76

Odp: Nauka angielskiego z seriali, filmów

Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie ponieważ uczysz się akcentu i samej wymowy słowa. Seriale po angielsku i do tego polskie napisy- najlepiej.

77

I'm thinking to start playing online poker, saw that website, seems to be a good place ...
judi qiu qiu

78

Od podstawówki byłem w stanie oglądać filmy po angielsku (wtedy z napisami) i powiem szczerze: gdyby nie to, dziś nie byłbym w tym miejscu gdzie jestem. Chłonie się na całkowicie innym poziomie.

79

Jak najbardziej da się nauczyć angielskiego właśnie w ten sposób. Przecież grunt to odpowiednio się osłuchać z językiem. W artykule  https://langzie.pl/blog/youtube-instagr … moc-uczyc/ jest to dobrze wytłumaczone. Warto korzystać z takich okazji, bo to niesamowicie ułatwia naukę.

80

Mi taka nauka bardzo pomaga. Lubie oglądać filmy i seriale po angielsku ale z napisami.

81

Najlepsza jest taka nauka. Później dojdziesz do momentu gdy oglądasz bez napisów smile

82

Bardzo dobra metoda nauki angielskiego. Dla początkujących polecam zacząć od filmów z napisami i dobrze wsłuchiwać się co mówią aktorzy.

83

Uważam, że to bardzo dobra droga do nauki języków smile Szczególnie polecam na początek oglądanie z napisami angielskimi smile pomaga to doczytać to co się nie usłyszało smile

84

W podstawówce miałem trzy klasy angielskiego, całej reszty nauczyłem się z gier oraz filmów. Dzisiaj bez problemu komunikuje się z moimi klientami po angielsku smile

85

Jak ktoś lubi oglądać filmy czy seriale to jest to jeden z najlepszych sposobów na naukę angielskiego. Przydadzą się tu na pewno dobre słuchawki.

86

Od jakiegoś czasu wykorzystuję tą metodę nauki j angielskiego i powiem że widać rezultaty. Przede wszystkim można łatwo załapać wiele typowych zwrotów używanych w tym języku.

87

Zapamiętywanie to umiejętność, którą posiada każdy człowiek. I dzięki temu szybko przyswajamy wiedzę, naukę. Warto jednak pamiętać, że zapamiętywanie można wypracować. Ale myślę że każdy to potrafi, wystarczy popracować nad tym. Nawet polecam przeczytać o tym ciekawy artykuł http://www.pou.pl/jak-lepiej-zapamietywac/

88

Wg mnie to najlepsza opcja. Od dawna oglądam filmy po angielsku czy niemiecku i stwierdzam że bardzo mi to pomogło w zrozumieniu języka big_smile

I David Mitchel working as an essay writer at Essay Writers UK. I love to share my experience how to learn different languages. Learning language well requires being as active as possible and making the learning as FUN for oneself as possible.

90

Uważam to za bardzo skuteczną naukę j. angielskiego. Na pewno sprawdzi się dla osób lubiących oglądać filmy.

91

Przy piosenkach, też łatwo zapamiętać nowe słówka (slang)

92

I like move ang smile

93

Oglądanie filmów i seriali po angielsku nauczyło mnie więcej, niż kilka lat nauki w szkole.