logo słówka

#1 2017-06-29 10:21:03

boddekk
Bywalec

Jakie auto kupić?

Jakie auto można kupić w dzisiejszych czasach ? Jeśli szukacie dobrych samochodów to możecie zajrzeć na nowe mondeo - rewelacyjna opcja na dobrej jakości samochód !

#2 2017-07-02 11:11:19

Ignac
Aktywny użytkownik

Re: Jakie auto kupić?

Jeżeli podejmujemy się zakupu konkretnej marki, rozważmy kwestie przyszłego serwisowania. Po kilku latach wychodzą słabe punkty niektórych popularnych u nas marek. Właściciel ma wtedy dylemat jakie części warto regenerować w autach, czy kupować nowe, zamienniki. Artykuł z linku odpowiada na zasadnicze pytania.

#3 2017-07-02 12:33:46

ninaa33
Pisarz

Najlepiej kupić praktyczne auto - małe i takie, które niewiele pali. Warto też regularnie o nie dbać, chociażby wymieniać akumulator. Ja mam w swoim aucie akumulator żelowy i jestem z niego bardzo zadowolona. Tego typu akumulatory kupicie na przykład tutaj: https://elkom-serwis.com.pl/. Warto zainwestować.

#4 2017-07-02 12:35:50

monikabert90
Redaktor

Kupno auta to decyzja na wiele lat, dlatego warto się nad tym porządnie zastanowić. Warto sprawdzić wcześniej dany model. W jaki sposób? Można poszukać w jakieś wypożyczalni aut dokładnie takiego samochodu, jakie chcemy kupić. Np. Wypożyczalnia Samochodów Fat Car z Poznania oferuje różne klasy i marki. Pojeździć przez kilka dni i ocenić, czy daje nam ono taka wygodę użytkowania, jakiej oczekiwaliśmy smile
A przy okazji można sobie takim wypożyczonym autem pojechać np na wakacje smile

#5 2017-07-05 13:29:59

Kondrad
Pisarz

Zgadzam się kupno auta nie powinno być nieprzemyślane. Ja swój samochód kupiłem z Niemiec jestem pierwszym jego właścicielem tu w Polsce. Jest to Opel Astra w sedanie. Nie jest to stary samochód, bo ma tylko siedem lat. Jest on w benzynie z gazem. Mojej dziewczynie podoba się jego kolor bo jest on barwy szarej, ale takiej bardziej stalowej. Jak pojechałem na stację diagnostyczną to facet mi powiedział, że mam szczęście, bo za taką cenę tak dobrego samochodu dawno nie widział. W każdym razie jest już przerejestrowany. wykupiłem już ubezpieczenie, bo kończyło się ono w tym miesiącu. I teraz się zastanawiam czy nie wykupić z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr … chodowych/ bo samochód stoi na podwórku. Nie mam garażu a ostatnio jakieś dzieciaki wybiły okno w samochodzie mojego sąsiada. A jak był u mnie kolega to niefortunnie na jego auto spadło coś z drzewa i zarysowało przednią szybę. Jak to się mogło stać mnie nie pytajcie.  Mój kumpel był tak wściekły, że lepiej nie wspominać.

#6 2017-07-24 12:08:53

maciek233
Częsty bywalec

Jeśli nie posiadasz odpowiednich środków na zakup auta to możesz je wypożyczyć. Wypożyczalnia samochodów Sierpc http://bako-auto.pl/ posiada wiele fajnych pojazdów w przystępnej cenie, sam z ich oferty korzystałem wielokrotnie. Taka wypożyczalnia świetnie sprawdzi się również podczas wakacji.

#7 2017-10-06 12:55:15

Gabriell
Użytkownik

Moim zdaniem najlepiej jest kupić używany samochód. Nowe auta i tak bardzo szybko tracą na wartości i nigdy nie wiadomo ile pojeżdżą, a taki sprawdzony Volkswagen z dobrego rocznika to pewna inwestycja. Jeśli ktoś jest ciekawy, jakie modele najczęściej są kupowane, to polecam zajrzeć tutaj https://podpowiadamy.pl/uzywane-auta-vo … kupujemy/. Skoro tyle osób się na nie decyduje, to myślę, że warto.

#8 2017-10-06 13:36:08

_rommo
Nowy użytkownik

Moja żona zawsze mówi, że jak kupić auto to tylko jakieś szybkie... big_smile

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl