logo słówka

#1 2016-08-31 09:29:48

karolina94x
Nowy użytkownik

Szkoła jezykowa Sprachenatelier Berlin

Kursy języka niemieckiego w Sprachenatelier mają różne formy. Zajęcia odbywają się w małych grupach (10 - 14 uczestników), na różnych poziomach zaawansowania: od grupy początkującej (A1) do zaawansowanej (C2).

Szkoła jest licencjonowanym centrum egzaminacyjnym TELC. Wszystkie  kursy przygotowują do egzaminów, które można zdawać w naszej siedzibie.
Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do poszczególnych egzaminów: Start Deutsch A1 oraz A2, Zertifikat Deutsch B1, B2 i C1, Zertifikat C1 - Hochschule, DSH, Test DaF, Zertifikat C2 (Großes Deutsches Sprachdiplom) oraz inne egzaminy charakterystyczne dla danego zawodu.
Dodatkowo w dwa wieczory w tygodniu odbywają się specjalne kursy. Są to 90-minutowe spotkania o bardzo szerokim zakresie. Oprócz konwersacji, fonetyki i gramatyki prowadzimy także kreatywne i interdyscyplinarne zajęcia jak literatura, filozofia, śpiew czy medycyna.
Elastyczność to jedna z naszych głównych cech, nie tylko jeśli chodzi o zajęcia. Z tego powodu oferujemy naszym uczniom możliwość ewentualnej zmiany kursu, np. zmiana kursu intensywnego na wieczorowy lub podjęcie czasowej przerwy, by powrócić później do kursu.
Co tydzień organizowana jest dla uczniów tz."środa kulturowa", czyli pozaszkolny program kulturowy. Wyjścia do muzeów, referaty, spacery po mieście oraz pokazy filmowe dają wgląd w niemiecką kulturę, jak również dają możliwość wykorzystywania języka niemieckiego i nawiązywania nowych kontaktów.
Podczas letnich kursów języka niemieckiego program kulturowy jest poszerzany o wycieczki do okolic Berlina (np. Poczdam) i do innych niemieckich miast.

http://www.sprachenatelier-berlin.de/pl

#2 2016-10-17 13:08:30

kasandra15
Nowy użytkownik

Re: Szkoła jezykowa Sprachenatelier Berlin

ja szukam jakiejś szkoły ale we Wrocławiu, tylko kompletnie nie orientuje się gdzie warto wydać kasę na eudkację, moze ktoś podpowie?

A ja od siebie polecę stronę finansowa o programie rzetelna frma opinie

#3 2016-12-02 21:52:27

czeslaw66
Nowy użytkownik

Wrocław? a może coś bliżej Tych? Moja firma ostatnio zaczęła współpracę z zachodnim sąsiadem i muszę odświeżyć niemiecki. Szukam czegoś dla młodszych seniorów smile Jedyne co znalezłem to Centrum Korepetycji Edun, ale kompletnie nie mam rozeznania.
Wszelkie opinie mile widziane.

#4 2017-06-21 14:23:43

karawalecka
Nowy użytkownik

Jaką szkołę możecie polecić w Łodzi???

#5 2017-07-07 10:08:01

julneth
Użytkownik

Tłumacz nieznane Ci słówka z efektywnym translatorem - https://www.m-translate.pl/

#6 2017-08-24 16:23:08

Klara3
Częsty bywalec

Ja mogę polecić szkołę językową https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/ . Wysokim poziom merytoryczny i  fachowe podejściem do ucznia. Zajęcia bardzo kreatywne, dają naprawdę dobre opanowanie języka.

#7 2017-08-31 12:30:51

czasemCzuje
Nowy użytkownik

A zna ktoś jakąś dobrą szkołę języka niemieckiego w Elblągu ?

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl