51

Odp: Czy ktos tu sie uczy greckiego?

Powie mi kto┼Ť czy j─Özyk grecki jest trudny? Bo chcia┼éabym zacz─ů─ç si─Ö uczy─ç ale nie mam talentu do j─Özyka i nie wiem czy dam sobie rad─Ö.
Ma┼égorzata Kapu┼Ťciak

52

K┼éopot z alfabetem, ci─Ö┼╝ko si─Ö przestawi─ç (litery znasz z matematyki itd, ale... to nie  to samo)
smile

53

aga2113 napisał/a:

Powie mi kto┼Ť czy j─Özyk grecki jest trudny? Bo chcia┼éabym zacz─ů─ç si─Ö uczy─ç ale nie mam talentu do j─Özyka i nie wiem czy dam sobie rad─Ö.

Odpowied┼║ na to pytanie zawsze brzmi: zale┼╝y. Dla jednych jest trudny, dla innych ┼éatwy. Napisa┼éam o tym wpis, gdzie pr├│buj─Ö obiektywnie oceni─ç, co mo┼╝e sprawia─ç trudno┼Ť─ç w nauce j─Özyka greckiego. Link: https://www.powiedztopogrecku.pl/czy-grecki-jest-trudny/

A zainteresowanych nauk─ů j─Özyka greckiego zapraszam do grupy na Facebooku: Powiedz to po grecku - grupa do nauki j─Özyka greckiego.

54

U mnie grecki lepszy ni┼╝ polski big_smile

55 (edytowany przez rosswo109 2018-05-25 13:36:02)

A czy tylko ja uważam że grecki jest podobny do hiszpańskiego?
---
aasapolska.pl

56

Urodzi┼éem si─Ö w Grecji, mieszka┼éam tam 14 lat w Atenach na Stathmos Larisis. Ucz─Öszcza┼éam do greckiej podstaw├│wki, po wyje┼║dzie do Polski niestety zanika u mnie mo┼╝liwo┼Ť─ç komunikacji w j─Özyku greckim, ale robi─Ö wszystko ┼╝eby nie zapomnie─ç.