1

Temat: Szkoły policealne

Cze┼Ť─ç, chodz─Ö do szko┼éy policealnej i mam pytanie odno┼Ťnie j─Özyka angielskiego, wiecie mo┼╝e czy da si─Ö przepisa─ç z danego j─Özyka na jaki┼Ť inny np w┼éoski je┼Ťli chodzi o Szko┼éy policealne Collegium ? bo mam teraz angielski ale poziom tego j─Özyka jest ju┼╝ mi bardzo dobrze znany na wysokim stopniu i chcia┼ébym zasi─Ögn─ůc jakiego┼Ť innego ciekawszego j─Özyka np W┼éoskiego czy te┼╝ Hiszpa┼äskiego w stopniu bardzo ma┼éym takim pocz─ůtkuj─ůcym.

2

Odp: Szkoły policealne

Nie jestem przekonana co do takich szkoł...

3

Je┼Ťli rzeczywi┼Ťcie chcesz nauczy─ç si─Ö j─Özyka angielskiego, my┼Ťl─Ö, ┼╝e najrozs─ůdniej b─Ödzie je┼Ťli skorzystasz z oferty jednej ze szk├│┼é j─Özykowych. Je┼Ťli chodzi o mnie, to mog─Ö Ci poleci─ç szko┼é─Ö j─Özykow─ů https://www.speak-up.pl/angielski-dla-firm kt├│ra w moim mie┼Ťcie cieszy si─Ö ┼Ťwietn─ů opini─ů (z tego co si─Ö orientuje, jej filie mo┼╝na znale┼║─ç w wi─Ökszo┼Ťci wi─Ökszych miast).

4

ZAle┼╝y w jakim kierunku chcesz p├│j┼Ť─ç, ale na pewno nie polecam takich szk├│┼é policealnych z florystyk─ů czy informatyk─ů gdy┼╝ poziom jest ┼╝enuj─ůcy