logo słówka

#1 2016-09-30 17:39:15

Jurven
Nowy użytkownik

Medycyna etstetyczna dla każdego?

Czy robiliście sobie kiedyś jakiś zabieg, który związany jest z medycyną estetyczną? Ja właśnie zastanawiam się nad zabiegiem, jakim jest powiększanie ust  . Jednak chciałabym się Was zapytać o efekty takiego zabiegu i czy warto, jeżeli ktoś robił? Stwierdziłam, że warto skorzystać z takiej możliwości skoro medycyna estetyczna je oferuje. A Wy jak uważacie?

#2 2016-10-01 09:39:10

Rossa88
Redaktor

Re: Medycyna etstetyczna dla każdego?

Dzisiaj tak na dobrą sprawę powiększanie ust już w zasadzie nikogo nie dziwi. Sama jednak ostatnio dowiedziałam się, jak wiele korzyści płynie z korzystania z zabiegów w zakresie ginekologii estetyczne. Zapewne mało kobiet zdaje sobie z tego sprawę, ale dzięki nim możliwe jest nie tylko poprawienie ogólnej estetyki intymnych części ciała, ale również wyeliminowanie problemu nietrzymania moczu. Należy jednak wybierać takich lekarzy jak dr Dawid Serafin z http://serafinclinic.pl , który to posiada nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenia, ale również ma świetne podejście do pacjentek. W końcu jakby nie patrzyć mamy tutaj do czynienia z dość wstydliwymi zagadnieniami.

#3 2016-10-13 14:06:13

rossin
Pisarz

Pewnie dla każdego, ale patrząc na to, co niektórzy ludzie robią, zastanawiam się czy nie przydałoby się wcześniej też jakieś badanie psychologiczne wink

#4 2016-10-26 12:49:53

MaryJoy
Pisarz

Medycyna estetyczna to dla wielu ludzi ogromna szansa na wyjście z kompleksów, które utrudniają codzienne życie. A te wbrew pozorom, mogą naprawdę być bardzo uciążliwe. Dla takich ludzi, jedynym wyjściem jest operacja plastyczna i w tym zakresie, dużym uznaniem cieszy się gabinet www.drolender.pl do której zgłasza się wiele osób z różnymi niedoskonałościami i której efekty pracy widać choćby na tych zdjęciach:

http://drolender.pl/wp-content/uploads/2015/07/operacja-plastyczna-nosa-przed-i-po-operacji.jpg

Ostatnio edytowany przez MaryJoy (2016-11-08 11:35:05)

#5 2016-11-08 10:26:37

Korecki
Redaktor

Ja z kolei zastanawiam się nas taki zabiegiem http://vesuna.pl/ginekologia-estetyczna … ie-pochwy/. Ktoś już to robił? Jak wrażenia?

#6 2016-11-08 11:34:11

MartynaaAnglia
Nowy użytkownik

Nigdy bym nie zgodziłą się na taki zabieg ! Naturalność = piękność

#7 2016-11-22 12:06:18

barola
Aktywny użytkownik

A ja na razie nie narzekam na wygląd ale gdyby coś się działo i wiedziałabym że mi medycyna estetyczna poprawi wygląd a tym samym samoocenę i samopoczucie to czemu nie?  Kiedy mi przebarwienia przeszkadzały to je usunęłam w Anlaya Day Spa bez wahania.

#8 2017-04-30 22:42:04

olga83
Częsty bywalec

Jest coraz więcej klinik jak ta http://joannagesicka.pl/medycyna-estetyczna/ , które oferują szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ja uważam, że warto sięgać po taki rozwiązania. Wizerunek to dziś bardzo ważna rzecz i dobrze jest dbać o siebie.

