Temat: Rozm├│wki angielskie

Polecam rozm├│wki angielskie w PDF do pobrania za darmo:
http://blog.multikurs.pl/rozmowki-angielskie-w-pdf/
Du┼╝o zawrot├│w przydatnych podczas wyjazdu za granic─Ö smile

2

Odp: Rozm├│wki angielskie

interesuj─ůca propozycja smile

3

Fajny blog smile

4

Ciekawe, du┼╝o przydatnych informacji, na pewno skorzystam

5

siemano

6 (edytowany przez janeczek90 2016-09-20 19:08:53)

dzieki za bloga, pomogl

7

┼Üwietny materia┼é! Mam spory dylemat, poniewa┼╝ w pracy dosta┼éam propozycj─Ö awansu ale w miesi─ůc musz─Ö pod-szlifowa─ç sw├│j angielski i kompletnie nie wiedzia┼éam od czego zacz─ů─ç smile Jeszcze pomy┼Ťl─Ö nad nativami smile

8

Zawsze si─Ö zastanawiam, na ile rozm├│wki angielskie s─ů u┼╝yteczne przy nauce j─Özyka i na ile rzeczywi┼Ťcie si─Ö sprawdzaj─ů. Sam nigdy nie korzysta┼éem z takich rzeczy, ale mam wra┼╝enie, ┼╝e preferuj─ů one schematyczne podej┼Ťcie - znamy zwrot, wiemy co znaczy, ale jest to w oderwaniu od og├│lnej wiedzy j─Özykowej, zrozumienia gramatyki itp. Zada si─Ö konkretne pytanie, ale ze zrozumieniem odpowiedzi, kt├│rej nam kto┼Ť udzieli mo┼╝e by─ç problem. Mo┼╝e to tylko moje wra┼╝enie smile

9 (edytowany przez cerry 2016-11-09 18:48:04)

Dokładnie, ja również nie raz zastanawiałem się nad tym.

10

No tak, bo masz te rozm├│wki przed sob─ů, niby wiesz, co chcesz powiedzie─ç, ale nie zawsze rozm├│wca udziela tej odpowiedzi, kt├│r─ů autorzy rozm├│wek za┼éo┼╝yli. Masz podan─ů jak─ů┼Ť formu┼ék─Ö oderwan─ů od wiedzy j─Özykowej i co masz dalej z tym zrobi─ç? Do mnie idea rozm├│wek nie trafia. One mog─ů by─ç jakim┼Ť rozwi─ůzaniem dla os├│b, kt├│re ju┼╝ angielski w jakim┼Ť podstawowym stopniu opanowa┼éy. Mog─ů pomaga─ç w utrwaleniu pewnych rzeczy. Jednak same w sobie dla laika s─ů ma┼éo u┼╝yteczne. Mo┼╝e kto┼Ť ma inne zdanie albo do┼Ťwiadczenia, bo w sumie to do┼Ť─ç ciekawe. Przecie┼╝ sporo jest chyba takich rozm├│wek w sprzeda┼╝y, wi─Öc pojawia si─Ö pytanie, komu i co one daj─ů.

11

podstawa to praktyka smile

12

trzeba oglada─ç filmy z napisami to tez du┼╝o daje

13

Fajnie jest te┼╝ zgada─ç si─Ö w kilka os├│b na skypie i tam nawija─ç po angielsku smile

14

Takie gotowe rozwi─ůzania to dobry spos├│b na poradzenie sobie w okre┼Ťlonych sytuacjach. Nie raz uratowa┼éy mi ┼╝ycie jak zaczyna┼éem sie uczy─ç wink