Temat: przedszkole z angielskim

Angielski z lektorem na pewno pomo┼╝e maluchom w szybkim opanowaniu j─Özyka, tak┼╝e poprzez zabaw─Ö, Na pewno warto wybiera─ç takie przedszkola, kt├│re maj─ů w swojej ofercie j─Özyk angielski, jak Hocki-Klocki http://hocki-klocki.com.pl/ z Cz─Östochowy.

2

Odp: przedszkole z angielskim

teraz coraz wi─Öcej przedszkoli ma tak─ů opcj─Ö

3

Sprawd┼║cie sobie prywatne przedszkole pozna┼ä Weso┼ée Kozio┼éki, oni oferuj─ů du┼╝o zaj─Ö─ç gimnastycznych, rytmik─Ö, ┼Ťpiew, taniec. Ich program edukacyjny jest oparty na podstawie pedagogiki Marii Montessori, wiele os├│b chwali sobie tego typu przedszkola, tak┼╝e my┼Ťl─Ö, ┼╝e warto zapozna─ç sie z tematem.

4

No moim zdaniem r├│wnie┼╝ angielski powinien by─ç uczony ju┼╝ od samego przedszkola smile

5

Szczerze m├│wi─ůc, to nie s─ůdz─Ö, aby w tej chwili istnia┼éy w og├│le jakie┼Ť przedszkola, kt├│re nie maj─ů w swojej ofercie j─Özyka angielskiego. To teraz standard... Dzieci ju┼╝ od male┼äko┼Ťci powinny by─ç oswajane z obcym j─Özykiem - wtedy w przysz┼éo┼Ťci jest im du┼╝o ┼éatwiej. Mo┼╝na por├│wna─ç sobie oferty r├│┼╝nych przedszkoli i zobaczy─ç, jak to wygl─ůda. Zobaczcie sobie jak to jest rozwi─ůzane w tym przedszkolu Safari. Profil przedszkola jest zupe┼énie inny, a oferta dodatkowa bardzo rozbudowana i atrakcyjna.

6

My┼Ťl─Ö sobie, ┼╝e dzisiaj oferta przedszkoli jest naprawd─Ö bardzo szeroka. Przy czym warto dodatkowo po┼Ťwi─Öci─ç nieco czasu, na uczenie dzieci w domu. Je┼╝eli chcemy, aby potrafi┼éy one doskonale zarz─ůdza─ç swoim czasem, warto si─Ögn─ů─ç po rodzinny planer familiowo http://www.familiowo.pl . Je┼Ťli nasze dziecko b─Ödzie widzia┼éo, jakie obowi─ůzki b─Ödzie musia┼éo wykona─ç ka┼╝dego dnia, a nast─Öpnie zaczniemy je odhacza─ç, na pewno zaowocuje to w przysz┼éo┼Ťci, bowiem nasza pociecha nauczy si─Ö tak┼╝e odpowiedzialno┼Ťci, a i z motywacj─ů nie b─Ödzie mia┼éa najmniejszych problem├│w.

7

Ja szczerze tez mog─Ö poleci─ç jedno z przedszkoli do kt├│rego chodzi m├│j synek, to przedszkole dwuj─Özyczne w ┼üodzi, teraz b─Ödzie ju┼╝ drugi jak ucz─Öszcza rok i nie mam zamiaru niczego zmienia─ç. Trafi┼éam tam z polecenia znajomych i to by┼éa dobra decyzja, m├│j syn  jest zadowolony, u┼Ťmiechni─Öty, opowiada co robili itd. Wiem te┼╝ ┼╝e ucz─ůc si─Ö tam j─Özyka obcego u┼éatwiam mu start w szkole gdzie nie b─Ödzie mia┼é problemu z j─Özykiem obcym.

8

Warto zadba─ç o to, ┼╝eby dziecko uczy┼éo si─Ö angielskiego od najm┼éodszych lat, jedyna opcja to przedszkole prywatne, gdzie przewa┼╝nie k┼éadzie si─Ö du┼╝y nacisk na nauk─Ö j─Özyka obcego. Jak jeste┼Ťcie z Legnicy, warto wzi─ů─ç pod uwag─Ö przedszkole Kredka, maj─ů bardzo dobr─ů kadr─Ö pedagogiczn─ů.

9

U nas w Krakowie jest ┼Ťwietna plac├│wka od ma┼éego ucz─ů j─Özyk├│w, tutaj masz rozpisan─ů ofert─Ö http://royalschool.eu
Nie opieram si─Ö na opiniach innych bo moja dw├│jka tam chodzi r├│wnie┼╝ i jestem zadowolony ┼╝ona tez z szybkich post─Öp├│w.

10

Ja uwa┼╝am ┼╝e na nauk─Ö j─Özyka angielskiego nigdy nie jest za wcze┼Ťnie. Dlatego szukaj─ůc przedszkola zdecydowali┼Ťmy si─Ö na prywatn─ů plac├│wk─Ö Te Vizja. Syn uczy si─Ö dw├│ch j─Özyk├│w obcych, ma du┼╝o dodatkowych zaj─Ö─ç w tym matematyk─Ö. Atmosfera jest bardzo rodzinna a wychowawczynie bardzo sympatyczne i do┼Ťwiadczone. Mam pewno┼Ť─ç, ┼╝e moje dziecko jest tam w 100% bezpieczne i szcz─Ö┼Ťliwe a to dla mnie jako rodzica jest zdecydowanie najwa┼╝niejsze.

11

Fajna sprawa, wiadomo tylko, ┼╝e dzieci nie wolno do niczego zmusza─ç, ale je┼Ťli jest to nauka przez zabaw─Ö, to popieram wink