logo słówka

#1 2017-07-05 23:11:50

Stach28
Pisarz

Drobna zmiana w salonie

Chciałbym zrobić niespodziankę mojej ukochanej i podczas jej wyjazdu służbowego zrobić kilka drobnych aczkolwiek znaczących zmian aranżacyjnych w naszym salonie. Pomyślałem, że zmienię poszewki na poduszki, firanki i może coś z oświetleniem. Jakie lampy wiszące albo żyrandole są teraz w modzie? Mamy mieszkanie urządzone nowocześnie - kolorystyka to szarości smile

#2 2017-07-06 09:11:25

violka19
Redaktor

Re: Drobna zmiana w salonie

Pozazdrościć inwencji smile Właśnie takimi sposobami zdobywa się kobiety cały czas, nawet będąc w związku smile Brawo! Co do lamp, myślę, że najlepsze lampy wiszące znajdziesz tu. Wybór masz przeogromny, tylko nie zastanawiaj się za długo, bo nie zdążysz przed powrotem ukochanej z delegacji wink

#3 2017-07-18 10:56:14

GLODNY
Nowy użytkownik

Moim zdaniem to świetny pomysł big_smile Ukochana na pewno się ucieszy po powrocie smile A ja szukam jakiś ciekawych rozwiązań do mojej kuchni i znalazłem taką stronkę - posadzki poliuretanowe - co o niej sądzicie? Warto inwestować w takie posadzki? A może moglibyście polecić mi coś innego? smile

#4 2017-09-26 18:11:53

mamakaroliny
Nowy użytkownik

Drobną zmianą może okazać się np. zmiana oświetlenia, polecam sklep internetowy z oświetleniem www.lampydlaciebie.pl Lampy tradycyjne, jak i nowoczesne. Napewno znajdziesz coś dla Twoje wnętrza.

#5 Wczoraj 20:30:59

blue_
Pisarz

Jeśli macie nowocześnie urządzone mieszkanie to idealnym wyborem będą lampy Ramko to nowatorskie lampy jeśli chodzi o design.
Tego rodzaju oświetlenie sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Za pomocą dobrego oświetlenia można wiele zmienić w salonie, niektóre strefy rozjaśnić, inne ukryć. Najważniejszą częścią salonu jeśli chodzi o salon jest część wypoczynkowa , tam oświetlenie powinno być szczególnie klimatyczne dające odczucie relaksu.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl