1

Temat: Chlopak z woch

Chcialam zaproponowac nowy temat. Co myslicie i jakie doswiadczenia miacie z chlopakami z wloch?

2

Odp: Chlopak z woch

Kuzynka ma m─Ö┼╝a w┼éocha i nie narzeka a jest ponad 6lat po ┼Ťlubie.

3

Na podstawie wielokrotnego pobytu w Italii oraz rozmowy z dziewczyn─ů pracuj─ůc─ů tam od paru lat musz─Ö niestety
potwierdzi─ç znan─ů prawd─Ö, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç m┼éodych W┼éoch├│w to sympatyczni "bamboccioni", czyli wieczni synkowie
mamusi.

4

Ja mam meza Wlocha, mamy tez male dziecko. Jestesmy malzenstwem juz 8 rok. Generalnie jest dobrym mezem, pomaga przy dziecku, nie moge wiec jakos narzekac. Prawda jest jednak to, ze jest nieco "uzalezniony psychiczne" od matki, czesto gdy sie go o cos pytam to w odpowiedzi slysze "zapytam sie mamy", "zobaczymy co na to mama", "mama cos wymysli". Straszni mnie to wkurza. Jego matka jest tez osoba bardzo wladcza i szczegolnie jak urodzila sie nam corka, bardzo probowala sie wtracac. Jednak po paru wymianach zdan ze mna i po parokrotnej obrazie majestatu dala mi spokoj.
Niestety Wlosi psychicznie pozno dorastaja, czesto do 30 roku zycia czuja sie jak mali chlopcy, dopiero wtedy koncza studia i probuja jakiejkolwiek samodzielnosci. Nie wszyscy ale sporo. Inna sprawa, ze we Wloszech teraz jest kryzys, ciezko z praca, mala wyplata wiec sila rzeczy jest sie zdanym na pomoc ze strony rodzicow.

5

i colloro difetti :oltre che bamboccioni sono anch├Ę monelli e non fanno sfugirsi nessuna occasione x conoscere un altra amante.sono molto ma molto permalosi.gli piace essere lusingati.invece i loro pregio ├Ę che sn simpatici, allegri, chiacchieroni ( questo pu├▓ esser sia un valore sia un difetto dipende dalla situazione), sanno usufruire la vit├á  ├Ę sela godono in pieno.gli italiani sn spacconi ma sono xfino fieri di essere l'italiani.

6

dokładnie tak jest.................!!!

gral napisał/a:

Na podstawie wielokrotnego pobytu w Italii oraz rozmowy z dziewczyn─ů pracuj─ůc─ů tam od paru lat musz─Ö niestety
potwierdzi─ç znan─ů prawd─Ö, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç m┼éodych W┼éoch├│w to sympatyczni "bamboccioni", czyli wieczni synkowie
mamusi.

7 (edytowany przez moonlight 2012-04-17 15:31:27)

Kole┼╝anka ma m─Ö┼╝a W┼éocha. Ale widze takie paryw Polsce...I z moich obserwacji wynika, ┼╝e to r├│wnie┼╝ babiarze. Idzie taki z w├│zkiem i dzieckiem (oczywi┼Ťcie ona w├│zek wiezie, on 2 metry za ni─ů) i gapi si─Ö na inne, czy one te┼╝ go podziwiaj─ů. Inny przyk┼éad w sali z zabawkami, dzieci skacz─ů, bawi─ů si─Ö i jest tam para w┼éoska. I jest to samo. Oni lubi─ů kobiety. M├│wi si─Ö, ┼╝e W┼éoch ma kochanki, a do ┼╝ony idzie jak ma czas...

8

wloch babiarz- to jakby powiedziec ze kazdy polak to pijak,

nie ma co uogalniac,
,,sa ludzie i ludzie ,,

pozdr

9

M├│j ch┼éopak jest z p├│┼énocy i jest cudowny, mam─Ö szanuje, ale nie jest przesadnie przywi─ůzany, zna kilka j─Özyk├│w, i trudno go nazwa─ç babiarzem... Trudno wi─Öc uog├│lnia─ç, ale s─ů cechy, kt├│re u nich ┼éatwiej spotka─ç ;} https://wloskielove.wordpress.com/2014/ ÔÇŽ z-wlochem/

10

Pracowa┼éam z ch┼éopakami z Sycylii i powiem wam, ┼╝e mo┼╝e i to wszystko zale┼╝y od cz┼éowieka, mo┼╝e troch─Ö od narodowo┼Ťci, ale tak otwartych, weso┼éych, rozgadanych i sympatycznych facet├│w nigdy wcze┼Ťniej nie pozna┼éam. Naprawd─Ö doskonale si─Ö z nimi czu┼éam

11

Moja siostra mia┼éa adoratora z W┼éoch, pracowa┼éa tam jako animatorka, i wszystko by┼éo pi─Öknie o┼Ťwiadczy┼é si─Ö i chcia┼é mie─ç dzieci, problem pojawi┼é si─Ö gdy siostra chcia┼éa z nim zamieszka─ç przed ┼Ťlubem aby si─Ö lepiej pozna─ç  wtedy okaza┼éo si─Ö ┼╝e on si─Ö od mamusi nie ruszy na krok przed 40 rokiem ┼╝ycia.

