26

Odp: Nauka j─Özyka

Najlepiej jest sie uczy─ç w praktyce ale nie kazdy mo┼╝e sie w taki spos├│b uczyc. Nie jest to takie proste z racji tego.┼╝e jest to drogie ( sama studiuj─Ö i nie mam opcji na razie aby polecie─ç do UK).

Jestem zdania┼╝e warto jest zapisa─ç si─Ö na kurs angielskiego. Ale do szkoly , kt├│ra stawia du┼╝y nacisk na nauke konwersacji i m├│wienia. Jest to przecie┼╝ najwa┼╝niejsze w nauce angielskiego . Musimy si─Ö przecie┼╝ nauczy─ç komunikowac z innymi.....
Moim zdaniem dobr─ů ofert─Ö ma Speak up:
https://speak-up.pl/

Dobra szkoła, obecnie tam chodzę

27

Ja preferuje nauk─Ö w bardzo luzacki spos├│b mianowicie gra─ç w gry i ogl─ůda─ç seriale w j─Özyku angielskim, seriale polecam po angl i z angl napisami tongue
Sukienki klasyczne eleganckie

28

Hej!   Ja wole uczy─ç si─Ö sama, najlepiej w ciszy ale robi─Ö przerwy tak co 30 minut, dzi─Öki temu mi si─Ö nie nudzi. Najcz─Ö┼Ťciej s─ů to ─çwiczenia w internecie polegaj─ůce na uzupe┼énianiu luk w zdaniach albo testowe, je┼╝eli ucz─Ö si─Ö s┼é├│wek to po prostu pisze na kartkach i t┼éumaczenie zas┼éaniam inn─ů ksi─ů┼╝k─ů czy kawa┼ékiem papieru

29

czesc

30 (edytowany przez odrabiacz 2017-04-22 12:20:14)

Ja uważam, że najlepiej uczy się w praktyce. W liceum pomagały mi serwisy, na ktorych nauczyciele tłumaczyli, np. zadania i odpowiedzi z języka angielskiego krok po kroku.

31

Ogl─ůdanie po angielsku bez lektora i polskich napis├│w popieram smile czasami te┼╝ ogl─ůdam z angielskimi napisami jak akcent/s┼éownictwo jest ci─Ö┼╝kie, mo┼╝na wtedy popracowa─ç nad pisowni─ů

32

...a w tym celu przydatny jest Netflix, wychodzi taniej ni┼╝ stracone na szukanie takich film├│w nerwy wink

33

Co to jest Netflix? Nigdy o tym czym┼Ť nie s┼éysza┼éem.

34

Moim zdaniem najlepszym sposobem na nauk─Ö j─Özyka, czy to angielski czy chi┼äski jest wieszanie s┼é├│wek na ┼Ťcianach, tablicach, telewizorze itd. Ja mam tablice magnetyczn─ů, na kt├│r─ů przywieszam kartki ze s┼é├│wkami za pomoc─ů magnes├│w http://atptc.com/magnesy-do-tablic/

35

Good article, but it would be better if in future you can share more about this subject. Keep posting. hotmail account login | hotmail email login | hotmail login | gmail sign up

36

A mo┼╝e s─ů tu jacy┼Ť bezrobotni nauczyciele j─Özyka angielskiego? Je┼Ťli tak, to odsy┼éam Was do tej oferty - http://szkola-gaudeamus.pl/dolacz-do-ze ÔÇŽ deamus.php . Szko┼éa jest w Warszawie na Bemowie. Jest to niepubliczna szko┼éa podstawowa.

37

A czy ta niepubliczna szko┼éa ma wi─Öcej oddzia┼é├│w mo┼╝e na terenie Polski ? Bo widz─Ö, ┼╝e maj─ů ciekaw─ů ofert─Ö.

38

Nam├│w znajomych ┼╝eby pr├│bowali z Tob─ů gada─ç w tym j─Özyku. U┼╝ywaj─ůc go na codzie┼ä szybciej sobie go przyswoisz smile mo┼╝esz te┼╝ ogl─ůda─ç filmy bez lektora, lepiej Ci si─Ö os┼éucha smile

39

xxxxxxxxxx

40

Ja byłem chwile w Agnlii i to naprawdę dużo daje - polecam.

41

Najwa┼╝niejsza jest systematyczno┼Ť─ç - nawet najlepszy kurs j─Özyka angielskiego nie przyniesie oczekiwanych efekt├│w bez wk┼éadu w┼éasnego. Mnie w przysz┼éym roku czeka matura i uzna┼éem, ┼╝e im wcze┼Ťniej zaczn─Ö przygotowania tym lepiej smile Znalaz┼éem nawet taki ceikawy poradnik: http://hobbystyczna.pl/przygotowac-sie- ÔÇŽ ielskiego/ P├│ki co jestem na etapie tworzenia fiszek, ┼╝eby nauczy─ç nowych s┼é├│wek

42

Najlepiej zacz─ů─ç go u┼╝ywa─ç czynnie. Nie ba─ç si─Ö. smile Praktyka czyni mistrza

43

one yers ago i had an english lessos with women who comes from afrika and she don't know polish language  and when i wanted say about anything i hade to say it in english yikes
taka tam przygoda smile nawet jak chcialem opowiedziec moja przygode dojazdu na uczelnie jak przez chwile jechalem rowerem pod porad to i tak musialem to wszystk jakos po angielsku powiedziec, to bylo bardzo pouczajce, bo jak to sie mowi ,,open your mind" otworzylem sowj umysł i latwiej przychodzilo mi mówieni po angielsku smile
generalnie poelcam

a wy pole─çcie mi dobry slownik polsko-angielski tongue ostanio w rece wpadla mi gazetka auchan  - daje linka - i byly rozne slowniki, ale slyszalem ze lepiej pojsc do ksiegarni jezykowej i kupic jakis oxforda czy cos

44

slalano napisał/a:

one yers ago i had an english lessos with women who comes from afrika and she don't know polish language  and when i wanted say about anything i hade to say it in english yikes
taka tam przygoda smile nawet jak chcialem opowiedziec moja przygode dojazdu na uczelnie jak przez chwile jechalem rowerem pod porad to i tak musialem to wszystk jakos po angielsku powiedziec, to bylo bardzo pouczajce, bo jak to sie mowi ,,open your mind" otworzylem sowj umysł i latwiej przychodzilo mi mówieni po angielsku smile
generalnie poelcam

a wy pole─çcie mi dobry slownik polsko-angielski tongue ostanio w rece wpadla mi gazetka auchan  - daje linka - i byly rozne slowniki, ale slyszalem ze lepiej pojsc do ksiegarni jezykowej i kupic jakis oxforda czy cos

Mogę ci polecić Oxford Word power mam i używam ,jest bardzo fajny w zestawie miałem tez wersje elektroniczna na płycie dvd

45

Moim sposobem na nauke jest czytanie i ogl─ůdanie r├│┼╝nych film├│w, program├│w po angielsku

46

Teraz prawie ka┼╝de biuro t┼éumacze┼ä zabrze szuka kogo┼Ť opanowanego w j─Özyku. Wg mnie warto si─Ö tego dobrze nauczy─ç ┼╝eby potem mie─ç warto┼Ťciow─ů prac─Ö wink

47

U┼╝ywaj j─Özyka na co dzie┼ä, na pewno du┼╝o si─Ö nauczysz takim sposobem. Najlepiej mie─ç kogo┼Ť w rodzinie, kto dobrze m├│wi po angielsku i du┼╝o rozmawia─ç z tak─ů osob─ů.

48 (edytowany przez grosik 2017-09-07 11:46:25)

Najlepiej zaczyna─ç nauk─Ö j─Özyka od dobrej szko┼éy. Taka jaet Warszawie na Ursynowie  http://linde.waw.pl/   Tu dzieci ucz─ů si─Ö j─Özyka angielskiego w ma┼éych grupach 5 dni w tygodniu, S─ů raz w tygodniu warsztaty utrwalaj─ůce zdobyta wiedz─Ö. Jest mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki drugiego j─Özyka np francuskiego, hiszpa┼äskiego lub rosyjskiego. Pracuj─ů tu wysoko wykwalifikowani nauczyciele, kt├│rzy te┼╝ ucz─ů m┼éodzie┼╝ pracy zespo┼éowej, radzenia sobie ze stresem itp.

49

A jakie znacie dobre szkoły w okolicy Krakowa... ? Bo Warszawa to jednak trochę za daleko dla mnie...

50

Genialne w swoim fachu jest Biuro T┼éumacze┼ä Wroc┼éaw. Co oni robi─ů to si─Ö w g┼éowie nie mie┼Ťci, cz┼éowieku. Zawsze wszystko poprawnie przet┼éumaczone w mniej ni┼╝ godzin─Ö. Zawsze mo┼╝na na nich polega─ç w kryzysowej sytuacji, kwestia kilku maili wink