Temat: Francuski w katowicach

Chcia┼éam poleci─ç dla szukaj─ůcych kursu francuskiego ÔÇô od podstaw ÔÇô w Katowicach -> http://www.lingua-house.pl/kurs-francuskiego.html - ko┼äcz─Ö teeraz jestem i jestem bardzo zadowolona. Przemi┼éa lektorka i nauka idzie bardzo sprawnie, g┼é├│wnie m├│wienie, do tego niewielka grupa i fajne materia┼éy w cenie. Mo┼╝na te┼╝ i┼Ť─ç na lekcj─Ö pr├│bn─ů i zobaczy─ç lekcj─Ö ja tak zrobi┼éam i dopiero po tym si─Ö zdecydowa┼éam na kurs smile

2

Odp: Francuski w katowicach

Sama aktualnie chodzę na kurs do szkoły Empik:
https://empikschool.com/

Zdecydowałam sie na szkołe z kilku względów:
1,. zaj─Öcia s─ů w godzinach p├│┼║no popo┼éudniowych co mi bardzo pasuje
2. jest sporo rozm├│wek
2. oraz mozna p┼éaci─ç za lekcje w ratach ( niewiele szk├│┼é oferuje co┼Ť takiego a mnie jednak nie by┼éo sta─ç na to aby op┼éaci─ç ca┼ée zaj─Öcia z g├│ry).

3

mało jest takich szkół w Katowicach

4

oooooo

5

Je┼╝eli mowa o Katowicach - gdyby kto┼Ť szuka┼é rzetelnego biura t┼éumacze┼ä to polecam t┼éumaczenia francuski - Katowice (tam znajduje si─Ö jeden z oddzia┼é├│w, drugi jest Gliwicach). Biuro colltra oferuje najlepsze t┼éumaczenia na ca┼éym ┼Ül─ůsku - warto nawi─ůza─ç z nimi wsp├│┼éprac─Ö.

6

By┼éam na kr├│tki i bardzo intensywnym kursie w Profi-lingua w Katowicach i jestem zadowolona, ale na ca┼éoroczny kurs chyba zapisze si─Ö gdzie┼Ť indziej, bo tam nie pasuj─ů mi godziny. Polecano mi Alliance Francaise, czy kto┼Ť mo┼╝e co┼Ť na temat tej szko┼éy powiedzie─ç?

7

Czy w Katowicach jest jakie┼Ť miejsce gdzie mo┼╝na skutecznie nauczy─ç si─Ö j─Özyka francuskiego ?

8

Od dw├│ch tygodni chodz─Ö do Alliance Francaise, wspomina┼éam o tej szkole w po┼Ťcie powy┼╝ej, bardzo du┼╝o os├│b mi j─ů poleca┼éo, wi─Öc si─Ö zdecydowa┼éam i zobacz─Ö jakie b─Öd─ů efekty. Puki co wydaje mi si─Ö, ┼╝e lektorki maja bardzo du┼╝─ů wiedz─Ö, ale nie podoba mi si─Ö to, ┼╝e kurs jest podzielone i jedne zaj─Öcia odbywaj─ů si─Ö z jedn─ů lektork─ů, a drugi z inn─ů... Z drugiej strony grupa jest bardzo ma┼éa, a z tego co wiem, to w innych szko┼éach grupy licz─ů nawet do 12 os├│b, tak┼╝e my┼Ťl─Ö, ┼╝e to miejsce kt├│re wybra┼éam jest odpowiednie.

9

Mnie najbardziej interesuje pisanie referat├│w po francusku.

10 (edytowany przez cheytunis 2018-05-03 09:07:20)

Bonjour je suis nouveau ici voici mon site medpasteur