logo słówka

#1 2015-01-03 19:14:02

garret86
Użytkownik

poszukiwany hotel w Krakowie

Witajcie!
W najbliższym czasie wybieram się na konferencję językową dla nauczycieli do Krakowa. problem tkwi jednak w tym, że konferencja nie obejmuje noclegu - nocleg każdy uczestnik musi załatwić sobie sam. wiem, że we Wrocławiu wiele jest hoteli jednak szukam czegoś na obrzeżach. konferencja jest zaraz na samym początku Krakowa jadąd od strony zakopanego także nie chciałabym też zwiedzać całego miasta żeby trafić do celu. może ktoś z was bardziej orientuje się i mógłby zna jakieś warte uwagi hotele w krakowie?

#2 2015-01-04 21:56:11

Mrlasandra2172
Nowy użytkownik

Re: poszukiwany hotel w Krakowie

Dokładnych nazw nie podam, bo nie jestem aż tak zorientowana w noclegach w Krakowie. Niemniej jednak uważam, że w tak dużym mieście hotelu jest pod dostatkiem i na pewno uda Ci się znaleźć coś na miejscu. A już na pewno na obrzeżach. Myślałaś o kwaterach prywatnych? Są tańsze od hoteli, a standard mają podobny.

#3 2015-01-04 22:54:22

Nikipl78
Nowy użytkownik

jeśli poszukujesz dokładnych adresw hoteli w Krakowie to pisz na priv - zaraz znajdę miejsca w których byłam i z pewnością coś dla siebie wybierzesz. Kraków to miasto gdzie wiele ofert i wiele propozycji w wyjatkowo wysokich cenach. tanie noclegi główne można znaleźć na obrzeżach ale to chyba w każdym większym miescie takie rzeczy są normalne. czekam na wiadomość

#4 2015-01-04 23:20:15

BestGoscirad73
Nowy użytkownik

No dokładnie, w każdym dużym mieście, nocleg w centrum jest po prostu drogi. Jeśli zależy Ci na lepszej cenie, to szukaj hotelu na obrzeżach. W Krakowie wybór jest spory, a standardy wysokie, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Hostele też są całkiem dobrym rozwiązaniem, jeśli nie masz zbyt wysokich oczekiwań.

#5 2015-01-05 00:12:18

berrypl1226
Użytkownik

Bierz hostele. Takich na obrzeżach jest sporo, więc będziesz miała w czym przebierać. Ceny są dodatkowo znacznie niższe niż gdybyś miała zaproponować każdej osobie pokój w hotelu za około 100zł za jedną dobę hotelową. Wyjeżdżając na taką konferencję każdy jej uczestnik liczy się z kosztami, więc to moim zdaniem będzie dobra propozycja. Ewentualnie możesz proponować hostel z możliwością rezerwacji miejsca w hotelu dla tych zamożniejszych

#6 2015-01-05 08:33:52

Emma1862
Nowy użytkownik

ja też Ci proponuję hostele - gdzie nie pojadę to zawsze one wgrywają. są tanie, czyste, komfortowe i z reguły gdzieś w centrum. na hotele mnie nie stać - wydaje mi się, ze kasa wyrzucana w błoto za nic

#7 2015-01-16 10:56:37

kassy
Nowy użytkownik

hostele są o wiele lepsze, bo możesz zaoszczędzić dużo, duzo pieniędzy.

#8 2015-03-25 14:10:58

sasquach
Bywalec

Poszukaj sobie jakiegoś w wyszukiwarce wycieczek: http://www.qtravel.pl/
Wiem, że są tam głównie przedstawiane wycieczki, ale i samych hoteli z pewnością znajdziesz wiele. Ja często korzystam z tej wyszukiwarki, jak planuję gdzieś dalej podróż i nie znam za dobrze miejsca.
Możesz tam znaleźć wiele ciekawych ogłoszeń, nawet bilety lotnicze i to na ogół tańsze niż normalnie. Po prostu na portalu jest dużo promocji, więc myślę, że warto zajrzeć.

#9 2015-07-29 12:44:52

misiaczeek
Nowy użytkownik

bierz hostele smile w samym rynku w Krakowie jest ich kilka smile Więc dostęp banalny masz smile
http://drukarnia.like08.pl/

#10 2015-09-17 12:11:10

dakak
Nowy użytkownik

ja szczególnie polecam skorzystać z kuponów rabatowych http://kodyrabatowe.interia.pl/podroze

#11 2016-03-14 06:26:11

Hubzuta
Bywalec

Jeżeli wybierzesz hostel, to zabierz ze sobą ręcznik 50x90. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w hostelu dali mi ręcznik...

#12 2016-03-22 17:36:09

gorska
Nowy użytkownik

kassy napisał:

hostele są o wiele lepsze, bo możesz zaoszczędzić dużo, duzo pieniędzy.

Zgadza się. Oszczędzanie jest bardzo ważne, w dzisiejszych czasach.

Ostatnio edytowany przez gorska (2016-03-22 17:36:34)

#13 2017-09-01 07:18:21

chensolo
Redaktor

She opened Coach Handbags Outlet a file on their own, at night to read the article, sent to the WeChat public, starting from the media. She applied for a host qualification certificate, leisure time, she found a company near the school, every day with a group of children in the study room reading review. Every day from the library home, but also insist on half an hour of books. Now, her WeChat public number also has more than ten thousand people concerned about. She said she would Nike Air Max 2010 like to make millions of large, in October, she test the host qualification certificate, the results are satisfactory, passed. That day, I saw her friend circle, wrote 'Shawshank Redemption' inside the famous saying: 'Somebirds are not meant to be caged, their feathers are just too bright. (Some birds are never shut, because each of their wings are covered with free glory!) ' Is it important for those who are working hard every day, within the system and outside the system? Later, many of her friends have left, because of her ability, promotion speed quickly. She smiled and told me that before they resigned they would not do things, after resigning, they did not do it. They are still nine to five every day, clamoring for 'the world is very big, I want to go out Nike Air Max Shoes Online to see', complained that the work is not guaranteed. Alas, life has changed, people have not changed. Indeed, life is their own, no matter where, you should always have a blood heart. You have to know that many of the problems you can not solve, can not be resolved by resignation. So that they have the ability to live independently, with a skill of the capital, is the need for countless night meditation, the accumulation of countless lonely time. Coach Bags Totes So, do not complain about the injustice around, do not regret their choice of 'cage', do not hate their own yoke, as long as you are still progress, yoke will only become wings, the cage will only become home.

#14 2017-09-08 15:37:52

Cyntia_31
Nowy użytkownik

Właśnie to załatwianie noclegów bywa bardzo kosztowne. Ostatnio, jak mnie podliczył hotel po kilku noclegach, to musiałam wziąć chwilówkę. Jeżeli masz podobny problem, to najpierw sprawdź ranking ofert pożyczek. Pozdrawiam

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl