Temat: dobre sushi w warszawie

Czesc!
czy mozecie polecic knajpe z dobrym sushi?
ale taka zeby nie wydac fortuny a zarazem nie zrazic sie do sushi.
Dodam ze jeszcze nie probowalem sushi.

pozdrawiam
M.

2

Odp: dobre sushi w warszawie

Pawilony centrum, okolice ul. Nowy ┼Üwiat. Nie pami─Ötam nazwy knajpki, ale znajduje si─Ö tu┼╝ obok Cafe Fajki. Cena bardzo przyst─Öpna, lokal niewielki, urz─ůdzony w nowoczesnym stylu, a sushi... c├│┼╝, ju┼╝ jaki┼Ť czas tam nie by┼éam, jednak je┼Ťli nic si─Ö nie zmieni┼éo, mo┼╝na tam liczy─ç na naprawd─Ö niez┼é─ů przek─ůsk─Ö (i to nie sk┼éadaj─ůc─ů si─Ö wy┼é─ůcznie z ry┼╝u) i ┼Ťwietne wasabi. A na deser liczi b─ůd┼║ rambutan w s┼éodkim syropie.

Pozdrawiam.

3

Dzieki za info:-)

wlasnie przeczytalem ze w konkursie na GW Czytelnicy za najlepsz─ů knajp─Ö uznali "Sushi Zushi".
Ciekawe - trzeba bedzie sie wybrac...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ÔÇŽ ygral.html

Pozdrawiam
Mariusz

4

DO: Setnea
Znam to miejsce! smile rzeczywiscie wyborne sushi tam maja! Choc niepozornie z zewnatrz wyglada.
A probowaliscie kiedys body-sushi? czy jakos tak. Co o tym sadzicie?
Osobiscie uwazam to za ...niesmaczne!

5

najlepsze sushi jadłam w izumi sushi na pl. zbawiciela, ale niestety trochę drogo hmm

6

Mi polecona przy okazji wizyt w Warszawie p├│j┼Ťcie do Sensi Sushi na jedzonko smile Nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, jeszcze nie by┼éam, ale znajoma kt├│ra mi to poleca┼éa zna si─Ö na sushi wi─Öc wie co m├│wi. Co do ceny to nie ma si─Ö co dziwi─ç p┼éacimy w ko┼äcu za ┼Ťwie┼╝o┼Ť─ç bo nie ma opcji ┼╝eby takie sushi ┼Ťwie┼╝e nie by┼éo. Jak by w jakim┼Ť fast foodzie serwowali ┼Ťwie┼╝e jedzenie tez by nie kosztowa┼éo tyle ile kosztuje teraz smile

7

Ja mog─Ö poleci─ç Art Cafe i sushi w domotece. Przepyszne i w mar─Ö przyst─Öpnej cenie smile

8

czesto bywam w  Nihon sushi na Ochocie w Warszawie. Mi┼éy lokal, robi wra┼╝enie, sushi tez pozytyw. og├│lnie na plus

9

Mo┼╝e to nie Warszawa, ale ja mog─Ö poleci─ç sushi Akura w Z─ůbkach ko┼éo Wawy. Naprawd─Ö przepyszne... smile A┼╝ si─Ö rozmarzy┼éam big_smile

10

Mi bardzo smakowa┼éo sushi w Besuto - odwiedzam to miejsce od pewnego czasu i nigdy si─Ö nie zawiod┼éam wink Wszystko bardzo smaczne, ┼éadnie podane i z samych ┼Ťwie┼╝ych sk┼éadnik├│w.
A w poniedzia┼éki i wtorki organizuj─ů bug cuisine czyli dodatkowe menu z potrawami z owad├│w - spr├│bowa┼éam do┼Ť─ç niedawno szara┼äczy w tempurze i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e by┼éo to bardzo bogate kulinarne do┼Ťwiadczenie. Wam te┼╝ polecam wink

11

S┼éysza┼éam o tym ale juz teraz chyba tego nie organizuj─ů tam. Niemniej sam─ů restauracj─Ö znam i cz─Östo odwiedzam. Ostatnio wprowadzili tam bardzo fajne zestawy obiadowe, tutaj jest menu:
http://www.besuto.pl/menu
No i jeszcze jedno . Besuto ma promocje w tym momencie. Je┼Ťli zg┼éosisz si─Ö,┼╝e by┼éa┼Ť tam na facebooku to dostajesz 20% zni┼╝ki na californi─Ö ( swoj─ů drog─ů moj─ů ulubion─ů roleczk─Ö).

12

Lubi─Ö jak s─ů takie zni┼╝ki w takich miejscach bo wtedy jest po prostu jako┼Ť tak taniej : ) je┼Ťli chodzi o mnie to po prostu w takiej restuaracji nie by┼éem bo mam takie opory, ┼╝e po prostu no wiecie troch─Ö si─Ö wstydz─Ö tego, ┼╝e jako┼Ť nie umia┼ébym je┼Ť─ç tymi patyczkami : ( mieli┼Ťcie co┼Ť takiego, ┼╝e poszli┼Ťcie sobie do takiego shusi i nie potrafili┼Ťcie je┼Ť─ç

13

Besuto ma jak dla mnie i┼Ťcie kosmiczne ceny, ale na pewno wynika to ze ┼Ťwietnej lokalizacji. Je┼Ťli nie szukacie wielkich salon├│w, to polecam Sushi Bistro (http://sushibistro.pl). Lokale maj─ů ma┼ée, ale w dostawie to bez r├│┼╝nicy tongue. Z kodem 12OM7ZTWT jest teraz zni┼╝ka 10 z┼é na pierwsze zam├│wienie online.

14

Ja ostatnio wpad┼éem na t─Ö stron─Ö - http://www.bemowosushi.pl/ - i ich oferta wydaj─Ö si─Ö ca┼ékiem przyzwoita, ceny te┼╝ nie najwy┼╝sze ale nie mia┼éem okazji jeszcze sam sprawdzi─ç jak to wygl─ůda w rzeczywisto┼Ťci smile Mo┼╝e kto┼Ť z forum mia┼é z nimi styczno┼Ť─ç i m├│g┼éby si─Ö wypowiedzie─ç ? smile