Temat: Kontynuacja na siłę

Co my┼Ťlicie o kontynuowaniu nauki j─Özyka (albo czegokolwiek) tylko dlatego, ┼╝e si─Ö zainwestowa┼éo w to ju┼╝ du┼╝o czasu? Co je┼Ťli po 5 latach dojd─Ö do wniosku, ┼╝e dany j─Özyk mi si─Ö nie podoba i nauka nie by┼éaby ju┼╝ przyjemno┼Ťci─ů, ale zmuszaniem si─Ö?

2

Odp: Kontynuacja na siłę

Co┼Ť zawsze zostanie, a w ostateczno┼Ťci prze─çwiczysz w┼éasny intelekt i mo┼╝e przyda si─Ö do napisania np "Pottera" smile

3

Jak chcesz szybko i sprawnie nauczy─ç si─Ö j─Özyka to najlepiej zobacz szko┼é─Ö j─Özyk├│w obcych http://www.lincoln.edu.pl/ , kt├│ra ma do wyboru kilka j─Özyk├│w, one w┼éa┼Ťnie mog─ů si─Ö przyda─ç w szukaniu pracy, czy b─Öd─ůc na wakacjach. Warto si─Ö szkoli─ç, nigdy nie wiadomo co nas spotka w przysz┼éo┼Ťci.

4

wiedza nigdy z g┼éowy nie wyparuje i to, co przyswoisz b─Ödziesz mie─ç w g┼éowie na zawsze. niezaleznie od tego, czy wykorzystasz to w praktyce, nauka j─Özyk├│w rozwija m├│zg i generalnie poszerza horyzonty. nie zra┼╝aj si─Ö tak od samego pocz─ůtku

5

Masz racj─Ö, warto si─Ö uczy─ç j─Özyk├│w ale nie ka┼╝dy ma na to czas lub sytuacja nie pozwala. Wtedy przydaje si─Ö t┼éumacz. Co ciekawe wynaj─Öcie go na ca┼éy dzie┼ä nie jest drogie, co mnie zaskoczy┼éo. A wszystko przez to ┼╝e musia┼éem pilnie wyjecha─ç tam gdzie akurat nie umiem powiedzie─ç ani s┼éowa tzn. do Rosji. Wzi─ů┼éem go┼Ťcia ze sob─ů, spisa┼é si─Ö na medal. Gdyby kto┼Ť by┼é zainteresowany to tu go znajdzie yellow.pl/tlumaczenia/tlumaczenia-ustne

6

Mia┼éem podobn─ů sytuacj─Ö co kolega wy┼╝ej tylko musia┼éem sprowadzi─ç samochody z Niemiec, wynaj─ů┼éem t┼éumacza z firmy LOQUAX. Posz┼éo bardzo g┼éadko i jeszcze uda┼éo mi si─Ö utargowa─ç cen─Ö