Temat: Multikurs

Cze┼Ť─ç,
chcia┼éem Was zapyta─ç o multimedialny kurs do j─Özyka francuskiego ze strony www.multikurs.pl . Czy kto┼Ť z Was mia┼é ju┼╝ z nim styczno┼Ť─ç? Mo┼╝ecie co┼Ť o nim powiedzie─ç. Wersja demonstracyjna wygl─ůda zach─Öcaj─ůca, ale sam nie wiem ...

Pom├│┼╝cie! smile

2

Odp: Multikurs

kupi┼éem sobie jakie┼Ť 2 tygodnie temu. Je┼╝eli jeszcze go nie masz, to kup go na miesi─ůc i zobacz czy Ci odpowiada. Moim zdaniem warto.

3

Ja mam cały kurs czyli 32 lekcje. Powiem krótko. Lepszego programu do nauki języka nie widziałem. Polecam.

4

Ja r├│wnie┼╝ korzystam z kursu francuskich s┼é├│wek na Multikursie i jestem bardzo zadowolona! S┼é├│wka s─ů podzielone w rozs─ůdne grupy tematyczne, system sam dobiera mi terminy powt├│rek, a efekt jest taki, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç s┼é├│wek pami─Ötam. Od jakiego┼Ť czasu jest te┼╝ nowa, fajniejsza zreszt─ů grafika.

Polecam bardzo smile

5

Chyba nawet spr├│buje, planuje wr├│ci─ç do tego j─Özyka po przerwie.

6

jest wiele takich kurs├│w do sprawdzenia

7

ja po 50 lekcjach nic nie wiedziałem

helpful hints

8 (edytowany przez pawell212 2017-03-15 10:43:15)

Ja r├│wnie┼╝ polecam go.

zobacz

9

xxx

10

Ja zawsze chcia┼éam uczy─ç si─Ö francuskiego, ale nigdy nie mia┼éam okazji.  Nie wiem, czy taki kurs multimedialny, dla osoby pocz─ůtkuj─ůcej  da┼éby cokolwiek? Czy mo┼╝e lepiej od razu zapisac si─Ö do szko┼éy j─Özykowej? Widzia┼éam ofert─Ö https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-francuski/ i wygl─ůda ona ciekawie. Tylko nie wiem, czy dam rad─Ö z czasem.

11 (edytowany przez pawlo443 2017-12-10 15:04:08)

a co z kursem jest