76

Odp: dowcip o nauczycielach

Szkolna pani psycholog m├│wi do kobiety na wywiad├│wce:
- Pani syn ma kompleks Edypa.
- Kompleks, nie kompleks - ważne, żeby mamunię kochał!

77

Na statku stary bosman zaci─ůga si─Ö fajk─ů. Podchodzi do niego marynarz:
- Panie bosmanie, używamy tego samego tytoniu, a jednak aromat pańskiej fajki jest o niebo lepszy od mojego. Niech Pan zdradzi, jak pan to robi?
Bosman na to:
- Ha, chłopcze, mam na to pewien stary sposób. Do tytoniu dodaję zawsze parę włosów łonowych młodej dziewczyny...
Zawin─Öli do portu, zeszli na l─ůd, a po powrocie na pok┼éad marynarz podchodzi do bosmana i wr─Öcza mu fajk─Ö m├│wi─ůc:
- No, niech pan teraz spr├│buje, zrobi┼éem jak pan radzi┼é! Bosman wci─ůga dym, rozsmakowuje si─Ö nim przez chwil─Ö i wypuszcza majestatycznie przez nos:
- Za blisko dupy rwiesz, synku.

78

Na lekcji chemii pani zrobi┼éa do┼Ťwiadczenie. Mia┼éa trzy prob├│wki. Do jednej wla┼éa wody i alkoholu i wrzuci┼éa robaka, do drugiej wla┼éa wody i tytoniu i wrzuci┼éa robaka, a do trzeciej wla┼éa wody i wrzuci┼éa robaka. W pierwszej prob├│wce robak p┼éywa, p┼éywa i zdech┼é. W drugiej robak tak┼╝e p┼éywa, p┼éywa i zdech┼é. W trzeciej robak p┼éywa, p┼éywa i nie zdech┼é. Na ko┼äcu do┼Ťwiadczenia pani pyta Jasia:
- Jaki wyci─ůgniesz z tego wniosek?
Jasiu odpowiada:
- Kto pije i pali nie ma robali!

79

Matka pyta c├│rk─Ö:
- Czy ch┼éopcu, z kt├│rym by┼éa┼Ť dzi┼Ť na randce ca┼éy czas m├│wi┼éa┼Ť "nie", jak ci kaza┼éam?
- Tak, mamo.
- A co on ci proponował?
- Pytał na przykład: "Czy nie przeszkadza ci, że cię tutaj dotknę?", albo: "Czy nie przeszkadza ci, że tutaj cię pocałuję?".

80

Pewien profesor lubi┼é opowiada─ç pieprzne kawa┼éy i anegdoty na zaj─Öciach. Grupka studentek by┼éa tym zirytowana i postanowi┼éa, ┼╝e nast─Öpnym razem, kiedy zacznie jak─ů┼Ť opowiada─ç, wszystkie wstan─ů i wyjd─ů z sali. Profesor da┼é im okazj─Ö do zrealizowania planu ju┼╝ nast─Öpnego dnia. Podczas zaj─Ö─ç powiedzia┼é:
- M├│wi─ů, ┼╝e jest niedob├│r prostytutek we Francji.
Studentki spojrzały po sobie, wstały i ruszyły ku drzwiom.
- Moje drogie panie - powiedzia┼é profesor z rozbrajaj─ůcym u┼Ťmiechem. - Nast─Öpny samolot do Pary┼╝a odlatuje dopiero jutro rano.

81

Obecnie jest mo┼╝liwo┼Ť─ç adoptowania Greka z bud┼╝et├│wki ÔÇô za jedyne 500 euro
Grek b─Ödzie robi─ç za Ciebie wszystko na co nie masz czasu.
Spa─ç za Ciebie do jedenastej.
Chodzi─ç za Ciebie na kaw─Ö.
Odbywa─ç poobiednia sjest─Ö.
Wieczorem posiedzi nawet za Ciebie w knajpce.

82

Do szko┼éy podstawowej na lekcje j─Özyka polskiego zapowiedzia┼é si─Ö Minister O┼Ťwiaty Roman G., z wizytacj─ů. Pani Kasia lekko zdenerwowana my┼Ťli co tu zrobi─ç, by ca┼éa klasa "zab┼éyszcza┼éa" intelektem, a przy okazji by nie okry┼éa si─Ö ha┼äb─ů. Wi─Öc wymy┼Ťli┼éa, ┼╝e ka┼╝de dziecko wypowie s┼éowo na kolejn─ů liter─Ö alfabetu, a ┼╝eby unikn─ů─ç kl─Öski ze strony Jasia (kt├│ry strasznie przeklina┼é), Ja┼Ť po prostu zacznie (no bo jakie przekle┼ästwo jest na A?!). Nastaje s─ůdny dzie┼ä, Roman Edukator zasiad┼é w ostatniej ┼éawce..
Pani Kasia m├│wi do Jasia:
- Jasiu, powiedz słowo na literkę A.
Jasiu na to:
- Automatycznie.
Pani Kasi kamień spadł z serca... i mówi do Małgosi:
- Małgosiu, powiedz słowo na literkę B.
A w tym momencie wstaje Giertych i m├│wi:
- Jasiu, a czy Ty znasz znaczenie tego słowa?
A Jasiu na to:
- Oczywi┼Ťcie! Za┼é├│┼╝my, ┼╝e Pana matka, jest ku**─ů! Czyli Pan automatycznie jest skur**synem!

