1

Temat: Kosmetyki do cery dojrzałej

Jakie kosmetyki do cery dojrza┼éej najlepiej sprawdza si─Ö? Jest teraz ich du┼╝a ilo┼Ť─ç i nie wiadomo co tak naprawd─Ö wybra─ç, aby si─Ö sprawdzi┼éo. Cera dojrza┼éa jest czasem os┼éabiona i trzeba jej doda─ç od┼╝ywczych substancji.

2

Odp: Kosmetyki do cery dojrzałej

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi si─Ö krem naturalny, kt├│ry warto mie─ç w swojej kosmetyczce, bo przewa┼╝nie nie uczulaj─ů i nie podra┼╝niaj─ů. Wiele takich znajdziesz w sieci. Ja osobi┼Ťcie lubi─Ö na bazie witamin, minera┼é├│w, olejk├│w ro┼Ťlinnych itp.

3

Moim zdaniem jak do cery dojrza┼éej, to koniecznie przeciwzmarszczkowy. Musi te┼╝ by─ç nawil┼╝aj─ůcy.

4

do cery dojrza┼éej polecam jaki┼Ť dobry krem z drogerii, panie w sklepie na pewno co┼Ť doradz─ů ;d

5

Do cery dojrza┼éej? Musi by─ç wzmacniaj─ůcy i najlepiej jak do┼Ť─ç delikatny dla sk├│ry - nie mo┼╝na jej zbyt obci─ů┼╝a─ç. Sprawdza si─Ö te┼╝ co┼Ť nawil┼╝aj─ůcego.

6

magda906 napisał/a:

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi si─Ö krem naturalny, kt├│ry warto mie─ç w swojej kosmetyczce, bo przewa┼╝nie nie uczulaj─ů i nie podra┼╝niaj─ů. Wiele takich znajdziesz w sieci. Ja osobi┼Ťcie lubi─Ö na bazie witamin, minera┼é├│w, olejk├│w ro┼Ťlinnych itp.

A jakich ty u┼╝ywasz marek kosmetyk├│w? Mo┼╝e co┼Ť wybior─Ö z twojej linii kosmetyk├│w, najlepiej, aby by┼éy nie uczulaj─ůce, poniewa┼╝ wiele jednak kosmetyk├│w nie dzia┼éa tylko zaczerwienia mi sk├│r─Ö,

7

W drogeriach z ┼éatwo┼Ťci─ů mo┼╝na znale┼║─ç specjalny dzia┼é z takimi kosmetykami, na szcz─Ö┼Ťcie ja jeszcze nie musz─ů o takich my┼Ťle─ç.

8

Ja u┼╝ywam marki Eldan, mo┼╝esz sporo o niej poczyta─ç na: http://www.eldancosmetics.pl . Profesjonalne i skuteczne kosmetyki godne uwagi. Ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla Siebie z tej wersji fajnego i praktycznego. Sk┼éad lekki, nie obci─ů┼╝aj─ůcy nasz─ů sk├│r─Ö, a jednak skuteczny.

9

Mo┼╝e przetestujcie kosmetyki z Pharmaceris. Uwa┼╝am, ┼╝e s─ů bardzo dobre.

10

Wiesz co, nie ma co przem─Öcza─ç cery jakimi┼Ť specjalnymi kosmetykami. Co┼Ť piel─Ögnuj─ůcego starczy. Nie wolno obci─ů┼╝a─ç twarzy wink

11

To prawda warto szuka─ç takich w┼éa┼Ťnie kosmetyk├│w, ale sk┼éad jest wa┼╝ny, aby stwierdzi─ç czy obci─ů┼╝aj─ů cer─Ö czy nie. Wiele os├│b szuka takich ciekawych rozwi─ůza┼ä. Ja spr├│buj─Ö t─Ö mark─Ö Eldan Cosmetics, mo┼╝e akurat si─Ö sprawdzi, jak nie to b─Öd─Ö szuka─ç dalej.

12

I jak pr├│bowa┼éa┼Ť ten krem sprawdzi┼é si─Ö? Jestem ciekawa jak sprawdzi┼é si─Ö kosmetyki Eldan u Ciebie?

13

A czy kto┼Ť ju┼╝ mia┼é kosmetyki Khaki ?  Chodzi mi o kremy nawil┼╝aj─ůce do twarzy dla starszej osoby. Chcia┼éam kupi─ç dla mojej mamy na urodziny i kusi mnie zakup kremu kt├│re widzia┼éam w indyjskim sklepie http://www.himalayaherbs.pl/  ale nie znam tej marki ani nic o tych produktach. Mo┼╝e kto┼Ť ju┼╝ mia┼é i u┼╝ywa┼é te kremy i mo┼╝e si─Ö wypowiedzie─ç ?

14

nie znam tej marki, ale moja mama stosuje fajny krem pod oczy kt├│ry pozwoli┼é jej pozby─ç si─Ö efektu cienia, kt├│ry naprawd─Ö j─ů postarza┼é. Kupuje ten krem z tego co pami─Ötam w drogerii internetowej ekobieca.pl taki z ektraktem z og├│rka

15

Przykro to stwierdzi─ç, ale w pewnym wieku same kosmetyki ju┼╝ nie wystarczaj─ů sad Moja mama musia┼éa ostatnio postawi─ç na zabieg. Jest ju┼╝ po usuwaniu naczynek, a teraz szykuje si─Ö to tego zabiegu redukcji zmarszczek dolnej powieki. Czy jest jej to potrzebne? Nie wiem, ale skoro ma si─Ö z tym lepiej czu─ç, to niech robi.

16

Ka┼╝da cera potrzebuje piel─Ögnacji, potrzebne do tego s─ů odpowiednio dobrane kosmetyki. Znajoma ostatnio u nich kupi┼éa sobie ciekawe kosmetyki http://www.gosh.pl/k/kredki-do-oczu/ Trzeba stara─ç si─Ö aby dobra─ç jak najbardziej jako┼Ťciowe produkty.

17

Wszystko zale┼╝y od tego jaka to dok┼éadnie cera, ja kosmetyki zamawiam na https://kontigo.com.pl/ maj─ů ogromny wyb├│r wi─Öc pewnie znajdziesz co┼Ť do takiej cery wink

18

Nie ulega w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e sk├│ra dojrza┼éa wymaga odpowiedniej piel─Ögnacji. Przy czym na pewno nie mo┼╝na tutaj przesadza─ç z opalaniem. W zwi─ůzku z czym my┼Ťl─Ö sobie, ┼╝e fajn─ů alternatyw─ů dla cz─Östych k─ůpieli s┼éonecznych mo┼╝e okaza─ç si─Ö stosowanie bronzera. Oczywi┼Ťcie nale┼╝y wiedzie─ç, jak go nak┼éada─ç. Tutaj jednak pomo┼╝e lektura artyku┼éu na http://zawszeslonce.pl/jak-nakladac-bronzer/ . Dzi─Öki niej mo┼╝emy si─Ö dowiedzie─ç, jak uzyska─ç efekt opalonej sk├│ry bez korzystania np. z solarium.

19

Kosmetyki do cery dojrzałej na pewno powinny zawierać kolagen i kwas hialuronowy.

20

u mojej mamy ostatnio zauwa┼╝y┼éam w kosmetyczce krem Remescar cienie i worki pod oczami. Pocz─ůtkowo zastanawia┼éam si─Ö po co jej takie krem, bo jej sk├│ra wok├│┼é oczu wygl─ůda naprawd─Ö dobrze. Ale jak si─Ö okaza┼éo to zas┼éuga tego kremu