1 (edytowany przez Nimrod 2013-03-11 21:21:18)

Temat: Zosta─ç poliglot─ů - Z pasj─ů o j─Özykach obcych

Witam wszystkich!
Nie wiedzia┼éem zbytnio gdzie umie┼Ťci─ç ten w─ůtek, tak┼╝e je┼╝eli jest w nieodpowiednim miejscu to przepraszam.

Chciałbym zaprosić wszystkich na mojego bloga o językach obcych - www.zostacpoliglota.pl
Tak, tak, pomy┼Ťlicie pewnie kolejny, kt├│ry reklamuje sw├│j ma┼éy biedny blog, ze swoimi "m─ůdrymi" wpisami.
Hmm, mimo du┼╝ej konkurencji w┼Ťr├│d blog├│w j─Özykowych postanowi┼éem r├│wnie┼╝ do┼éo┼╝y─ç co┼Ť od siebie. Mo┼╝e to zabrzmi naiwnie, ale postanowi┼éem zaanga┼╝owa─ç si─Ö w to na 99%. Zawsze lubi┼éem pomaga─ç innym i dzieli─ç si─Ö swoj─ů wiedz─ů i do┼Ťwiadczeniem. Kto┼Ť powie, ┼╝e jakie te┼╝ do┼Ťwiadczenie mo┼╝e mie─ç osiemnastolatek. No c├│┼╝, ka┼╝dego dnia staram si─Ö je zdobywa─ç i a n├│┼╝ moje przemy┼Ťlenia i rady komu┼Ť kiedy┼Ť pomog─ů. By┼ébym z tego powodu nieziemsko ucieszony.

┼╗eby zbytnio si─Ö nie rozpisywa─ç - blog dla wszystkich maj─ůcych styczno┼Ť─ç z j─Özykami obcymi - metody nauki, motywacja, przekonania, fakty i mity, ciekawostki i wiele wiele wi─Öcej.
Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić was do odwiedzania i przede wszystkim komentowania smile
Pozdrawiam!

2

Odp: Zosta─ç poliglot─ů - Z pasj─ů o j─Özykach obcych

przeczyta┼éam Tw├│j blog- bardzo dobry przedewszystkim nie jest powierzchowny jak wi─Ökszo┼Ť─ç- wida─ç,┼╝e starasz si─Ö czerpa─ç wiedz─Ö pe┼énymi gar┼Ťciami z r├│┼╝nych ┼╝r├│de┼é ,co sprawia ,┼╝e czyta si─Ö go z wielk─ů przyjemno┼Ťci─ů.Gratuluj─Ö !

3 (edytowany przez Gosiek16 2013-03-26 17:06:50)

Tw├│j blog bardzo mi si─Ö podoba. Wida─ç, ┼╝e wiesz o czym piszesz smile

4

Przeczytałam. Bardzo pozytywnie! smile

5

Mnie te┼╝ si─Ö podoba.

6

Blog jest bez w─ůtpienia bardzo ciekawy, fajnie w nim piszesz smile

7

Wygl─ůda ciekawie smile Zapoznam si─Ö bli┼╝ej z tym blogiem smile

8

p├│ki co przejrza┼éem przelotnie i naprawd─Ö zapowiada si─Ö interesuj─ůco smile

9

Dzięki za miłe słowa smile Postaram się nie zjeżdżać z tempa i jeszcze więcej pracować nad blogiem.

10

Jest ciekawie wink Zapraszam r├│wnie┼╝ do siebie, by─ç mo┼╝e nauczymy si─Ö czego┼Ť od siebie tongue

http://hone-your-english.blogspot.com/

11

Je┼Ťli kto┼Ť ma pasj─Ö i chce pisa─ç bloga to brawo, tak w┼éa┼Ťnie nale┼╝y robi─ç, postaram si─Ö tam wej┼Ť─ç w najbli┼╝szym czasie.

12

Niestety blog opisywany powy┼╝ej ju┼╝ nie istnieje. A szkoda, z ch─Öci─ů bym na niego zajrza┼éa. P├│ki co podoba mi si─Ö bardzo languagelifestyle.pl Pozytywny blog o nauce j─Özyk├│w r├│┼╝nych. Czekam na ci─ůg dalszy bo dotychczasowe artyku┼éy s─ů bardzo praktyczne i ciekawe.

13

http://www.airjordanshoes.com.co/

14

Nimrod napisał/a:

Witam wszystkich!
Nie wiedzia┼éem zbytnio gdzie umie┼Ťci─ç ten w─ůtek, tak┼╝e je┼╝eli jest w nieodpowiednim miejscu to przepraszam.

Tak, tak, pomy┼Ťlicie pewnie kolejny, kt├│ry reklamuje sw├│j ma┼éy biedny blog, ze swoimi "m─ůdrymi" wpisami.
Hmm, mimo du┼╝ej konkurencji w┼Ťr├│d blog├│w j─Özykowych postanowi┼éem r├│wnie┼╝ do┼éo┼╝y─ç co┼Ť od siebie. Mo┼╝e to zabrzmi naiwnie, ale postanowi┼éem zaanga┼╝owa─ç si─Ö w to na 99%. Zawsze lubi┼éem pomaga─ç innym i dzieli─ç si─Ö swoj─ů wiedz─ů i do┼Ťwiadczeniem. Kto┼Ť powie, ┼╝e jakie te┼╝ do┼Ťwiadczenie mo┼╝e mie─ç osiemnastolatek. No c├│┼╝, ka┼╝dego dnia staram si─Ö je zdobywa─ç i a n├│┼╝ moje przemy┼Ťlenia i rady komu┼Ť kiedy┼Ť pomog─ů. By┼ébym z tego powodu nieziemsko ucieszony. happy wheels

┼╗eby zbytnio si─Ö nie rozpisywa─ç - blog dla wszystkich maj─ůcych styczno┼Ť─ç z j─Özykami obcymi - metody nauki, motywacja, przekonania, fakty i mity, ciekawostki i wiele wiele wi─Öcej.
Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić was do odwiedzania i przede wszystkim komentowania smile
Pozdrawiam!

przeczyta┼éam Tw├│j blog- bardzo dobry przedewszystkim nie jest powierzchowny jak wi─Ökszo┼Ť─ç- wida─ç,┼╝e starasz si─Ö czerpa─ç wiedz─Ö pe┼énymi gar┼Ťciami z r├│┼╝nych ┼╝r├│de┼é ,co sprawia ,┼╝e czyta si─Ö go z wielk─ů przyjemno┼Ťci─ů.Gratuluj─Ö !