26

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

no pewnie nowy iphon ale slabo on trzyma barerie wiec nie polecam

27

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Ogólnie trzeba pamiętać żeby nie kupować na ślepo najnowszych modeli bo potem i tak kończy się to tym że różnice między nimi są minimalne.


____________
wkręty nierdzewne

28

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Pomocna może okazać się strona z porównaniami i recenzjami smartfonów gdzie znajdziecie świeże nowinki ze świata telefonów. Z pewnością ułatwi to nadążenie za tymi jakże dynamicznymi zmianami, które aktualnie następują.

29

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

One w sumie wszystkie wyglÄ…dajÄ… jednakowo big_smile.


___________
piłka thera band

30

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Ja kupiłem sobie Samsung Galaxy A5 2017 i jestem zadowolony tongue

31 (edytowany przez Ula43 2017-11-30 11:27:45)

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Nie każdego interesuje najlepszy smartfon, wiele osób ma ograniczony budżet na telefon. Tutaj widziałam ciekawą opcję telefonów do 600 złotych http://techfresh.pl/jaki-smartfon-do-60 … telefonow/ Za tą cenę można już kupić coś całkiem przyzwoitego, do codziennego użytkowania.

32 (edytowany przez jjusti18 2017-12-06 13:19:41)

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Ja widziałam w tym artykule fajny ranking najlepszych smartfonów w dodatku wodoodpornych https://www.bomi.pl/ranking-smartfonow- … ch-modeli/ . Myślę, że warto się z nim zapoznać, bo znajdziecie tam przydatne informacje. Sama planuję się zapoznać bliżej, bo chciałam kupić dobry telefon mojej siostrze.

33

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

A widzieliście już sprzęty od Allview? Moim zdaniem w najbliższym czasie zrobią furorę, bo coraz więcej osób się o nich dowiaduje. Na podstawie https://www.allview.pl/produkty/telefony-komorkowe.html fajnie widać, jak wysokie przełożenie ma tutaj jakość co do ceny. Sami się o tym przekonajcie smile

34 (edytowany przez aniamala495 2018-02-02 14:57:35)

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Dla mnie najlepszy jest ten smartfon- https://mobalu.pl/produkt/samsung-galax … -lte-zloty . Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, jestem zadowolona smile

35

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Mi najbardziej podeszły ostatnio modele Sony, szczególnie Xperia. Bez względu na to jakim smartfon, każdy warto zabezpieczyć jakoś przed zgubieniem bądź kradzieżą. Sama używam aplikacji mySafety Mobile ze sklepu googla https://play.google.com/store/apps/deta … fetymobile. Jak dla mnie jest idealna i pozwala poczuć się bezpieczniej. Już kilka razy pomogła mi odnaleźć zagubiony telefon, a dzięki możliwości zdalnej blokady pozwali zabezpieczyć telefon w razie kradzież. Na ekranie telefonu wyświetla się numer centrum alarmowego dostawcy aplikacji, więc jeśli ktoś go znajdzie wystarczy, że do nich zadzwoni.

36

Odp: Najlepszy smartfon tego roku?

Od zawsze ceniłem telefony firmy SAMSUNG. Tak naprawdę, to, z jakiego telefonu zdecydujemy się korzystać nie jest tak ważne. Najważniejszy jest wybór operatora. Uważam, że najrozsądniej jest zdecydować się na takiego, który umożliwia doładowanie salda przez stronę taką, jak kliknij tutaj