Temat: Gadżety do nauki hiszpańskiego

Znacie jakie┼Ť gad┼╝ety do nauki hiszpa┼äskiego?Ksi─ů┼╝ki i apki na telefonie wiadomo..tez z nich korzystam. Ale szukam czego┼Ť, co w jaki┼Ť nietypowy spos├│b pomogloby mi szkoli─ç j─Özyk.Kolega z klasy m├│wi, ┼╝e taka hiszpa┼äska tapeta na pulpit mu pomog┼éa, tylko problem w tym, ┼╝e ja rzadko korzystam z kompa,wiec to raczej nie dla mnie lol Podrzu─çcie jakie┼Ť pomys┼éy, pliiiis!

2 (edytowany przez langusta_io 2016-12-20 21:34:15)

Odp: Gadżety do nauki hiszpańskiego

Proponuj─Ö Ci czyta─ç du┼╝o w j─Özyku hiszpa┼äskim. Zacznij od prostych ksi─ů┼╝ek, nawet bajek dla dzieci, a nast─Öpnie si─Ögaj po coraz trudniejsze poziomem, przejd┼║ tak┼╝e do pracy hiszpa┼äskiej.
Polecam magazyny polsko hiszpa┼äskie, a tak┼╝e hiszpa┼äskie radio. S┼éuchaj─ůc nie tylko wy┼éapujesz nowe s┼éownictwo i uczysz si─Ö kontekstowo, ale tak┼╝e uczysz si─Ö wymowy z r├│┼╝nych cz─Ö┼Ťci Hiszpanii.

Polecam Ci także przeczytać artykuł na blogu o sposobach uczenia się języka hiszpańskiego i metodach uczenia się słówek:

Sposoby uczenia się języka hiszpańskiego

Metody uczenia się słówek

3

Tania ksi─Ögarnia internetowa ma wiele ciekawych pozycji do nauki j─Özyk├│w obcych.  Znajdziesz tu nie tylko podr─Öczniki, ale i ─çwiczenia, rozm├│wki itp. Warto po┼Ťwi─Öci─ç troszk─Ö czasu i poszuka─ç  a na pewno  znajdziesz interesuj─ůce ci─Ö pozycje. I to w przyst─Öpnych cenach.

4

Je┼Ťli chodzi o ksi─Ögarnie on-line, to mog─Ö poleci─ç Ci http://www.przyjazna.pl . Widzia┼éam tam nie tylko sporo pozycji ksi─ů┼╝kowych do nauki j─Özyka hiszpa┼äskiego, na przyk┼éad "Hiszpa┼äski dla bystrzak├│w" (jest teraz w promocji), ale r├│wnie┼╝ inne gad┼╝ety u┼éatwiaj─ůce nauk─Ö, na przyk┼éad fiszki smile Wystarczy, ┼╝e wpiszesz sobie w wyszukiwark─Ö "hiszpa┼äski" i wszystkie pozycje si─Ö pojawi─ů wink Moim zdaniem fiszki to b─Ödzie bardzo dobry wyb├│r wink