76

Odp: Kurs angielskiego - czy warto?

Wychodz─Ö z za┼éo┼╝enia ┼╝e skoro kogo┼Ť sta─ç na to, mo┼╝e pozwoli─ç sobie na taki wydatek to ka┼╝dy kurs maj─ůcy na celu popraw─Ö umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowych jest dobry i wart zaanga┼╝owania. Poza tym zazwyczaj kursy j─Özykowe pozwalaj─ů na opanowanie j─Özyka i nie s─ů wywalonymi do kosza pieni─Ödzmi

77

Warto i nie warto..lepiej w domu ten czas przeznaczy─ç na t─ů nauk─Ö ni┼╝ si─Ö tylko m─Öczy─ç na takim kursie. Samodzilena nauka na pewno moze przynie┼Ť─ç wi─Öcej po┼╝ytku i samodzielna nauka na pewno da wi─Öcej dobrego. Co na kursie si─Ö mo┼╝e nauczy─ç na pewno nic dobrego.

78 (edytowany przez Pamtus 2015-06-18 19:23:29)

Dobry kurs j─Özykowy na pewno si─Ö op┼éaca, j─Özyk obcy przydaje si─Ö w wielu r├│┼╝nych bran┼╝ach, no i zawsze fajnie wygl─ůda w cv, ┼╝e mam znajomo┼Ť─ç j─Özyka na takim i takim poziomie, problem mo┼╝e by─ç tylko ze znalezieniem porz─ůdnej szko┼éy j─Özykowej, popyta┼ébym po znajomych i ludziach, kt├│rzy robi─ů kursy j─Özykowe, zawsze mog─ů co┼Ť podpowiedzie─ç.

79

By┼éem na kursie i nie warto. Wyrzucone w b┼éoto pieni─ůdze. O wiele wi─Öcej si─Ö naucz─Ö normalnie w stacjonarnych kursach czyli takich przeprowadzanych przeze mnie w domu we w┼éasnym zakresie. To mi wi─Öcej da i z tego mog─Ö wi─Öcej wynie┼Ť─ç po┼╝ytku zamiast z tego kursu.

80

Ja r├│wnie┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e samodzielne nauczenie si─Ö j─Özyka jest trudne w realizacji, du┼╝o ┼éatwiej i szybciej jest je┼Ťli korzystamy z kurs├│w j─Özykowych (czu┼éabym si─Ö pewniej maj─ůc do dyspozycji wiedz─Ö nauczyciela z do┼Ťwiadczeniem), chocia┼╝by w takiej szkole jak LuckyLuke
Moim zdaniem kursy s─ů pomocne i warto przej┼╝e─ç oferty szk├│┼é j─Özykowych, je┼Ťli kto┼Ť naprawd─Ö chce nauczy─ç si─Ö j─Özyka

81

to zale┼╝y kto i jak si─Ö uczy takiego j─Özyka bo je┼╝eli jeste┼Ť ogarni─Öty to samemu idzie si─Ö nie┼║le nauczy─ç j─Özyka teraz tylko zale┼╝y jak si─Ö go uczysz a takie kursy mo┼╝na wzi─ů─ç za takie kt├│e po prostu dokszta┼écaj─ů nam j─Özyk i nic wi─Öcej. Kursy s─ů najlepszym rozwi─ůzaniem je┼╝eli samemu nauka kompletnie nie idzie.

82

Dok┼éadnie popr─Ö koleg─Ö kt├│ry si─Ö wypowiedzia┼é wy┼╝ej. Wszystko zale┼╝y od naszego podej┼Ťcia i naszej metody nauczania je┼╝eli ju┼╝ si─Ö uczymy angielskiego na w┼éasn─ů r─Öke musimy mie─ç dobr─ů metod─Ö. Kursy angielskiego naprawd─Ö warto je┼╝eli nie mo┼╝emy sami si─Ö zmusi─ç do nauki j─Özyka.

83

tak warto uczy─ç si─Ö j─Özyka angielskiego na kursach nie wa┼╝ny czy mamy jakie┼Ť do┼Ťwiaedczenie z tym j─Özykiem na kursach dowiemy si─Ö o wiele wi─Öcej niz w szkole intensywna nauka j─Özyka potrafi naprawde dobrze nauczy─ç jestem tego przyjk┼éadem i ┼Ťwiadkiem bo sam si─Ö tak nauczy┼éem i jestem bardzo zadowolony.

84

Mog─ů si─Ö chyba uczy─ç nic do tego nie mam ale rzeczywi┼Ťcie ja przez pewien okres czasu chodzi┼éem na taki kurs i by┼éem w takiej grupie dla doros┼éych - ja chcia┼éem jako student podszkoli─ç sw├│j angielski i po prostu jak szed┼éem na kurs a tam takie osoby przychodzi┼éy co by po prostu potrafi┼éy by─ç nawet moimi matkami lub ojcami i dziwne to dla mnie by┼éo..