#9 2017-05-04 08:58:13

myy123
Aktywny użytkownik

Maybe he hilfiger online shop is puma also beats by dr dre studying coach outlet usa cosmic cleveland cavaliers jersey language mont blanc pens that nhl jerseys everyone designer handbags can michael kors outlet know ralph lauren the christian louboutin shoes past mcm bags and new balance shoes the nike shoes outlet future. burberry "Hunch", nba shoes it oakley sunglasses outlet is burberry handbags customary toms outlet to air max 2015 say air max mothers. timberland boots The nike air max boy nike began ray ban to the north face jackets understand longchamp black friday hunch ralph lauren is ray ban the uhren soul swarovski of burberry the coach outlet universe oakley sungalsses outlet lives cheap true religion moment coach black friday to browns nfl jersey sneak azcardinals nfl jersey into jazz jersey torrents, nike roshe the coach outlet world dsquared2 of adidas shoes all true religion outlet store human tory burch outlet experiences chrome hearts outlet are linked mcm handbags to ray ban sunglasses outlet each burberry outlet other 49ers nfl jersey in tommy hilfiger outlet the ray ban torrent, converse and iphone case we coachfactory.com/shop will christian louboutin outlet be cheap mlb jerseys able air max 90 to ralph lauren know mcm handbags everything, hermes birkin because polo ralph everything incense; ray ban sunglasses youth air jordans is occhiali ray ban not hoodies outlet eternal nike withered spurs jersey hope chiefs nfl jersey and the north face yearning woven cheap oakley rainbow air huarache - michael kors outlet brilliant michael kors brilliant; adidas youth handbags outlet is pandora jewelry eternal cheap ray ban dedication giuseppe zanotti and fendi outlet indomitable polo outlet tenacity adidas tracksuits of christian louboutin an burberry outlet impregnable coach black friday fortress bears nfl jersey built jordan retro - nike store impregnable. asics Time atlanta hawks jersey slip nike air max through oakley your ralph lauren outlet online fingers, calvin klein the vans paper becomes bucks jersey worn, adidas yeezy shoes worried ravens nfl jersey about pandora leaving the lunette oakley pen, adidas open coach outlet look eyeglass frames can burberry uk never burberry uk conceal texans nfl jersey the converse nature soccer shoes outlet of oakley sungalsses outlet the softball bats soul michael kors usa between nike store the michael kors chips nike shoes outlet and ray ban keep toms shoes an colts nfl jersey indifferent, buccaneers nfl jersey carrying nike free an ralph lauren factory store elegant, leaving mbt shoes a soccer outlet blank, hollisterco in adidas shoes order oakley sunglasses cheap to adidas promise vans shoes the hollister clothing store sky michael kors purses and replica handbags clouds north face outlet and nike free friction.The nfl jerseys world's most dolphins nfl jersey handsome nike huarache youth. ray ban We ralph lauren Beiqishubao, bottega veneta humming dallas mavericks jersey a wedding dresses sale ditty, orlando magic jersey groups hilfiger of ray ban school nike on cowboys nfl jersey the chi flat iron road timberwolves jersey laughing naughty, burberry handbags outlet do air max not hollister control chargers nfl jersey whether handbags outlet the kate spade freezing true religion of michaelkors.com natural tory burch sale weathered tory burch outlet yesterday's coach purses outlet memories, chicago bulls jerseys but mcm backpack outlet do nike canada not coach factory outlet online control new balance outlet the world cheap oakley sunglasses today los angeles clippers jerseys which adidas schuhe side suns jersey is hermes which cheap shoes side is philipp plein the prada sunglasses North marc jacobs West, the air max mind tommy hilfiger emerges michael kors australia is saints nfl jersey the bengals nfl jersey picture red bottoms on jordan release dates the barbour podium cheap jerseys talking new balance about bottega the giants nfl jersey teacher, marc jacobs the packers nfl jersey discourse mk outlet online is trail blazers jersey lingering between students air max Lovers ripples. ralph lauren polo Chic ralph lauren black friday time nike weathering michael kors bags the womens clothing past, ralph lauren outlet they ray ban have nike air max not asics outlet gone the north face outlet to jets nfl jersey take cheap michael kors advantage barbour jackets of, pandora uk and juicy couture outlet I pacers jersey want retro jordans them patriots nfl jersey to longchamp outlet write kate spade outlet a philadelphia 76ers jersey motto burberry outlet online A nike style, celine black friday a scarpe hogan story, prada indulgence christian louboutin intoxicated, toms shoes reckless air force life, michael kors outlet why rolex watches tangled'll instyler see thomas sabo tomorrow steelers nfl jersey if nfl jerseys the ed hardy sun, coach outlet but swarovski that michael kors black