83

Nauczycielka pyta dzieci:
- Jakie znacie kolory jaj?
Zosia:
- Ja widziałam białe.
Zgłasza się Jasiu:
- A ja widzia┼éem br─ůzowe.
Nauczycielka:
- Gdzie takie jaja widzia┼ée┼Ť?
Jasiu:
- Na pla┼╝y u murzyna.
Nauczycielka:
- Jasiu! Dw├│ja!
Jasiu:
- Wiem były dwa.
Nauczycielka:
-Jasiu! Pała!
Jasiu:
- Pała też była.

84

Przyszła nauczycielka do domu Jasia i skarży się jego ojcu:
- Pa┼äski syn w odpowiedzi na moj─ů uwag─Ö pod jego adresem przy ca┼éej klasie powiedzia┼é, ┼╝e mnie przeleci.
- Zaraz się z nim rozprawię - powiedział ojciec i podszedł do otwartego okna.
- Jaaasiu! Pok┼é├│ci┼ée┼Ť si─Ö dzi┼Ť z pani─ů nauczycielk─ů?
- Nooo zdarzyło się.
- I obieca┼ée┼Ť, ┼╝e j─ů przelecisz?
- Nooo tak.
- To co się szwendasz po ulicy? Chodź do domu! Ona już przyszła.

85

Gdzie tam do Jasia przychodzi nauczycielka..:D wed┼éug mnie to zawsze Jasiu idzie do nauczycielki i on w┼éa┼Ťnie tam ca┼éy czas m├│wi o tym aby mu nie wpisywa┼éa kolejnej jedynki za to, ┼╝e np nie przyni├│s┼é ksi─ů┼╝ki albo za to, ┼╝e znowu nie przyni├│s┼é ze sob─ů jaki┼Ť to ─çwicze┼ä.

86

Ostatni egzamin poprawkowy miało do zdania dwoje studentow, On i Ona. Profesor u którego zdawali egzamin chciał ich poprostu spławić, zadał więc im bardzo proste pytanie:
- Z jakiej tkanki jest zbudowany członek męski?
Ale aby się dobrze zastanowili dał mi 15 minut czasu, na odpowiedź.
Po upływie tego czasu pyta się:
- Wi─Öc jak ? Co mi pani powie?
Studentka mowi:
- S─Ödze ┼╝e z tkanki kostnej.
Profesor:
- A pan co mi powie?
Student:
- Ja s─ůdze ┼╝e z tkanki mi─Ö┼Ťniowej.
Profesor:
- Hm, no tak pan zdał, a pani się tylko zdawało!

87

Nie ┼╝artujcie w ten spos├│b o nauczycielach bo ja chyba s┼éysza┼éem o ┼╝e, Ci co ucz─ů albo niemca albo anglika zagl─ůdaj─ů tutaj a p├│┼║niej ju┼╝ tylko si─Ö czepiaj─ů w szko┼éach albo klasach co to si─Ö wypisuj─Ö o danej to anglistce albo o danej to w┼éa┼Ťnie Pani z niemca.

88

Matematyk zorganizował loterię i zapowiedział, że wygrana będzie
niesko┼äczona. Kiedy sprzeda┼é wszystkie kupony i zwyci─Özca zjawi┼é si─Ö po odbi├│r nagrody, matematyk wyja┼Ťni┼é spos├│b jej wyp┼éaty: "1 dolar teraz, 1/2 dolara w nast─Öpnym tygodniu, 1/4 dolara za dwa tygodnie..."

89

Pani na lekcji odpytywała kolegę Jasia. Potem przyszła kolej na niego. Kolega powiedział do Jasia:
- Odpowied┼║ na 1 pytanie to 1939 rok, na 2 to Adolf Hitler a na 3 naukowcy tego nie stwierdzili. Wi─Öc pani pyta Jasia:
- W kt├│rym roku si─Ö urodzi┼ée┼Ť?
- W 1939- odpowiada Jasiu.
- Jak nazywa si─Ö tw├│j ojciec?
- Adolf Hitler - rzekł.
- Czy ty masz m├│zg?
- Naukowcy tego nie stwierdzili.

