Temat: Pomys┼é na kreatywne sp─Ödzenie ┼Ťwi─ůt

Tak si─Ö z┼éo┼╝y┼éo, ┼╝e nieoczekiwanie nie b─Öd─Ö mog┼éa wyjecha─ç z rodzin─ů na ┼Ťwi─Öta na Kanary sad Z drugiej strony b─Öd─Ö mia┼éa par─Ö dni wolnego, wobec czego zostan─Ö na Wielkanoc zupe┼énie sama sad Jak kreatywnie i rozwojowo sp─Ödzi─ç ten czas, aby nie zwariowa─ç a nauczy─ç si─Ö przy okazji czego┼Ť po┼╝ytecznego lub zdoby─ç do┼Ťwiadczenie?

2

Odp: Pomys┼é na kreatywne sp─Ödzenie ┼Ťwi─ůt

musisz na ┼Ťwi─Öta sama zosta─ç . Nie uda ci si─Ö wyrwa─ç? Ja bym chcia┼éa wyjecha─ç z nimi i to na kanary!

3

ehh, masakra, wsp├│┼éczucia Kochana. Mo┼╝e faktycznie uda Ci si─Ö jako┼Ť wyrwa─ç. Ale je┼Ťli nie pomy┼Ťl mo┼╝e o jakim┼Ť ciekawym zaj─Öciu. Mo┼╝e taki kurs z eko jazdy (kt├│ry akurat zd─ů┼╝ysz zrobi─ç tongue) albo po prostu obczaj z kim mog┼éaby┼Ť si─Ö spotka─ç - na pewno jaki┼Ť przyjaciel znajdzie dla Ciebie chwil─Ö wink

4

Kup ksi─ů┼╝k─Ö i przeczytaj tongue ja nie obchodz─Ö ┼Ťwi─ůt i dla mnie to dzie┼ä jak ka┼╝dy inny z tym, ┼╝e mog─Ö np porz─ůdki porobi─ç, zaj─ůc si─Ö jakimi┼Ť zaleg┼éymi sprawami.. no pomys┼é├│w jest bardzo du┼╝o, na tyle du┼╝o ┼╝e brakuje mi czasu big_smile

5

Ja ┼Ťwi─Öta sp─Ödzam w domu z rodzin─ů smile B─Ödzie to czas gdzie sp─Ödzimy razem . A macie ju┼╝ prezenty ┼Ťwi─ůteczne dla najbli┼╝szych i dzieci ? Ja jeszcze nie mam ale mam co┼Ť fajnego smile Mo┼╝ecie zam├│wi─ç wideo od Miko┼éaja dla waszych dzieci www.listymikolaja.pl/ kosztuje niewiele a mo┼╝na sprawi─ç rado┼Ť─ç dziecku. Ja w tamtym roku zamawia┼éam dla c├│rki. Ten b┼éysk rado┼Ťci w oczach c├│rki gdy wyj─Ö┼éa kopert─Ö ze skrzynki...bezcenny!

6

Kreatywne sp─Ödzenie ┼Ťwi─ůt brzmi jak "nie mam rodziny" lub "nie lubi─Ö rodziny, wi─Öc uciekam gdzie si─Ö da". No i nie da si─Ö ukry─ç, ┼╝e tzw. "czar ┼Ťwi─ůt" powoli ju┼╝ przygasa, a wczesnolistopadowe promocje i ┼Ťwi─ůteczne reklamy ka┼╝─ů my┼Ťle─ç coraz bardziej, ┼╝e chrze┼Ťcija┼ästwo ma ju┼╝ bardzo niewiele wsp├│lnego ze ┼Ťwi─Ötami, a du┼╝o wi─Öcej ma tu do powiedzenia niewidzialna r─Öka rynku. Czego by┼Ť nie wybra┼éa, to zawsze pozostaje wyjecha─ç i to czasem nie jest zupe┼énie z┼éy pomys┼é, bo coraz cz─Ö┼Ťciej ludzie wypadaj─ů z kraju na czas ┼Ťwi─ůt - https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii - co by sobie zrobi─ç kolejne mini wakacje i my┼Ťl─Ö, ┼╝e z czasem si─Ö ta forma relaksu si─Ö od ┼Ťwi─ůtecznej gor─ůczki utrwali.

7

Tak naprawd─Ö pomys┼é├│w na kreatywne sp─Ödzanie ┼Ťwi─ůt tak naprawd─Ö mo┼╝e by─ç ca┼éa masa. Sama jedna zdecydowanie najbardziej lubi─Ö ores przed┼Ťwi─ůteczny, kiedy to zajmujemy si─Ö przygotowaniem prezent├│w dla bliskich. Cz─Östo przy tej okazji czytam takie artyku┼éy jak http://prezentowekosze.pl/jak-w-prosty-sposob-zapakowac-prezent , w kt├│rych to mo┼╝na znale┼║─ç ca┼ée mn├│stwo inspiracji, chocia┼╝by dotycz─ůcych ┼éadnego pakowania prezent├│w.

8

Postaw na fajne choinki big_smile
choinka sztuczna diamentowa
choinka sztuczna ┼Ťwierk alpejski
choinka sztuczna sosna
choinki sztuczne producent
koziegłowy choinki
sztuczne choinki