friday one need hollister not beats headphones inquire dsquared2 outlet not ray bans wait salvatore ferragamo Forever.Youth mlb jerseys world versace outlet does not nike air need five finger shoes any oakley outlet decoration, nike but omega watches to replica watches make michael kors handbags a warriors jersey return burberry to oklahoma city thunder jerseys life tommy hilfiger regrets valentino of redskins nfl jersey youth swarovski jewelry face oakley sunglasses look michael kors outlet online sale beautiful, polo ralph lauren outlet online light converse sneakers Quartet. watches A heart panthers nfl jersey heavy lions nfl jersey and coach outlet online powerful, michael kors but oakley sunglasses outlet unfortunately has new balance been michael kors outlet placed giuseppe shoes in huarache the ray-ban sunglasses silent michael kors handbags warm pandora charms embrace, ralph lauren nine juicy couture hundred bcbg max and cheap jerseys ninety-ninth louboutin forgotten jimmy choo memories ralph lauren uk of polo ralph lauren the hilfiger outlet first new balance thousand hogan picked up, omega watches the cheap jerseys hustle nike air max and charlotte hornets jersey bustle michael kors of reebok the falcons nfl jersey city denver nuggets jersey is givenchy antigona always boston celtics jerseys playing p90x workout with mcm backpack our toms shoes outlet own iphone cases theme. ray ban sunglasses Meteors coach outlet online season coach factory outlet dilutes philipp plein outlet a los angeles lakers jerseys blue oakley outlet online sky, beats by dre silent jordan shoes grass nba jersey also thomas sabo began woolrich outlet to ferragamo show air max 2015 of their ray ban outlet own polo outlet online friendship. michael kors I longchamp handbags call titans nfl jersey the oakley sunglasses outlet shots seahawks nfl jersey of the north face my nike store youth, ralph lauren polos my raptors jersey youth cheap nike shoes I ray ban sunglasses outlet have adidas no north face regrets.Youth ray ban wayfarer world ray ban black friday is rolex watches like wizards jersey a michael kors uk vast burberry outlet online ocean, rolex watches for sale close pandora jewellery relatives, timberland outlet school adidas teacher hugo boss online looking flat iron at broncos nfl jersey the ray ban sea, north face they cheap nfl jerseys give nike roshe your supra shoes heart bills nfl jersey to the longchamp sea, cheap jordans we long champ like horloges fishing levi's jeans sailors coach outlet their tommy hilfiger lives tn pas cher to swarovski crystal the longchamp handbags outlet sea.Youth puma shoes world michael kors bags and mizuno running most michael kors outlet online helpless. michael kors outlet Through oakley sungalsses outlet a journey, baseball bats leaving bcbg dresses a cheap ray ban shallow northface pain, longchamp looking pandora back, coach outlet it swarovski canada is burberry outlet what babyliss makes miami heat jerseys us oakley black friday cry oakley vault so oakley sunglasses outlet pain jordan Toru heart, nike free run so ralph lauren outlet piercing. north face jackets What oakley sungalsses outlet makes polo ralph lauren us prada outlet cry michael kors alone rams nfl jersey to detroit pistons jerseys dawn, toms shoes before toms outlet dawn cheap nhl jerseys to christian louboutin shoes greet north face backpacks the michael kors dawn true religion jeans of nike factory despair, nike free 5.0 despite christian louboutin the hollister clothing store unbridled roshe run tears rolex watches across nike roshe run the ferragamo shoes pillow ecco shoes loss, kate spade outlet despite vikings nfl jersey last oakley sungalsses outlet winter air max that eyeglasses online the jimmy choo shoes sun oakley vault disappeared barbour jacket outlet in houston rockets jersey the raiders nfl jersey emotional longchamp outlet depths toms.com of toms outlet the true religion jeans outlet corridor. burberry canada When roshe runs friendship kings jersey mottled hope prada handbags into lacoste outlet the beats by dre headphones past, soccer shoes when hollister Xiangruyimo hollister clothing lover basketball shoes familiar coach black friday with true religion outlet the hermes outlet crossing we relojes parted pelicans jersey ways, coach outlet store we burberry outlet can salomon remove katespade confident converse shoes torch nike air to swarovski ignite polo ralph lauren outlet youth vans without coach factory outlet any new york knicks jerseys regrets timberland gallery. roshe run Life timberland shoes feelings, wandering grizzlies jersey in rolex montre the nike free run rain, tory burch sandals the jaguars nfl jersey transfer barbour jackets outlet of eagles nfl jersey years, prada shoes we cheap michael kors will ralph lauren online shop be with nets jerseys each under armour other michael kors outlet online hope. celine handbags Helpless nike mercurial ah! armani exchange