85

Kursy j─Özykowe to chyba najlepsze rozwi─ůzanie je┼╝eli nie mamy jak zabra─ç lekcji j─Özykowych. Moim zdaniem dzi─Öki kurs─ů nawet na j─Özyk angielski idzie si─Ö nauczy─ç sporo bo to wszystko tylko od nas zale┼╝y nie od kursanta. M├│wi─Ö o tym poniewa┼╝ najwa┼╝niejsza jest nasza ch─Ö─ç.

86

Kurs mo┼╝e si─Ö przyda─ç ale nie w takiej grupie gdzie jest po prostu 8 os├│b przez 1 godzin─Ö bo co wtedy si─Ö nauczy kto┼Ť..Naprawd─Ö nie wiele bo wtedy wychodzi mniej nawet jak 20 minut na jedn─ů osob─Ö. Zdecydowanie lepiej i┼Ť─ç na lepsze jakie┼Ť korepetycje z jakim┼Ť studentem, kt├│ry po prostu sobie jako┼Ť dorobi a jak jest dobry to u siebie b─Ödzie dobry progres

87

Wychodzi na to, ┼╝e kurs jak kogo┼Ť sta─ç to tak, ale trzeba najpierw si─Ö zorientowa─ç jak─ů ma opini─Ö firma, kt├│ra go prowadzi. Nie mo┼╝na stwierdzi─ç czy kurs jest dobry czy nie po samej jego nazwie.

88

Kurs jest ┼Ťwietnym pomys┼éem. Nie rozumiem jak mo┼╝na si─Ö zastanawia─ç nad sensem kursu.

89

pewnie ┼╝e warto! ja chodze do http://lincoln.edu.pl/ i wiem, ze bez nich nie mia┼é bym szans tak szybko ogarn─ů─ç. poza tym lektor koryguje wymow─Ö i dzi─Öki temu wiem ze dobrze si─Ö ucz─Ö. ale te┼╝ fajnie prowadzone tam s─ů zaj─Öcia, a taki niebalany spos├│b. u┼╝ywamy du┼╝o materia┼é├│w itd. jakby to mia┼éoby─ç tak sucho jak w szkole to bym ni chodzi┼é.

90

This content is written very well. Your use of formatting when making your points makes your observations very clear and easy to understand. Thank you. gmail login | gmail sign in | gmail sign up

91

Very nice one to look thanks for sharing this and have multiple points to raise this kind of information on the web.gmail login email register with gmail account with proper structure to have account online.

92

Na pewno warto ale z nastawieniem na to co dok┼éadnie chcemy dzi─Öki niemu osi─ůgn─ů─ç. Cz─Östo wystarczy pouczy─ç si─Ö samemu za pomoc─ů dost─Öpnych w necie informacji i darmowych kurs├│w tongue.

93

Pewnie, ┼╝e warto. Je┼Ťli macie jeszcze opory, to po prostu skupcie si─Ö na wyborze odpowiedniej szko┼éy dla Was. My┼Ťl─Ö, ┼╝e Wasze oczekiwania spe┼éni 123way, gdzie ucz─ů pasjonaci w nowoczesny spos├│b. W http://www.123way.pl/ dacie rad─Ö pokona─ç Wasze opory przed pos┼éugiwaniem si─Ö j─Özykiem obcym. Sami zobaczycie, jakie to proste smile

94

Jak najbardziej warto ale trzeba uwa┼╝a─ç ┼╝eby nie straci─ç niepotrzebnie czasu i pieni─Ödzy smile.

95

Take several rosemary leaves and boil mehndi designs them in water. Strain the combination and keep liquid. Take this concoction daily to rinse the hair with.

96

a korzysta┼é kto┼Ť z Was ze szko┼éy Speak Up?? Jak─ů opinie macie o jako┼Ťci szkole┼ä.

97

maj─ů dobre kursy u nauczyciela:https://buki.org.pl/korepetycje/krakow/. ucz─ů si─Ö szybko i sprawnie. podoba┼éo mi si─Ö ich podej┼Ťcie indywidualne

98

bogus napisał/a:

a korzysta┼é kto┼Ť z Was ze szko┼éy Speak Up?? Jak─ů opinie macie o jako┼Ťci szkole┼ä.

Ja Ci mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e sko┼äczy┼éem u nich kurs anglika, zapisa┼éem si─Ö jak mia┼éem wyje┼╝d┼╝a─ç za granic─Ö. Je┼Ťli my┼Ťlisz aby si─Ö zapisywa─ç to moim zdaniem si─Ö nie zastanawiaj... Troch─Ö zapa┼éu i na pewno dasz rad─Ö. Co do samej szko┼éy to jest okej, indywidualny poziom nauczania, nauczyciel kompetentny...

99

Pewnie, ┼╝e warto. To teraz podstawa chyba

100

best one to choose part of this kind of information to loose thsi kind of informaion online Cinemabox iOS Download