Temat: problemy z mowieniem

czesc, zdaje niedlugo cae, nie mam wiekszych problemow z zadaniami ale strasznie sie denerwuje przy mowieniu. nie mam zadnej plynnosci praktycznie, jakam sie, co mnie jeszcz bardziej denerwuje. nie wiem jak to przelamac, po prostu nie lubie mowic w jezyku obcym. jak macie jakies rady to bede wdzieczna.

2

Odp: problemy z mowieniem

Nie masz chyba wyj┼Ťcia, musisz si─Ö prze┼éama─ç smile Ale warto to zrobi─ç w jak najprzyjemniejszy spos├│b smile My┼Ťl─Ö, ┼╝e sporo pom├│c Ci mo┼╝e native speaker. Je┼Ťli dobierzesz sobie takiego, z kt├│rym znajdziesz wsp├│lne tematy do dyskusji, nauka b─Ödzie o wiele przyjemniejsza, a Ty przestaniesz robi─ç b┼é─Ödy i nabierzesz odpowiedniego akcentu. Troch─Ö na ten temat mo┼╝esz poczyta─ç tutaj: http://www.myspeakshop.com/myspeakshop/ ÔÇŽ _speakerem

3

Też miałem problem podczas mówienia. Miałem podobne opory, jednak dużo ćwiczyłem wymowę i słuchałem nagrań - pomogło wink

4

A my┼Ťla┼ée┼Ť o jakiej┼Ť szkole j─Özykowej, takiej z prawdziwego zdarzenia ?

5

Mo┼╝e rozwi─ůzaniem by┼éby jaki┼Ť kurs j─Özyka angielskiego?

fotografia ┼Ťlubna Warszawa

6

Jedyn─ů s┼éuszn─ů rad─ů jest m├│wienie po angielsku. Jak najwi─Öcej. A to gdzie, to ju┼╝ inna sprawa. Mo┼╝na odtwarza─ç sobie filmiki na YT do nauki angielskiego i powtarza─ç za Neativami, dop├│ki nie powiemy tak samo szybko i p┼éynnie jak oni.

7

Jak to m├│wi─ů: w zdrowym ciele zdrowy duch! Sport to kolejny ciekawy i aktualny temat do rozm├│w obok polityki i pogody.
Z tego powodu chc─Ö Wam dzisiaj zaprezentowa─ç list─Ö s┼é├│wek, oznaczaj─ůcych nazwy gier i dyscypliny sportowe w j─Özyku angielskim. Aby uzyska─ç pe┼ény obraz, polecam r├│wnie┼╝ zapozna─ç si─Ö ze ÔÇ×sportowymiÔÇŁ czasownikami play, do oraz go ÔÇô gra─ç, zajmowa─ç si─Ö, kt├│re cz─Östo powoduj─ů zamieszanie.
http://phoneroid.ir/telegram/

8

w Polsce ci─Ö┼╝ko jest po─çwiczy─ç m├│wienie w obcym j─Özyku, tyle co si─Ö m├│wi w szkole na lekcjach to zdecydowanie za ma┼éo. My┼Ťl─Ö, ┼╝e warto poszukac takich kurs├│w, kt├│re b─Öd─ů nastawione w┼éa┼Ťnie na u┼╝ywanie j─Özyka w mowie. Szczeg├│lnie polecam zainteresowa─ç si─Ö kursami online, kt├│re wykorzystuj─ů technologi─Ö rozpoznawania mowy. I nawet w zupe┼énie nieangielskoj─Özycznym kraju mo┼╝na pogada─ç po angielsku big_smile

9

U mnie dobre efekty daje powtarzanie po native speakerze. Nagrywam sw├│j g┼éos i ods┼éuchuj─Ö go p├│┼║niej, to naprawd─Ö fajny spos├│b na oswojenie si─Ö z wymow─ů i w┼éasnym g┼éosem, w innym j─Özyku. Nie ma innego sposobu jak po prostu m├│wi─ç.

10

I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. I really enjoyed reading this post gmail login

11

Według mnie w takiej sytuacji pomoże tylko kurs j. angielskiego

12

Uwa┼╝am, ┼╝e najrozs─ůdniej b─Ödzie je┼Ťli b─Ödziesz os┼éuchiwa─ç si─Ö z j─Özykiem angielskim s┼éuchaj─ůc audiobook├│w i powtarza─ç s┼éowa powiedziane przez lektora. M├│wi─ůc w j─Özyku angielskim trzeba pami─Öta─ç o p┼éynno┼Ťci i melodyjno┼Ťci, z kt├│rej brytyjczycy s┼éyn─ů.

13

Fajn─ů opcj─ů jest znalezienie znajomego z UK i rozmawianie z nim na skype smile
Mi bardzo to pomogło.