Temat: Aplikacja do nauki słówek

Gdyby kto┼Ť szuka┼é prostej metody nauki s┼é├│wek, w stylu fiszek to powsta┼éa nowa aplikacja fiszki.xyz z wersja przegl─ůdarkow─ů oraz dedykowan─ů aplikacj─ů dla systemu Android.

Wbudowana wyszukiwarka pozwala wyszuka─ç interesuj─ůce zestawy s┼é├│wek. Je┼╝eli nie znajdzie si─Ö taka w zasobach jest mo┼╝liwo┼Ť─ç tworzenia w┼éasnych list bez ogranicze┼ä w ilo┼Ťci wraz z nielimitowan─ů ilo┼Ťci─ů s┼é├│wek. By unikn─ů─ç ci─ůg┼éego wyszukiwania mo┼╝na polubi─ç list─Ö, kt├│ra b─Ödzie od tego momentu ┼éatwo dost─Öpna z panelu.

Aplikacja Androidowa posiada kilka dodatkowych, ciekawych usprawnie┼ä jak czytanie wyraz├│w (co pozwala ─çwiczy─ç poprawn─ů wymow─Ö) oraz mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzanie poprawno┼Ťci poprzez "m├│wienie do telefonu"

Przykładowe zestawy:
Wyra┼╝enia z time - http://fiszki.xyz/lista.html#/TMCaiJIzlhEpled
Czasowniki regularne - http://fiszki.xyz/lista.html#/St6cvdXkcAJlpB5

Aplikacja na androida z oficjalnego sklepu Google Play = https://play.google.com/store/apps/deta ÔÇŽ xyz.fiszki

Platforma jest w fazie rozwoju, jednak jest stabilna i mo┼╝na z niej bez przeszk├│d korzysta─ç. W razie problem├│w prosz─Ö o kontakt na marek@fiszki.xyz, a w sprawie aplikacji mo┼╝na pisa─ç w komentarzach w sklepie.

2

Odp: Aplikacja do nauki słówek

Mnie teksty na http://www.agrofrajda.pl/ skusi┼éy do wyjazdu na wakacje do Anglii, ┼╝eby podszkoli─ç j─Özyk, dlatego fiszki mi si─Ö idealnie przydadz─ů. Dzi─Öki!

3

Korzysta┼éem z tej metody i jest spoko, polecam wszystkim pocz─ůtkuj─ůcym.

4

Na smartfon jest mnóstwo aplikacji do nauki słówek. Polecam m.in. na Androida aplikację mFiszki.

5

@Norek86
mFiszki s─ů tylko w cz─Ö┼Ťci darmowe. Ta jest w pe┼éni darmowa i pozwala korzysta─ç z zasob├│w tworzonych przez u┼╝ytkownik├│w. Mo┼╝na te┼╝ tworzy─ç w┼éasne, przez co jest bardziej elastyczna dla u┼╝ytkownika

6

uwielbiam uczyć się słówek z fiszek! to jest chyba najlepsza metoda jaka istnieje smile dzięki za info

________
szafy na broń

7

Ja z aplikacji korzystałem z duolingo. też fajna aplikacja do nauki słówek.

8 (edytowany przez joandds44 2016-12-02 13:11:19)

No aplikacja jest naprawde bardzo ciekawa. Ostatnio z niej korzysta┼éem i przypad┼éa mi do gustu, taka nowoczesna, ┼Ťwietne opcje ma do u┼╝ycia !

9

ja na aplikacji nie moge nic

10

Ja mia┼éam Duolingo, ale ┼Ťrednio mi sz┼éo - szybko straci┼éam zapa┼é do powtarzania s┼é├│wek z t─ů aplikacj─ů

11

Ja nie zaliczam si─Ö p├│ki co do smartfonowc├│w, ale u paru os├│b widzia┼éem na telefonach takie apki. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to ┼Ťwietna alternatywa dla tradycyjnych fiszek i jeszcze jeden spos├│b, ┼╝eby z tego gad┼╝etu by┼éo wi─Öcej po┼╝ytku wink Na pewno znacznie wygodniej i pro┼Ťciej przyswaja─ç s┼éownictwo maj─ůc w r─Öku jedno urz─ůdzenie ni┼╝ zmaga─ç si─Ö z plikiem karteczek. Znak czas├│w, mo┼╝na by powiedzie─ç.

12

Ja polecam duolingo - maj─ů dobr─ů apk─Ö do nauki j─Özyk├│w smile

13

To oni s─ů super musze przyzna─ç.
___
rolki do paleciaka

14

Duolingo to naprawd─Ö fajna apka. smile

15

Pierwszy raz o niej s┼éysz─Ö. Je┼╝eli jest fajna to musz─Ö si─Ö z ni─ů zapozna─ç.

16

znacie jak─ůs aplikacje kt├│ra dobrze t┼éumaczy a nei wymaga dost─Öpu do internetu?

17

nauka

18

Tak jak napisa┼é ju┼╝ m├│j poprzednik - Duolingo.com to naprawd─Ö fajna strona, dodatkowo mo┼╝na na niej uczy─ç si─Ö innych j─Özyk├│w obcych. Wiele kurs├│w jest po angielsku, dlatego je┼Ťli kto┼Ť ma ju┼╝ solidne postawy, to mo┼╝e skorzysta─ç te┼╝ z tej opcji

19

pierwszy raz korzystałem, sprawdzone do nauki np podczas podróży wink

20

Ja lubi─Ö si─Ö uczy─ç z duolingo!