26

Odp: Strony do nauki włoskiego

Musisz zdecydowanie spe┼éni─ç swoje marzenia : )Dla mnie to taka najlepsza strona taka do nauki to jest po prostu na fejsbuku i tak jako┼Ť ona si─Ö nazywa strona do nauki j─Özyka w┼éoskiego : ) fajnie tam na bie┼╝─ůco mo┼╝na sobie wszystko po prostu jako┼Ť tak t┼éumaczy─ç i tak s─ů tam lajki i si─Ö wszyscy bardzo lubi─ů ; )

27

dzi─Ökuj─Ö!

28

Ja si─Ö ucz─Ö teraz w┼éoskiego na stronie od FB smile co prawda nie ma du┼╝ej rewelacji ale podoba mi si─Ö ta stronka i wed┼éug mnie ta strona jest odpowiednia g┼é├│wnie do takich typu rzeczy jak wyjazd na jak─ů┼Ť to wycieczk─Ö do W┼éoch czy te┼╝ wyjazd biznesowy w celach s┼éu┼╝bowych.

29

JEst jedna strona..Wpisuj─Ö si─Ö na google co┼Ť takiego jak w┼éoski nauka poziom pocz─ůtkuj─ůcy i mo┼╝emy si─Ö uczy─ç tego jak chcemy i kiedy tylko chcemy. Dobre to jest bo zawsze mo┼╝emy si─Ö uczy─ç dodaj─ůc strony do ulubionych wed┼éug tylko naszego uznania. Zach─Öcam wszystkich do tego systemu.

30

natalene napisał/a:

Za┼éo┼╝y┼éam bloga www.wloskielove.wordpress.com do nauki i do poczytania o kulturze, niedawno zacz─Ö┼éam wi─Öc lekcje j─Özyka nap┼éyn─ů z czasem :-)

Czytam Twojego bloga, jest super! Tak trzyma─ç:)

31

http://www.languageguide.org/italian/vocabulary/