101

Odp: Jakie jest Wasze hobby

Ja tworz─Ö muzyk─Ö elektroniczn─ů, na razie na Samplisizerze, ale wkr├│tce przesiadam si─Ö na MuLab.

102

Ja bardzo lubi─Ö ogl─ůda─ç mecze pi┼éki no┼╝nej. Wiem, ┼╝e to ma┼éo kobiece hobby, ale przyznam, ┼╝e t─ů pasj─ů zarazi┼é mnie m─ů┼╝. Czasem w wolnej chwili czytam te┼╝ sobie blog

103

Ja bardzo lubi─Ö ogl─ůda─ç mecze pi┼éki no┼╝nej. Wiem, ┼╝e to ma┼éo kobiece hobby, ale przyznam, ┼╝e t─ů pasj─ů zarazi┼é mnie m─ů┼╝.

104

i write blogs, i love travelling reading books,
painting,
drawing these are my hobbies
ISO 27001 Certification in bangalore

105

To chyba problem nr 1 wszystkich hobbyst├│w - niedostatek czasu.

106

Dla wielu os├│b ulubione hobby to np. nurkowanie. Mnie ono r├│wnie┼╝ bardzo si─Ö podoba pomimo, ┼╝e pr├│bowa┼éam tylko kilka razy. Ka┼╝dy m├│wi, ┼╝e opcja seszele nurkowanie jest najlepsza i nie ukrywam, ┼╝e chcia┼éabym kiedy┼Ť spr├│bowa─ç takiego rozwi─ůzania.

107

PC Optimization

108

obat impoten

109

Og├│lnie sport smile Cz─Östo te┼╝ typuj─Ö na wydarzenia sportowe. Trzeba uwa┼╝a─ç, ale zak┼éady internetowe potrafi─ů da─ç du┼╝o frajdy i powi─Ökszy─ç portfel smile A opr├│cz tego to bieganie, pi┼éka no┼╝na, koszyk├│wka.

110

pozyczkasa napisał/a:

a ja uwielbiam pilk─Ö no┼╝n─ů. Gram 3 razy w tygodniu i nie mam do┼Ť─ç od chyba 20 lat.

A jakie┼Ť inne dyscypliny sportowe? Wiele os├│b korzysta r├│wnie┼╝ si┼éowni, ale s─ů r├│wnie┼╝ sporty walki, kt├│re r├│wnie┼╝ ciesz─ů si─Ö pewn─ů popularno┼Ťci─ů. Opr├│cz np. karate s─ů r├│wnie┼╝ szko┼éy http://nam.waw.pl/treningi/tai-chi/   taichi warszawa oraz innych sztuk walki z dalekiego wschodu.