝e nie poniesiemy ┼╝adnych nieprzewidzianych op┼éat,wszystko b─Ödziemy mieli pod kontrol─ů.

9

Warto wcze┼Ťniej poczyta─ç sobie na ten temat, zobaczcie na przyk┼éad portal https://kredyty-konsolidacyjne.centrumfinansowe.pl/ znajdziecie tam sporo przydatnych informacji, porad w formie artyku┼é├│w, a tak┼╝e narz─Ödzie do obliczania zdolno┼Ťci kredytowej itp. By─ç mo┼╝e strona oka┼╝e si─Ö dla Was pomocna, na ten stronie dost─Öpne s─ů tylko aktualne oferty poszczeg├│lnych produkt├│w finansowych.

10

poszukaj sobie czego┼Ť na rankingifinansowe.pl. Ja znalaz┼éam tam korzystny kredyt got├│wkowy. Mo┼╝e i Ty znajdziesz tam cos dla siebie

11

Cz─Östo jest tak ┼╝e nie dajemy rady sp┼éaca─ç kilku kredyt├│w na raz i wtedy najlepszym rozwi─ůzaniem jest kredyt konsolidacyjny bo dzi─Öki temu sp┼éacamy jedn─ů rat─Ö.  Sama skorzysta┼éam z takiej mo┼╝liwo┼Ťci, wybra┼éam kredyt w kredyt123 i nie ┼╝a┼éuj─Ö. Rzetelna firma, dogodne raty, b┼éyskawiczna decyzja i ┼╝adnych problem├│w ze sp┼éacaniem.

12

Koniecznie trzeba sprawdza─ç aktualne oferty w Internecie. Np. do┼Ť─ç ciekawe informacje w tym zakresie s─ů na lowcakredytow.pl - ranking kredyt├│w hipotecznych smile

13

Mi si─Ö wydaje, ┼╝e to nieprawda. Ale popytaj w innych bankach.

14 (edytowany przez Sarkaa 2018-07-28 10:45:55)

Niech rzuci kamieniem ten kt├│ry nie ma na swoim koncie ┼╝adnego kredytu. Taka jest prawda ┼╝e teraz coraz to m┼éodsze obywatele Polski licz─ůc dodatkowe pieni─ůdze w postaci Po┼╝yczek lub kredyt├│w. Dlatego je┼╝eli ja mia┼éabym wybiera─ç jaki┼Ť internetowy kredyt, to m├│j wyb├│r pad┼éby na kredyt 123, poniewa┼╝ to oni maj─ů najni┼╝sze oprocentowanie i lekkie raty. Dzi─Öki takiej oferci jestem w stanie sp┼éaci─ç ka┼╝d─ů z┼éot├│wk─Ö.