12

Raccontate una giornata dedicata allo shopping
-Quando ?
-Dove ?
-Con chi ?
-Quando tempo vi siete fermati nei negozi ?
-Che chosa vi siete voluti provare ?
-Che cosa avete coprato ?
-Quanto avete speso ?
- A che ora siete tornati a casa ?

13

No to znalaz┼éa sobie takiego chyba bardziej mamin synka...Ale wcze┼Ťniej nie wyczu┼éa tego, ┼╝e on tak chce tylko z mam─ů ┼╝y─ç? Przecie┼╝ to mog┼éa wcze┼Ťniej jako┼Ť wybada─ç i by nie by┼éo a┼╝ takiego wielkiego problemu p├│┼║niej.

14

W┼éa┼Ťnie wcze┼Ťniej powinna to jako┼Ť sprawdzi─ç jakie tam ma relacj─Ö z mam─ů...Ja to co o W┼éoch├│w nie mam mi┼éych do┼Ťwiadcze┼ä - Ci W┼éosi du┼╝o obiecuj─ů jakie┼Ť z┼éote g├│ry a jak przychodzi co do czego to si─Ö tylko zastanawiam jaka ja by┼éam g┼éupia. Teraz ju┼╝ wiem o tych bajkopisarzach z Italii eh

15

Najgorsze to trafi─ç na maminsynka bo on niestety nigdy nie wychodzi bez mamusi..Moim zdaniem W┼éosi ca┼ékiem inaczej pochodz─ů do kobiet s─ů jacy┼Ť bardziej szcz─Ö┼Ťliwsi i bardziej pogodni, kiedy┼Ť by┼éam w Italii jak nie mia┼éam ch┼éopaka to po prostu oni lepiej traktuj─ů kobiety, zdecydowanie lepiej jak w Polsce si─Ö traktuj─Ö.

16

Moja kuzynka w┼éa┼Ťnie trafi┼éa na takiego W┼éocha i nic nie narzeka┼éa bo po prostu z nim by┼é─ů i szcz─Ö┼Ťliwa do dzisiaj. Tutaj chyba nie ma regu┼éy i po prostu jak w kartach trzeba mie─ç tutaj te┼╝ szcz─Ö┼Ťcie..Gorzej to jest z W┼éoszkami bo to s─ů dopiero flirciary i po prostu trzeba na nie uwa┼╝a─ç i czasem podej┼Ť─ç z dystansem...

17

O to tak trzeba uwa┼╝a─ç na te w┼éoszki r├│wnie┼╝ one s─ů po prostu takie zalotne ale lubi─ů naci─ůgna─ç faceta na kas─Ö i go p├│┼║niej oskuba─ç niestety z wszystkiego ; ) dlatego jak kto┼Ť si─Ö wybiera do w┼éoch i chce pozna─ç jak─ů┼Ť w┼éa┼Ťnie W┼éoszk─Ö to zdecydowanie musi jako┼Ť no nie wiem po prostu si─Ö zastanowi─ç nad tym, ┼╝eby nie odp┼éyn─ů┼é z kas─ů : D

18

No to ja si─Ö wol─Ö wi─ůza─ç normalnie z Polkami smile przynajmniej z nimi b─Öd─Ö w stanie si─Ö jako┼Ť normalnie dogada─ç. Bo z rodowitymi w┼éoszkami pr├│bowa┼éem w j─Özyku angielskim i ┼Ťrednio mi to wychodzi┼éo. Raz dosta┼éem nawet w policzek za jakie┼Ť tam s┼é├│wko co mi si─Ö troch─Ö pomyli┼éo..

19

Jako┼Ť ja si─Ö za mamusi─ů nie uganiam, ale mieszkam w Polsce wi─Öc wch┼éon─ů┼éem te┼╝ du┼╝o polskiej kultury i mo┼╝e to jest pow├│d smile
Kurcze byle by skończyć szkołę, filologię i wracam do kraju big_smile

20

no cóż włoski temperament tak jak hiszpański big_smile