1

Temat: Transport maszyn budowlanych.

Dużo ludzi ma broblem w kwestii transportu maszyn budowlanych. Nie rozumiem tego. Kto wie, może to ja mam szczęście i trafiam na właściwych ludzi? Sam już nie wiem. Oto link do firmy, która zajmuje się transportem maszyn budowlanych i rolniczych http://transportmaszynpoznan.com/ Pracują tam prawdziwy fachowcy. W razie potrzeby nie zastanawiajcie się nad skorzystaniem z ich usług. smile

2

Odp: Transport maszyn budowlanych.

Transport takich maszyn to nie jest prosta rzecz. Trzeba zdobyć wiele pozwoleń. Przeczytajcie o podstawach transportu ponadgabarytowego zanim cokolwiek zaczniecie organizować.

3

Odp: Transport maszyn budowlanych.

Trzeba dobrze sprawdzić firmę, której zlecimy taki transport. Przede wszystkim flotę i doświadczenie kierowców.

4

Odp: Transport maszyn budowlanych.

Masz rację smile Wspominają o tym także w artykułach tematycznych takich jak ten: http://blogstyle.pl/jak-transportowac-d … w-ladunek/. No i jeszcze wygląda na to, że pojazd transportujący towar wielkogabarytowy musi być eskortowany przez inne samochody...

5

Odp: Transport maszyn budowlanych.

A co dokładnie transportujecie? Bo jakby co to tutaj masz firmę http://primacon.pl/pl/49/przenosniki-tasmowe-spiralne która robi różne taśmy transportowe.

6

Odp: Transport maszyn budowlanych.

Moim zdaniem bogata flota pojazdów, jak i doświadczenie kierowców przy wyborze firmy transportowej to podstawa. W związku z czym na pewno warto wziąć pod uwagę takie oferty, jak chociażby ta w ADECON . Przede wszystkim bowiem firma ta posiada bogate zaplecze logistyczne, jednocześnie zajmuje się poza spedycją międzynarodową także przewozem towarów niebezpiecznych, czy też takich które wymagają określonej temperatury składowania.