90

Jasiu przychodzi do domu i m├│wi:
- Mamo dostałem 6 z polaka.
Na drugi dzień:
- Mamo dostałem 6 z matmy.
O Jasiu takie dobre oceny?
- Tak tak mamuniu.
Mama poszła do nauczycielki i mówi:
- proszę pani mój synek codziennie przychodzi do domu i mówi, że dostał z tego i tamtego 6, to prawda?
- no w pewnym sensie - 1 z polaka 3 z matmy i 2 z infy.
- acha.
Mama wraca do domu i m├│wi:
- no no dobra robota!
- dzi─Ökuj─Ö!
- dobra robota KŁAMCZUCHU dureń z ciebie.

91

Nie można żartować z nauczycieli..Ja żartowałem i przez to u mnie były kłopoty. Raz opowiadałem przed pokojem nauczycielskim kawał o naszej historyczce i ni z gruchy ni z pietruchy ta nauczycielka wszystko to słyszy..Później wzywa rodziców i dywanik u dyrektora sad

92

Haha, mo┼╝na dosta─ç zakwas├│w brzucha od niekt├│rych ┼╝art├│w!

93

Fajne kawa┼éy, lubi─Ö takie, w kt├│rych nikt nie jest wy┼Ťmiewany!

94

Jaka jest r├│┼╝nica mi─Ödzy humanist─ů, a balkonem? Balkon utrzyma rodzin─Ö.

95

Hahaha ten o 1939 najlepszy! xd

96

Windows Installation

97

New England patriots quarterback Tom brady, USA Hockey Jerseys after the super bowl a sadness quickly walked out of the shadow of failure, brady said even the failure to his education largely with the help of Rhett Ellison Jersey their children. In brady as the leading role of "brady vs time" documentary in the last episode, Tom brady in the film, said: "this is my first time to see their children have such a reaction." On the 52nd super bowl, Tom brady or even playing the most personal Janoris Jenkins Jersey career peak game, but he failed to stop the patriots lose the game, brady, oneself is also very disappointed about this, but as a blend for 20 years in the NFL league veteran, Duke Ihenacho Jersey nothing can't adjust, brady in a Robert Thomas Jersey month after the super bowl is tidy up your mood, but, Andrew Adams Jersey for the brady, for these perennial used to win his father children is very hard to accept, but brady is not only a great player, but also a great father, Brady did not let their children Doug Kotar Jersey into grief, he choked back to children's Doug Kotar Jersey growth to throw the pain of the champions league, with the failure as the children a lesson in life, and taught the child the reason of failure is the mother of success.
"You know, benny and Vivian are crying so much, they're sorry for me, and they're sorry for the patriots. But I'm not sad, I am told them: 'listen, guys, this is a good lesson on the journey of life. We won't Robert Thomas Jersey win all the time, we tried, Nat Berhe Jersey struggle, although sometimes things don't always as we wish, but it is enough. '" despite a month ago, the patriots lost the super bowl, but from personal ways Tom brady is the winner of the game, he created the history of the NFL super bowl, he became a super bowl pass code of the maximum number of men in history, he scored 505 yards of three touchdown, though failed to win the first Evan Engram Jersey six league titles, but brady is still the NFL history the greatest man, he had had a MVP in the 2017 season, completed 4577 yards 32 touchdown, quarterback score of 102.8.

98

On May 3,Cheap Soccer Jerseys Wholesale Beijing time, according to the Associated Press, Guerrero Spain Teams Jerseys went to the International Sports Arbitration Tribunal yesterday for the six-month ban of the World Shop By National Team Jerseys Anti-Doping Organization and FIFA on Peruvian national team captain Jose Guerrero. Appeal to submit evidence.
Peru's Captain World Cup 2018 Jerseys Guerrero is urine-testing cocaine positive after a pre-match France Teams Jerseys match against Argentina and will be suspended for six months by FIFA. The suspension will Bundesliga Jerseys last until this month, but WADA hopes to increase Guerrero's ban on the ban. In 1-2 years, Guerrero is also likely to miss the soon-to-be-started Other Teams Jerseys World Cup in Russia.
On the 14th of this Premier League Jerseys month, the Peruvian Football Association Argentina Teams Jerseys will submit a World Cup preliminary list to FIFA. After 1982, Peru made its way to the World Cup finals for La Liga Jerseys the first time, and was grouped with France, Denmark and Australia in the group stage.
In response to Ligue 1 Jerseys GuerreroÔÇÖs positive urine test, GuerreroÔÇÖs attorney said: ÔÇťThe Italy Teams Jerseys Guerrero urine test contained cocaine because of the misuse of tea containing cocaine, and Germany Teams Jerseys cocaine did not improve GuerreroÔÇÖs competitive performance on the field USA Team Jerseys.ÔÇŁ