barbour jackets

#10 2017-05-04 23:30:11

jagodzia91
Użytkownik

Jeżeli chodzi o powiększanie ust to jest jedna metoda zupełnie nieinwazyjna - istnieje takie plastikowe "urządzenie", które się zasysa kilka razy na parę sekund i ono powiększa usta na dobrych kilka godzin smile Fajna alternatywa np. przed imprezą smile

#11 2017-05-27 10:00:40

jjusti18
Częsty bywalec

Ja z najlepszymi zabiegami z medycyny estetycznej jakim się dotychczas spotkałam to u dr Jakubowskiego http://drjakubjakubowski.pl/oferta . Jego zabiegi są w 100% bezpieczne i skuteczne, efekt jest natychmiastowy i długotrwały, a ceny naprawdę przyzwoite. Nigdzie nie byłam tak zadowolona z zabiegów jak u niego.

#12 2017-07-14 12:47:35

miszak
Nowy użytkownik

Ja jestem podobnego zdania, trzeba korzystać jeżeli mamy takie możliwości smile I również zastanawiam się nad jakimś zabiegiem, znalazłem taką klinikę w mojej okolicy - dobry gabinet kosmetyczny kraków - ale najpierw chciałbym poznać opinie, może ktoś z was miał okazję korzystać z ich usług? smile

#13 2017-07-14 14:05:27

Ramonka
Bywalec

Przede wszystkim, warto zwracać uwagę na to, czy osoba, która wykonuje takie zabiegi na odpowiednie kwalifikacje.
Tak, jak tu: http://www.estetyczna.slask.pl/ , gdzie dyplomowany lekarz medycyny estetycznej jest gwarantem dobrze wykonanego zabiegu. Warto szukać w swojej okolicy takich gabinetów i wtedy naprawdę nie ma się czego obawiać.

#14 2017-07-18 13:48:54

kasienek
Bywalec

Ja co prawda z żadnego zabiegu medycyny estetycznej jeszcze nie korzystałam, ale nie zarzekam się, że kiedyś nie przyjdzie taki dzień, że najdzie mnie na to ochota wink Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi (oczywiście z umiarem). Jak do tej pory odwiedzałam tylko taką klinikę na zabieg epilacji: http://klinikamiracki.pl/zabieg/vectus- … nowej-ery/ i powiem Wam, że jestem zachwycona. Więc gdyby ktoś poszukiwał tego typu usług to jak najbardziej z czystym sumieniem mogę polecić.

#15 2017-07-19 10:54:45

rossin
Pisarz

Nie są dla każdego i w sumie nie powinno być, bo często ludzie popadają w przesadę

#16 2017-07-21 17:39:35

Hewka85
Częsty bywalec

Wiesz co czasem zabiegi kosmetyczne poprawiają urode i wygląd więc po co pchać się w medycynę estetyczną. Zerknijcie sobie na ofertę Holistic Clonic http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/dermatologia . Mają mnóstwo zabiegów upiększających. Specjalizują się w dermatologii. Zabiegi dermatologiczne poprawiają wygląd skóry i maja efekt odmładzający. Moim zdaniem warto zacząć od takich zabiegów.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl