51

Odp: Mały biznes

CP Plus

52

Ma┼éy czy du┼╝y, ale biznes to biznes i warto wiedzie─ç jak prawid┼éowo go prowadzi─ç. Jakie mo┼╝na innowacyjne wprowadzi─ç zmiany, kt├│ry ulepsz─ů jej funkcjonowanie i stanie si─Ö ona bardziej wydajna. Ciekawe propozycje mo┼╝ecie znale┼║─ç tutaj http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . Dzi─Öki takie opcji nie tylk zoptymalizujecie koszta, ale r├│wnie┼╝ praca stanie si─Ö bardziej efektywna.

53

A mo┼╝e warto doradzi─ç si─Ö znajomych w tej sprawie? Co o tym s─ůdzicie?

54

ja sprzedaj─Ö znajomym swoje rzodkiewki, zawsze jaki┼Ť biznes

55

Ma┼éy czy te┼╝ du┼╝y biznes to zawsze ogromne wyzwanie. Osobi┼Ťcie jednak wola┼éabym postawi─ç na dobrze p┼éatn─ů prac─Ö np. jako opiekunka os├│b starszych z http://avanti-medic.eu/ . Agencja ta zapewnia fajne warunki, legalne zatrudnienie, a tak┼╝e pomaga we wszelkich kwestiach formalnych.

56

Mogliby┼Ťcie mi doradzi─ç w sprawie oprogramowania? Potrzebuj─Ö jakiego┼Ť skutecznego narz─Ödzia, kt├│re pozwoli mi na zwi─Ökszenie jako┼Ťci produkcji w firmie oraz zmniejszy koszty czasu nieproduktywnego. Szuka┼éam ju┼╝ wsz─Ödzie. Znajomy informatyk poleci┼é mi, abym zajrza┼éa na t─ů stron─Ö https://erpnav.pl/ . Chcia┼éabym, aby moje przedsi─Öbiorstwo funkcjonowa┼éo sprawnie, dlatego chyba si─Ö zdecyduj─Ö i zam├│wi─Ö wdro┼╝enie tego systemu.

57

Poszukaj takich szkoleń na internecie.

58

To ja jeszcze nawi─ů┼╝─Ö do reklamy w biznesie. Ka┼╝da firma, a ma┼éa w szczeg├│lno┼Ťci, musi si─Ö jako┼Ť reklamowa─ç. Nie bez powodu internet daje najwi─Öksze mo┼╝liwo┼Ťci, zatem pomijanie go by┼éoby podstawowym b┼é─Ödem. Dlatego mog─Ö poleci─ç trzy elementy zwi─ůzane z reklam─ů oraz miejsca, gdzie mo┼╝na zaoszcz─Ödzi─ç sporo kasy.
Po pierwsze -  animacja 3D - czyli animowane logo 3D i inne elementy animacji np live action video, ale o tym w kolejnym odcinku wink

59

Zatem, to co jeszcze jest wa┼╝ne w kwestii reklamy video, to dobre intro i outro 3D - Ka┼╝da firma potrzebuje profesjonalnej "zajawki" na Youtube czy Vimeo, a tutaj jest dobrze i tanio. Zreszt─ů, wystarczy sprawdzi─ç smile
Jest te┼╝ mo┼╝liwe wykorzystanie ┼Ťwietnych szablon├│w social do atrakcyjnej prezentacji adres├│w w innych mediach. Polecam.

60

Po drugie -  Bardzo wa┼╝ne!  Kr├│tkie filmy reklamowe na Youtube! - Realizowane przez ludzi z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w bran┼╝y filmowej. Szybko, konkretnie i w cenach, kt├│re trudno pobi─ç. W dodatku jeszcze pozycjonowanie film├│w gratis! Nie wiem, czy kto┼Ť ma podobn─ů ofert─Ö, je┼Ťli tak to trzeba por├│wna─ç.

61

Po trzecie - Nie wystarczy mie─ç stron─Ö internetow─ů. Ona musi by─ç jeszcze odpowiednio zoptymalizowana, a wcze┼Ťniej profesjonalny SEO audyt poka┼╝e gdzie jeste┼Ť w stosunku do konkurencji i co konkretnie zrobi─ç, ┼╝eby j─ů dogoni─ç, a najlepiej, przegoni─ç wink
I od tego by wypada┼éo zacz─ů─ç. Oczywi┼Ťcie, jeszcze jest szereg dzia┼éa┼ä marketingowych, jak cho─çby dobry content marketing, ale w tym te┼╝ akurat w Long Tail-u Ci z pewno┼Ťci─ů pomog─ů. Pisz─ů tam teksty ludzie zwi─ůzani z reklam─ů od co najmniej 15 lat... Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e rozs─ůdnie wydawane ┼Ťrodki na promocj─Ö, ale nie w AdWords, bo tam reklama ┼╝yje kr├│tko, tylko inwestuj─ůc w kr├│tkie formy filmowe i pozycjonowanie, w┼éa┼Ťnie, pozwoli nie tylko szybko uzyska─ç wymierne efekty, ale te┼╝ zaoszcz─Ödzi─ç ca┼é─ů maaaas─Ö kasy. Oczywi┼Ťcie, jak kto┼Ť woli inwestowa─ç w tradycyjne formy reklamy, w jakie┼Ť ksi─ů┼╝ki telefoniczne, foldery i ulotki, to jego problem smile
W ko┼äcu, poza internetem (podobno) te┼╝ jest jakie┼Ť ┼╝ycie. Tyle, ┼╝e ju┼╝ chyba w ┼Ťladowej postaci wink