51

Odp: jaki j─Özyk uwa┼╝acie za najpi─Ökniejszy?

Ja ch─Ötnie pomoge tylko pisz czytelnie co chcesz wiedzie─ç w odpowiednim dziale ;]

52

Hebrajski, Portugalski, Francuski, Japoński.

53

A dla mnie najpiękniejszy jest BRITISH ENGLISH! Rozpływam się jak słyszę...
Czasem tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e, kurcze, m├│g┼éby angielski by─ç troch─Ö mniej popularny;P Przez to wydaje si─Ö jaki┼Ť pospolity, zniekszta┼écany przez te wszystkie obce akcenty tak, ┼╝e przestaje w og├│le brzmie─ç jak angielski.
Eeeh, taka tylko refleksja...

Bardzo podoba mi się fiński z brzmienia, francuski (w małych dawkach), łacina.

54

angielski z węgierskim akcentem, chiński

55

oksytański i baskijski

56

Ka┼╝dy j─Özyk jest na sw├│j spos├│b pi─Ökny. Ale na mojej li┼Ťcie najpi─Ökniejsze s─ů polski i francuski. I w┼éoski te┼╝ jest wed┼éug mnie pi─Ökny, cho─ç ( jeszcze ) si─Ö go nie ucz─Ö ( mia┼éam okazj─Ö go us┼éysze─ç i brzmi niesamowicie )

57 (edytowany przez covered72 2012-10-20 15:25:14)

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e jest to raczej sprawa indywidualnego gustu. Ka┼╝demu mo┼╝e podoba─ç si─Ö co┼Ť innego, ale pytanie brzmi "jaki j─Özyk uwa┼╝acie za najpi─Ökniejszy?", a nie "jaki j─Özyk jest najpi─Ökniejszy na ┼Ťwiecie?", wi─Öc z ch─Öci─ů odpowiem.

Tylko jeden kkamil1997 opowiedzia┼é si─Ö za czeskim. Szkoda, bo wed┼éug mnie jest to jeden z ┼éadniejszych j─Özyk├│w, jakie s┼éysza┼éem. Jest w nim co┼Ť, co budzi we mnie sympati─Ö, ale oczywi┼Ťcie, tak jak m├│wi┼éem, to jest moje zdanie i ka┼╝dy mo┼╝e mie─ç w┼éasne. Opr├│cz tego podoba mi si─Ö tak┼╝e angielski (mimo, ┼╝e oklepany) oraz nasz ojczysty j─Özyk - polski.

PS: Je┼Ťli o mnie chodzi, mam tak, ┼╝e nie od razu lubi─Ö jaki┼Ť j─Özyk. Tak by┼éo np. z hiszpa┼äskim. Na samym pocz─ůtku, kiedy zacz─ů┼éem si─Ö go uczy─ç, brzmia┼é dla mnie dziwnie. Z czasem, kiedy m├│j kontakt z j─Özykiem mia┼é coraz d┼éu┼╝szy sta┼╝, zacz─ů┼éem lubi─ç jego wymow─Ö. Ju┼╝ mnie nie dra┼╝ni─ů jego d┼║wi─Öki, ale to nie znaczy, ┼╝e jestem w nim bezgranicznie zakochany wink.

58

Najładniejszy język z jakim się spotkałem to estoński smile
Fi┼äski i francuski te┼╝ zawsze mi si─Ö podoba┼éy ale nie mam tyle czasu by po┼Ťwi─Öci─ç go na nauk─Ö tych j─Özyk├│w bo s─ů trudne i czasu zabra┼éyby du┼╝o.

59

ItsSu napisał/a:

w 100% si─Ö zgadzam smile  wymowa brytyjska jest fenomenalna.  bardzo chcia┼ébym opanowa─ç ten j─Özyk i pos┼éugiwa─ç si─Ö nim p┼éynnie smile

60

Pjotreeek napisał/a:
ItsSu napisał/a:

w 100% si─Ö zgadzam smile  wymowa brytyjska jest fenomenalna.  bardzo chcia┼ébym opanowa─ç ten j─Özyk i pos┼éugiwa─ç si─Ö nim p┼éynnie smile

mam to samo ale z estońskim smile

61

naj┼éadniejszy akcent ma BRITISH ENGLISH wink  ale najpi─Ökniejszy jest ITALIANO  cho─ç podzielam wasza pasj─Ö do esto┼äskiego smile

62

kamil1797 napisał/a:

naj┼éadniejszy akcent ma BRITISH ENGLISH wink  ale najpi─Ökniejszy jest ITALIANO  cho─ç podzielam wasza pasj─Ö do esto┼äskiego smile

a dziekuj─Ö smile

63

Niemiecki, Rosyjski i Czeski <3

64

Francuski i szwedzki.:)

65

Zdecydowanie HISZPAŃSKI smile

66

Z języków zachodnich najbliższy polakom jest włoski.

67

Wietnamski! Ale tak trudno si─Ö go nauczy─ç sad

Jest pi─Ökny, taki ┼Ťpiewny!

68

francuski i niemiecki ale wszystko zależy od upodobań .

69

polski :-)

70

Ja uwielbiam czeski, jest ┼Ťmiesznie d┼║wi─Öczny. Podoba mi si─Ö te┼╝ ┼╝e u Czech├│w wszystko co m├│wi─ů brzmi jak zdrobnienie. Niestety ani troch─Ö nie rozumiem czeskiego (a niby taki podobny do polskiego) wi─Öc nie wiem czy faktycznie Czesi wszystko zdrabniaj─ů ale na prawd─Ö bardzo mi┼éo si─Ö tego s┼éucha.

71

Te┼╝ kocham polski j─Özyk. Wed┼éug mnie jest to najpi─Ökniejszy j─Özyk na ┼Ťwiecie. W nim jest tyle zawi┼éo┼Ťci i w nim s┼éowo 'Kocham Cie' brzmi lepiej od tego sztucznego I love you..Dla mnie m├│j j─Özyk polski jest najlepszy i zawsze u mnie tak zostanie od zawsze na zawsze <3

72

Zdecydowanie najbardziej podoba mi si─Ö brzmienie francuskiego smile