Temat: Książki do hiszpańskiego - jakie polecacie?

Chciałabym kupić książkę do nauki hiszpańskiego i chcę wiedzieć, która najlepsza.
Oczywiście wiem, że wszystkiego się z podręcznika nie nauczę i nie można się ograniczać do jednego źródła informacji, ale wiadomo, że (dobry) podręcznik również jest przydatny w nauce.

2

Odp: Książki do hiszpańskiego - jakie polecacie?

Co będzie najlepsze akurat dla ciebie, tego nie wiadomo, ale jak dla mnie najbardziej przydatna seria to hiszpański w tłumaczeniach Magdaleny Filak, tylko to dla tych, co mają dużo samozaparcia, bo w każdej książce jest ok. 1296 zdań do przepisania, i to nie tylko krótkich, ale niekiedy b. długich, wiec dla leniwych na pewno nie polecam. Jeszcze espanol extremo, ciekawa pozycja.

3

Ja NIE POLECAM Prismy, są moim zdaniem nielogiczne i nie pomagają za bardzo w nauce

4

Poszukuje teraz podręczników do samodzielnej nauki, ale niespecjalnie się orientuje w dostępnych możliwościach. Jestem całkowicie początkująca, więc pewnie trzeba by przyswoić jakieś podstawy.

5

Jeśli chcesz się uczyć samodzielnie to idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie kurs ESKK. Oni się specjalizują w nauce na odległość. Korzystałam z ich kursu angielskiego i byłam zadowolona. Dostałam podręcznik, kurs online, audiobooki i jakieś multimedia. Zobacz sobie ich ofertę może Ci się spodoba smile

6

smile

7

Polecam Profesora Pedro:
http://allegro.pl/profesor-pedro-intens … 46787.html

8

A ja Wam powiem że do tej pory najczęściej korzystałam z Blondynki na Językach. Tak wiem to w sumie nie podręcznik i jest bardzo wielu przeciwników tej książki. Jednak u mnie to działa - nauczę się z książki 5 zdań a z nich potrafię samodzielnie zbudować kolejnych 15 tongue oczywiście to nie wszystko. Staram się czytać jakieś proste artykuły albo np bajki dla dzieci. Mam już masę takich kserówek i chyba nie ma tygodnia żebym nie poleciała z czymś nowym na ksero Wrocław na szczęście ma przyzwoite ceny, bo w rodzinnym mieście bym chyba na tym zbankrutowała xD a wracając do tematu, to wszystko w mniejszym stopniu uzupełniam  jakąś książką skupiającą się na gramatyce, chyba od Langenscheidt czy jakoś tak wink

9

Gorąco polecam Oskara Perlina. Podręcznik napisany bardzo fachowo. Uważam, że jest to najlepsza forma książkowa do nauki języka hiszpańskiego na równi z interaktywnym programem komputerowym Profesor Pedro.

10

Your article reflects the issue people are concerned about. The article provides timely information that reflects multi-dimensional views from multiple perspectives. I look forward to reading quality articles that contain timely information from you.

abcya