1

Temat: Jaki fotelik 0-36 kg na isofix i pasy?

Jaki fotelik 0-36 kg polecicie? Interesuje mnie fotelik w cenie do 500 zł dla 3-miesięcznego dziecka

Aha i dobrze by było jakby można było go zamontować nie tylko na isofix ale czasami też na pasy, ponieważ w drugim samochodzie nie mamy isofixu

2

Odp: Jaki fotelik 0-36 kg na isofix i pasy?

Konkretnego modelu i rodzaju Ci teraz nie podam bo musz─Ö kuzyna spyta─ç on ma taki fotelik poczekaj do poniedzialku to ci namiary napisze smile

3

Sprawd┼║ fotelik BabySafe Golden - ma dualny system monta┼╝u oraz mo┼╝liwo┼Ť─ç regulacji k─ůta nachylenia oparcia. Przy 0-13 kg montowany jest wy┼é─ůcznie na pasy, p├│┼║niej na pasy lub isofix.

4

Fotelik samochodowy musi by─ç przede wszystkim bezpieczny, wygodny dla dziecka i mie─ç dobre zapi─Öcie.
Jednym z takich modeli jest recaro monza nova 2 Jaki┼Ť czas temu ogl─ůda┼éam taki dla swojego dziecka, bo tak┼╝e szukam czego┼Ť sprawdzonego i solidnego. Mo┼╝e i Tobie si─Ö spodoba. Wyb├│r fotelika warto dobrze i spokojnie przemy┼Ťle─ç.

5

Podstawowa sprawa to kierowa─ç si─Ö wag─ů dziecka.  Zobacz sobie ten fotelik https://e-foteliki.pl/cybex-solution-m-fix.html kr├│ry jest dla dzieci od 4 do 12 lat, zapewnia pe┼én─ů ochron─Ö w ka┼╝dej sytuacji na trasie. ja te┼╝ zamierzam kupic ten fotelik bo spe┼énia wszystkie normy bezpiecze┼ästwa a to jest dla mnie najwa┼╝niejsze. Lepiej zap┼éaci─ç wi─Öcej za jako┼Ť─ç i by─ç spokojnym o bezpiecze┼ästwo.