51

Odp: Odchudzanie - jakie macie metody?

Najprostsz─ů metod─ů, jak─ů mo┼╝na poleci─ç, to mniej je┼Ť─ç, zdrowiej si─Ö od┼╝ywia─ç i wi─Öcej ─çwiczy─ç, a w diety cud to ja nie wierz─Ö.

52

Dieta nykuk na kt├│rej teraz jestem, jest bardzo prosta, zdrowa i co najwa┼╝niejsze wida─ç efekty. Trafi┼éam na ni─ů przez przypadek, ale wyda┼éa mi si─Ö bardzo m─ůdra. W zasadzie mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e tak od┼╝ywia─ç powinno si─Ö ca┼ée ┼╝ycie, a nie tylko przez te kilka miesi─Öcy, kiedy chcemy schudn─ů─ç.

53

Najprostsz─ů metod─ů, jak─ů mo┼╝na poleci─ç, to mniej je┼Ť─ç, zdrowiej si─Ö od┼╝ywia─ç i wi─Öcej ─çwiczy─ç, a w diety cud to ja nie wierz─Ö.

54

Ja najszybciej chudn─Ö, gdy ma┼éo jem i mam du┼╝o stresu, niestety jest to ma┼éo zdrowa forma odchudzania, dlatego te┼╝ nie mog─Ö jej nikomu poleci─ç wink Wybieram si─Ö od pocz─ůtku tego pa┼║dziernika na si┼éowni─Ö, zobacz─Ö jakie to przynosi efekty.

55

Oczywi┼Ťcie odpowiednio dobrana dieta i ─çwiczenia. Najbardziej lubi─Ö ─çwiczenia http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet- ÔÇŽ -1023.html   Na bie┼╝ni nie tylko trac─Ö zb─Ödne kilogramy a te┼╝ pracuj─Ö nad wzmocnieniem mi─Ö┼Ťni n├│g.  Dodatkowo ucz─Öszczam na basen.

56

ja w sumie juz przestalam mowic o tym, ze jest to odchudzanie a zwyczajnie codzienna aktywnosc stala sie moim sposobem na zycie. zawsze marzylam o wyrze┼║bionym brzuchu i bylam swiecie przekonana ze nie jest to do osiagniecia przy moim trybie zycia. ale dokladnie rok temu zawzi─Ö┼éam sie i  efekt w sumie byly widoczne juz w grudniu. codziennie po 20/30 minut z tego rodzaju cwiczeniami http://obk.pl/cwiczenia-na-plaski-brzuc ÔÇŽ tkujacych/ i efekty sa naprawde swietne

57

Wszyscy si─Ö teraz odchudzaj─ů a id─ůc ulic─ů zazwyczaj widz─Ö bardzo du┼╝o oty┼éych ludzi. Jak to jest? smile

58

ja uprawiam sport - to jest moja metoda na szczup┼é─ů sylwetk─Ö

59

warto kupowa─ç regionalne warzywa, bo wspiera nasz region i zmniejsza ilo┼Ť─ç pestycyd├│w jakie spo┼╝ywamy tu zastrzyk wiedzy kiedy i gdzie kupowa─ç zdrowe warzywa Dodatkowo z artyku┼éu dowiemy si─Ö, ┼╝e jeste┼Ťmy trzecim producentem kilku warzyw w EU

60

A co s─ůdzicie, ┼╝eby poszuka─ç informacji na ten temat w Internecie. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e tam si─Ö zawsze da znale┼║─ç co┼Ť ciekawego i sprawdzonego smile

61

Ja na odchudzanie polecam tabletki green magma tabletki . Sama je stosuj─Ö i doskonale wspomagaj─ů odchudzanie. A do tego zdrowe od┼╝ywianie si─Ö i du┼╝a dawka ruchu.

62

Zawsze najskuteczniejsz─ů metod─ů jest dieta u┼éo┼╝ona przez dietetyka i z tym nie ma co polemizowa─ç. Tutaj https://kcalmar.com/dietetycy/poznan/ sobie mo┼╝ecie wyszuka─ç dietetyka z Waszego miasta. Do tego karnet na si┼éowni─Ö lub jakie┼Ť zaj─Öcia z aerobiku i wtedy efekty b─Öd─ů najlepsze.

63

Ja osobiscie nie jem juz nic z 2 godziny przed snem, pije duzo wody niegazowanej, jem gdzies z 5 posilkow dziennie zeby nie miec uczucia glodu i dodatkowo cwicze sobie co drugi dzien np. pilates z Chodakowska

64

Je┼╝eli nie macie poj─Öcia jak zacz─ů─ç skuteczne odchudzanie i jak je┼Ť─ç, by schudn─ů─ç to polecam stron─Ö https://adamed.expert i macie tu wszystko co potrzebne. Artyku┼éy, porady, przyk┼éady trening├│w i du┼╝o, du┼╝o wi─Öcej mam nadziej─Ö, ┼╝e to okaza┼éo si─Ö dla Was pomocne?

65

Ja raczej ┼╝adnych metod cud nie uznaj─Ö, po prostu staram si─Ö zdrowo je┼Ť─ç.

66

┼╗adnych, bo si─Ö nie odchudzam, jem po prostu z rozs─ůdkiem i nie przejadam si─Ö.

67

Wa┼╝na jest przede wszystkim wytrwa┼éo┼Ť─ç, a nie tylko dieta i wysi┼éek. Bo be┼╝ silnej woli nie wytrwamy w naszym postanowieniu. Na rynku znajduje si─Ö tak┼╝e wiele suplement├│w, kt├│re maj─ů wspomaga─ç odchudzanie. Czyta┼éam ostatnio o https://zyj-zdrowiej.pl/garcinia-cambog ÔÇŽ ojej-ceny/. Mo┼╝e kto┼Ť z was ju┼╝ korzysta┼é z jego pomocy ?

68

Ja si─Ö w zesz┼éym roku bardzo wkr─Öci┼éam w sport. Zacz─Ö┼éam regularnie ─çwiczy─ç i przyznam, ┼╝e coraz bardziej mnie to interesuje. Dzi─Öki temu schud┼éam i teraz interesuje mnie bardzo kurs dietetyki online. Znalaz┼éam tam kurs ┼╗ywienie w sporcie. My┼Ťl─Ö o nim bo bardzo ciekawi mnie kwestia odpowiedniego od┼╝ywiania przy regularnych treningach.

69

Ja biore blonnik, jem regularnie i cwicze... blonnik jest fajny bo zmniejsza apetyt wiec nie chodze glodna i nie podjadam... tylko trzeba z nim uwazac bo nadmiar powoduje zaparcia.. Na mnie naturalne sposoby nie pomagaja wiec biore wtedy dicopeg 10g ale i tak lepiej unikac problemu big_smile

70

Kto┼Ť z Was wspomina┼é o wczasach odchudzaj─ůcych... Czy korzystali┼Ťcie kiedy┼Ť z czego┼Ť takiego? Jakie wra┼╝enia? Uda┼éo si─Ö co┼Ť schudn─ů─ç?

71

Słyszałam wiele dobrego o indywidualnym planie żywieniowym.
Dietetyk sporz─ůdza go na podstawie takich bada┼ä kodu DNA