1 (edytowany przez Makeda2352 2015-05-19 11:04:07)

Temat: angielski po angielsku:-)

Hej, pytanie mam: nauka angielskiego za granic─ů, konkretnie w Anglii. Chodzi mi to ju┼╝ po g┼éowie od d┼éu┼╝szego czasu i chyba czas b─Ödzie w ko┼äcu si─Ö zdecydowa─ç ÔÇô w├│z albo przew├│z... Mam od┼éo┼╝one na tego rodzaju atrakcj─Ö pieni─ů┼╝ki i je┼Ťli si─Ö szybko nie zdecyduj─Ö, to pieni─ůdze rozejd─ů si─Ö we mgle, jak to one tylko potrafi─ů, a ja zostan─Ö z pust─ů kieszeni─ů, pust─ů g┼éowa i niesmakiem do samej siebie, ┼╝e to kolejny niezrealizowany projekt... Kto┼Ť mo┼╝e mnie troszeczk─Ö zmotywowa─ç? Odrobink─Ö chocia┼╝? :-)

2

Odp: angielski po angielsku:-)

Motywacja matk─ů dzia┼éania jest, jak to m├│wi jakie┼Ť tam chi┼äskie przys┼éowie... :-) najlepiej b─Ödzie, je┼Ťli znajdziesz jakie┼Ť biuro podr├│┼╝y oferuj─ůce tego rodzaju kurs i wp┼éacisz zaliczk─Ö, a najlepiej ca┼éo┼Ť─ç i b─Ödziesz mia┼éa dylemat z g┼éowy:-) b─Ödziesz musia┼éa jecha─ç, bo inaczej kasa ci przepadnie i nawet na zakupy nie zostanie... :-) id┼║, zap┼éa─ç i zacznij si─Ö pakowa─ç:-)

3

Na co czekasz, dziewczyno?! Zr├│b rezerwacje online na lot do Londynu, czy gdzie tam chcesz, wykup taki kurs, zap┼éa─ç online i le─ç! Spontaniczne dzia┼éania przewa┼╝nie si─Ö sprawdzaj─ů, przynajmniej w moim przypadku:-) a tak faktycznie fors─Ö stracisz, niczego si─Ö nie nauczysz i w lusterku przez ca┼ée wakacje b─Ödziesz sobie j─Özyk pokazywa─ç...:-) powodzenia:-)

4 (edytowany przez Remona89 2015-05-25 09:00:03)

Nauka angielskiego za granic─ů to bardzo dobry pomys┼é. Sama m├│wisz, ┼╝e pieni─ůdze si─Ö rozejd─ů. Dzi─Öki wyje┼║dzie podszkolisz j─Özyk, poznasz now─ů kultur─Ö, miejsca i ludzi. Znajomo┼Ť─ç j─Özyka to szansa na lepsz─ů prac─Ö.

5

Witaj,
Oczywi┼Ťcie wyjazd taki jest do┼Ť─ç drogi, ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e jest to warte swojej ceny. Przebywaj─ůc w┼Ťr├│d os├│b angloj─Özycznych nauczysz si─Ö rozm├│w, s┼éownictwa, r├│┼╝nego rodzaju zwrot├│w, idiom├│w kilka razy szybciej ani┼╝eli ucz─ůc si─Ö tu w Polsce nawet na najlepszych kursach, wi─Öc ┼Ťmia┼éo powiniene┼Ť jecha─ç wink
Pozdrawiam

6

Ja r├│wnie┼╝ jestem zdania,┼╝e jest to warte swojej ceny. Bez znaczenia na to jak d┼éugo b─Ödziemy uczyli si─Ö j─Özyka angielskiego w Polsce, jak bardzo znamy gramatyk─Ö oraz s┼éowka to nie ma to za bardzo znaczenia w konfrontacji z rzeczywisto┼Ťci─ů. Ludzie zupe┼énie inaczej rozmawiaj─ů. Niekiedy cz┼éowiek po studiach ma na poczatku problemy z dogadaniem sie z obcokrajowcem.
Dodam,┼╝e obecnie dobre kursy j─Özykowe wyjazdowe do Anglii organizuje EF : http://www.ef.pl/pg/angielski/anglia/  - na tej stronie mozecie si─Ö zapozna─ç z ich oferta. Kursy prowadzone s─ů dla wielu grup wiekowych. Sama swego czasu skorzysta┼éam z ich oferty i jestem zadowolona.

7

A wiesz, ┼╝e na stronie Camp America masz kilka program├│w? Cze┼Ť─ç trwa 9 tygodni, ale na wielu campach istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç przed┼éu┼╝enia kontraktu. Mo┼╝esz wyjecha─ç do USA i pracujesz np. w roli personelu zaplecza lub administracji campu, jeste┼Ť wsp├│┼éwychowawc─ů grupki dzieci lub instruktorem sportowym. Ja zamierzam tak podszkoli─ç m├│j j─Özyk angielski http://www.campamerica.pl/

8

Pierwszy pomys┼é jest najlepszy wi─Öc nie ogl─ůdaj si─Ö na nic tylko pakuj rzeczy i jed┼║ w ┼Ťwiat uczy─ç si─Ö j─Özyka bo jak stracisz kase na kurs to bez problemu zarobisz na ┼╝ycie z j─Özykiem angielskim.

9

http://www.ralphlauren-au.com/

10

pest control